Skocz do zawartości
solaris82

Antywirus mks_vir

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym aby ktoś kto ma antywirusa mks_vir wypowiedział się na temat tego produktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Używałem go w latach 90-tych, gdy aktualizacje były na dyskietkach.

Tutaj jest nieco marketingowa recenzja AVLabu. Program w opinii niektórych użytkowników nie jest dopracowany, a support kiepski. Odradzam, tym bardziej, że to płatny antywirus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 maja miną 2 lata od wydania ostatniej wersji. Antywirus powinien być jednak aktualny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja używam wersji 60 dniowej testowej i powiem że jestem zadowolony na tyle że chyba kupie wersje na 2 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kupuj. W Windows 10 jest wbudowany antywirus. Większości użytkowników nic więcej nie trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja używam wersji 60 dniowej testowej i powiem że jestem zadowolony na tyle że chyba kupie wersje na 2 lata

 

Pracujesz dla Arcabita, czy MKSa? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UUU, ale mi się przypomniało, też go pamiętam z lat '90 instalowany co parę miesięcy na 386DX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Już zdążyłem dawno zapomnieć o tym programie, myślałem że już dawno go nie ma. W sumie po tym co napisał narmiak, to go nie ma, ale myślałem że już o wiele dawniej zniknął ;)

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracujesz dla Arcabita, czy MKSa? :) A dla czego mam pracować dla tych firm, może kiedyś mi się uda. Chodzi o to że cieszy mnie jak coś polacy robią i widzę jak mi fajnie działa ten mks_vir ta 60 dniowa wersja. Na początku byłem zdziwiony bardzo że mks_vir blokuje mozille firefoxa ale później gdzieś wyczytałem że mozilla to jest szpieg i śledzi nawet ruch skrolem ale nie wiem czy to prawdziwa informacja czy tylko ktoś se tak napisał. Wiem że arcabit to działa na jakimś antywirusie deffender a czy mks robią sami polacy czy też mks korzysta z rozwiązań innych firm. Jestem tego ciekaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

Arcabit przejął upadającego MKS'a, a bazuje na rumuńskim Bitdefenderze.

Jeśli MKS blokuje Firefoxa, to jest badziew. Patriotyzm nie powinien stanowić podstawy przy wyborze antywirusa, tym bardziej, że można za darmo mieć leszy program.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dowiedziałem się Arcabit i Mks_vir to dwa polskie antywirusy. Działają one na autorskich polskich silnikach. Ale wykorzystują one dwa silniki do skanowania, jeden jest polski a drugi to silnik do skanowania Bitdefendera. Więc jak ktoś piszę że Arcabit to działą na Bitdefenderze to wprowadza ludzi w błąd. Tyle mi się udało ustalić. Jest tak że mi się wersja mks_vir 60 dniowa skończyła ale ten antywirus mi i tak działa tyko że nie pobiera nowych aktualizacji co do nowych baz danych wirusów. Trochę mnie dziwi że mi blokuje przeglądarkę teraz chrome ale jak wyłączę blokuj przeglądarkę to działą normalnie przeglądarka. A teraz mi znowu zablokowało przeglądarkę i musiałem wyłączyć w mks_vir firewall i przeglądarka znowu działa normalnie. Takie informacje mogę przekazać. Ciekaw jestem jak innym osobą działają te antywirusy. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...