Skocz do zawartości
Gość BloodyStorm

Smartfon do 700zł

Pomoc w wyborze smartfona  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki smartfon do 700zł?

    • Xiaomi Redmi Note 7/8/8T
    • Motorola Moto G7 Plus
    • Motorola One Action
    • Honor 20 Lite
    • Huawei P9 Smart 2019
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Gość BloodyStorm

Witam. Tak jak w temacie. Potrzebuje pomocy w wyborze smartfona. Zakładałem wcześniej temat, ale mój budżet zwiększył się do 700zł. Więcej na 100% się nie zwiększy. Wybrałem te modele, które często są na promocji i przewijają się w tej kwocie. W grę wchodzą tylko i wyłącznie nowe telefony. Żadnych używanych czy outletowych. Mogę wysłuchać też innych propozycji, jeżeli będą ciekawe w zakładanym budżecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakichś 5 miesięcy używam 8T 4/64 jestem zadowolony i mogę z czystym sumieniem oddać na niego głos i polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

Od jakichś 5 miesięcy używam 8T 4/64 jestem zadowolony i mogę z czystym sumieniem oddać na niego głos i polecić.

 

No właśnie moi rodzice wzięli ostatnio w T-Mobile te telefony i bawiłem się nimi chwile i muszę powiedzieć, że jest całkiem spoko, aczkolwiek jeżeli znalazłaby się dla tego telefonu alternatywa to byłoby spoko. Na aparacie mi aż tak nie zależy. Bardziej takie użytkowanie typu: Wykonywanie połączeń telefonicznych, sms, słuchanie muzyki czy oglądanie czegoś na necie.

Edytowane przez BloodyStorm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie czego nie weźmiesz , będziesz zadowolony. To są bardzo porównywalne propozycje i patrz na swoje wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

Pewnie będzie na zasadzie, który telefon będzie tańszy. Choć trochę w takiej motoroli one action przeszkadzają mi proporcje ekranu. Ewentualnie jest możliwość, że taki samsung A40 może się trafić do 700zł na promocji.

Edytowane przez BloodyStorm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A40 to bardzo zły wybór i znacząco odstaje od wymienionych wyżej propozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

Osobiście brałbym Motorole Moto G7 zwykłą, bo jest jeszcze dzisiaj za 498zł w Euro RTV AGD, ale kasę będę mieć w środę. Mam nadzieje, że w tym tygodniu będzie też jakaś ciekawa promocja.

Edytowane przez BloodyStorm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie moi rodzice wzięli ostatnio w T-Mobile te telefony i bawiłem się nimi chwile i muszę powiedzieć, że jest całkiem spoko, aczkolwiek jeżeli znalazłaby się dla tego telefonu alternatywa to byłoby spoko. Na aparacie mi aż tak nie zależy. Bardziej takie użytkowanie typu: Wykonywanie połączeń telefonicznych, sms, słuchanie muzyki czy oglądanie czegoś na necie.

 

Przeglądanie internetu to przyjemność dobry jasny wyświetlacz fullhd+ spokojnie daje rade nawet przy pełnym słońcu. Wszystko działa szybko mimo kilkunastu otwartych kart, i aplikacji w tle, muzyka w słuchawkach przyzwoicie.

 

PS Mi się go udało wyrwać jakoś po premierze w promocji za jakieś 720 zł nw oficjalnym sklepie, długo się nie zastanawiałem ;) A i rozmowy są czyste wyraźne zarówno na głośnomówiącym jak i przez słuchawki.

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie czego nie weźmiesz , będziesz zadowolony. To są bardzo porównywalne propozycje i patrz na swoje wymagania.

Nie. Mam P Smarta 2019 jako służbowy, 3gb ram ekhm... piszesz maila, zrzucisz chroma i chcesz do niego wrócić a tam ciul i strona się przeładowuje po 1 minucoe w tle :E EMUI to cholernie ramożerna nakładka i 3gb to porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wział Moto One Action . Ma szybszy procesor od większości w zestawieniu , nieźle trzyma na baterii , fajne proporcje dzięki czemu jest najporęczniejsza , przydatna kamerkę Action z szerokim kątem i świetną stabilizacją. Coś innego jak wszystkie podobne do siebie telefony w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

Akurat na aparacie mi najmniej zależy. A z tymi proporcjami to się trochę boje, że mi się nie spodobają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wział Moto One Action . Ma szybszy procesor od większości w zestawieniu , nieźle trzyma na baterii , fajne proporcje dzięki czemu jest najporęczniejsza , przydatna kamerkę Action z szerokim kątem i świetną stabilizacją. Coś innego jak wszystkie podobne do siebie telefony w tej cenie.

 

Motka jest komicznie długa i wąska, a procesor to niezbt udany exynos któy jest dużo bardziej prądożerny od snapów z jego poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Mam P Smarta 2019 jako służbowy, 3gb ram ekhm... piszesz maila, zrzucisz chroma i chcesz do niego wrócić a tam ciul i strona się przeładowuje po 1 minucoe w tle :E EMUI to cholernie ramożerna nakładka i 3gb to porażka.

nie korzystam z Chroma, i u brata nie zauważyłem tego problemu z tym. Osobiście brałbym 8T, imho najbardziej wywazony z grupy, nie ma jakichś dyskwalifikujących wad (o ile MIUI ci nie przeszkadza)

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

A jak tam sprawa wygląda z takim Huawei P40 Lite E? Do 700zł można go kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BloodyStorm

Wiem, że piszę double posta i przepraszam za niego, ale chciałem poinformować, że kupiłem telefon. Z racji, że w euro rtv agd były dwa telefony do 700zł to wybrałem motorole one action. Wybrałem jego ze względu na to, że Honor 20 Lite nie do końca mnie przekonał. Za motkę zapłaciłem 699zł i myślę, że to świetna cena jak za ten telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz moto one action od listopada, dziś postawiłbym raczej na G7 Plus.

Zrób update do Androida 10 (chyba, że był już out of box?) - w moim przypadku mocno poprawiono czas pracy na baterii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...