Skocz do zawartości
oizo76

Aorus Indigo Violet

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak pisalem,mam druga tafle perspexu-ale uznalem~(lenistwo tez odegralo role),ze ten mirror black jest ok...i generalnie mam jakies pomysly aby uzyc go w przyszlosci przy innych detalach-uzycie mirror black oraz chromowanych rurek moze dac swietne efekty :o .

Rurki delikatnie sie przekrzywily,juz naprostowalem-gorna rurka ma delikatna mozliwosc regulacji .

 

No tak,uklady Adama bardzo mi sie podobaly,nie probowalem tego wczesniej-chcialem tez aby pompka byla ukryta .

 

Detale ze starego projektu-w tamtym napis byl podswietlany,teraz litery wyjalem i przykleilem-co wcale nie bylo latwe,a zalezalo mi na tym aby po odklejeniu nie bylo uszkodzen lakieru.

 

z dyskiem jest pewien problem,gdyz jego podswietlenie rgb nie dziala odpowiednio kiedy jest zamocowany w duzym pci-po prostu rgb fusion go jakby nie widzijest tylko podswietlenie rainbow,co mnie irytuje mocno.Dopiero zapakowanie go w male pci sprawia ze wszystko jest ok.

 

wiec pozostaje albo zapakowanie go normalnie w male pci bez risera,zaakaceptowanie podswietlenia rainbow,albo odeslanie dysku :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...