Skocz do zawartości
Ksamek

Philips Momentum 328m1r

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, wiadomo coś o w/w modelu? Miał się pojawić w Q1 2020 ale jak wiadomo mamy dookoła pewne "komplikacje". Przeczesałem całe google ograniczając wyniki do ostatniego miesiąca i w zasadzie 0 info ale może jest ktoś kto siedzi na tyle głęboko w temacie, że potrafiłby rzucić światło, chociażby ogólnie na sprawę produkcji i działania fabryk w najbliższym czasie, a tym samym pośrednio na możliwą dostępność i premierę sprzętu/ów.

Edytowane przez Ksamek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie tak dobry jak obecna wersja, to nie wiem czy jest na co czekać :E

Kąty widzenia, color shifting i ogólne przekłamania kolorów z uwagi na silne podświetlenie to w tym modelu dramat. Jakość poniżej mojego taniego starego TV za 1500 zł :lol2:

No ale panie, szeroki gamut, czytyryj ka i HDR więc wsio w porządku, kot by się szczegółami przejmował.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie słyszałem superlatywy o większym modelu i gorsze opinie o tej wersji 32" pisząc o dostępnych obecnie na rynku. Właśnie to combo: VA (wolę od IPS), 120hz (czyli nadzieja na LFC spora co przy 4k się bardzo przyda), HDR600 więc już coś widać i 4k mnie kupują jak do tej pory. Niestety na rynku jak na lekarstwo monitorów 4k z wyższym odświeżaniem, które mogłoby uprawniać do obsługi lfc.

 

Ale jeśli ma być kiepski... no cóż, tak jak wyżej napisałem, mam wrażenie, że obecnie nie ma sensu "przerzucać" innych modeli w ogóle bo żaden na papierze nie spełnia wymagań. Chyba, że masz jakieś fajne propozycję 4k 32"

Edytowane przez Ksamek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze ASUS CG32UQ 4K HDR, ale ma 60 Hz więc nie wiem czy Ciebie zainteresuje?. Wciąż jest nie do pobicia cena jakość Philips Momentum 436M6VBPAB/00 4K Quantum Dot HDR, aczkolwiek jest za wielki jak na biurko i też zdrożał jak większość monitorów i TV. Niestety to nie jest dobry czas na zakupy i kto wie czy nie będzie jeszcze drożej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnio, wiem że wyrobić 60+ fps w 4k na dzisiejszych kartach to hardkor aczkolwiek 100-120hz to bezpieczny bufor dla lfc jeśli monitor obsługuje.

Edytowane przez Ksamek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój staniał o 100 zł :( Jakby człowiek wiedzioł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze jak ten monitor pojawi się w tym roku przy tych zawirowaniach.

 

Poza tym ten monitor wcale nie musi być dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż... to tak jak cała reszta syfu na półkach sklepowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera w/w monitora została przesunięta na 2021wink.gif

 

Dodatkowo dostanie HDMI 2.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...