Skocz do zawartości
Równik86

Problem z regulacją głośności bluetooth

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Mam problem z regulacją głośności przy podlaczeniu głośników czy słuchawek bluetooth w moim nowym Redmi Note 8 Pro.

 

Wcześniej miałem Moto G6 i regulacją głośności była jakby podwójna, czyli osobno z telefonu i osobno że sprzętu (głośników czy słuchawek).

 

Teraz mam jedna regulację i mam wrażenie, że nie do końca mogę dokładnie wyregulować głośność.

 

Przy wskaźniku do połowy głośności jest bardzo cicho jak na mojego JBL Extreme.

 

Dodam, że instalowałem jakieś equalizery i to nie pomaga.

 

Czy idzie coś z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy że masz jedną regulację? To która Ci zniknęła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy że masz jedną regulację? To która Ci zniknęła?

 

Przykład: Wcześniej mogłem ustawić sobie na maks głośność w telefonie i podbijać lub ściszać w na głośniku, nie ruszając głośności w telefonie. Teraz jest to zintegrowane. Jak sciszam na głośniku to również sciszam mi się w telefonie. Powoduje to, że ciężko ustawić optymalną głośność.

Jak wskaźnik zejdzie poniżej połowy to za cicho a jak powyżej to za głośno. Equalizery niezbyt pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, takie coś. Spróbuj przełączyć głośność bezwzględną dla Bluetooth, taką opcję powinieneś znaleźć w opcjach programistycznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś moim bohaterem. Działa tak jak chciałem. Może to jakaś upierdliwość z mojej strony ale bardzo mnie to denerwowało. Ale teraz jest już ok. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @Vulc Przy mocnym wietrze nawet nie myślałem o zjazdach. 15km/h po płaskim robi się problemem. Nie ma bata, nawet duża masa nie pomaga. Lekka osoba by po prostu chyba odleciała z wiatrem. To, co na normalnym rowerze się da, na oreo jest niemożliwe. Fajny rowerek, oby służył i dawał dziką radość!  
    • 1. Tylko baza użytkowników pstryka jest trochę większa niż baza posiadaczy ps5, stąd argument o Xeno, które mimo wszystko sprzedało się średnio. 2. No niestety nie działa to w przypadku wszystkich gier;) 3. Zgodziłbym się, gdyby spadek sprzedaży gier z serii nie był postępującym od kilku poprzednich części trendem. To nie jest tylko problem Rebirth, trend jasno wskazuje, że spadek sprzedaży to problem systemowy Finali. No właśnie nie wiem, czy zaniedbało. Final od czasu 9 ewoluował, z ostatnich gier mamy umiarkowanie przyjęte 13, bardzo dobrze przez zainteresowanych przyjęte 14, 15, która złożyła podwaliny pod 15 i 16, FF16, który był eksperymentem (imho to dobra gra, ale kiepski jrpg i jeszcze gorszy slasher - ale to materiał na odrębną dyskusję), ale np. system walki z FF7 uwielbiam i uważam, że to najlepsze, co w ostatnich latach pokazały JRPGi. Szczerze, to nie mam za wiele pomysłów na to, co więcej mogłoby Square zrobić, żeby uczynić z Finala w jego ostatniej formie grę (w sensie JRPG) lepszą. Jest świetna, angażująca i wymagająca walka? Jest. Są świetne postacie i relacje między nimi? Jak najbardziej. Jest zakręcona historia i rewelacyjnie wyreżyserowane cutscenki? Owszem Muzyka? Masz tu Panie 9h epickiego soundtracku, z czego tylko walki z finałowego rozdziału to prawie 50 minut muzyki:D Final 7 Rebirth mógłby być mniej rozpompowany aktywnościami pobocznymi albo te aktywności mogłyby być przynajmniej w częsci lepsze niż to, co dostaliśmy, ale nie można powiedzieć, że ta gra to dowód na to, że Square zaniedbało markę. Zresztą tak samo 16 - to jest naprawdę dobra gra, w którą włożono masę serca. I to mnie martwi w kontekście przyszłości serii, bo jak napisałem wyżej - ostatnie finale to dobre gry, a sprzedają się coraz gorzej.
    • Dlatego mamy prawo, ktore trzeba umiec egzekowwac. I tak, duzo zalezy od sprzedawcy/sklepu, dlatego nie raz czesto lepiej doplacic 10-15% do ceny ale kupic towar, ktory ewentualnie bedzie naprawiany/wymieniany od reki. 
    • Dla PC to lepiej jak takie edycje nie wychodzą, tylko się potem problemy tworzą i scena moderska dzieli... 
    • oj zelenski znaj swoje miejsce w szeregu chlopie    
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...