Skocz do zawartości
michaldroszcz

Pytanie o abonament Game Pass

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem użytkownikiem Xboxa od wczoraj i mam pytanie bo jeszcze nie wszystko czaje. Czy jak kupię na stronie eneba abonament Live Gold na 6 miesięcy i wprowadzę kod na koncie a potem na stronie Microsoftu kupię Game Pass Ultimate za 4 zł to czy automatycznie będę miał zamieniony ten Live Gold na łącznie 7 miesięcy Game Pass Ultimete? Mam jeszcze ten kod co dostałem kupiony z konsolą i nie wiem czy go użyć teraz czy możne go do czegoś lepszego wykorzystać. Proszę o poradę.

Edytowane przez michaldroszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kombinujesz, póki co takie zamiany są możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaj dokładnie i nie wprowadzaj w błąd.

Przy tej kolejności, którą zaproponował michaldroszcz przelicznik jest (póki co) 1:1.

Czyli gdyby najpierw kupił Ultimate na 30 dni, a potem Golda na pół roku, to faktycznie miałby do wykorzystnia 109 dni GPU.

Ale kiedy najpierw aktywuje Gold na 6 miesięcy, a potem dokupi do tego 1 miesiąc Ultimate, to skończy z 7 miesiącami GPU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki za pomoc, temat do zamknięcia, kupiłem Golda na 6 miesięcy + 1 m-c free za płatność cykliczną i potem za 4zł GPU ze strony Xbox i mam GPU do 24.12.2020r. za ok 115zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam podobne pytanie. kupilem konsole i moge miec tego game pass 3msc za 4zl jako nowy i czy moge to jakos zsumowac z ta promocja 1mcs za 4zl? czyli chce miec 4 miesiace za 8zl.

 

i drugie pytanie czy jak juz zaplace to moge od razu anulowac subskrybcje?

Edytowane przez patgaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Raczej tak, chociaż widzę że ten poradnik na pepperze już jest nieaktywny. Ogólnie autor tego poradnika nie odkrył Ameryki bo od wprowadzenia Game Pass Ultimate było wiadomo, że możliwa jest konwersja Xbox Live Gold do Xbox Game Pass Ultimate no i na tym też opiera się tamten poradnik. Ale niczego autorowi tego poradnika nie ujmuję, opisał wszystko i dał linki do promocji, za co oczywiście należy mu się pochwała.

Ogólnie chodzi o to że kupujesz Gold'a w promocji, aktywujesz go z użyciem VPN bo jest on przeznaczony na inny kraj - stąd ta niska cena, a potem kupujesz Game Pass PC za 4zł i Game Pass Ultimate za 4zł i całość zamienia Ci się w Game Pass Ultimate.

 

Analogicznie działa to tak jakbyś miał np. 3 miesiące Xbox Live Gold i kupił 1 miesiąc XGPU, wtedy dałoby Ci to 4 miesiące XGPU.

Edytowane przez Frythyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. Jako nowy uzytkownik konsoli mialem mozliwosc zakupu game pass ultimate na 3 msc za 4zl. skorzystalem z tego, ale nie chce przeluzac o kolejne 3 msc. Czy jak zrezygnuje z subskrybcji teraz to strace  tego game pass ultimate teraz czy jak zakoncza sie te 3 miesiace?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączasz automatyczne odnawianie (na www) i tyle, wtedy się samo zakończy gdy trzeba. Nie sprawdzałem czy da się zrezygnować wcześniej, ale często ma to fatalne skutki w różnych firmach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...