Skocz do zawartości
karij

ps store usunelo gre przed koncem promocji!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mialem kupic dzis strange brigade deluxe za 60zl w ps store. Byla promocja do 30 kwietnia do 12 am. Ale teraz patrze - wyszukiwarka playstation jej nie znajduje, a w google wyswietla sie oferta ale bez ceny!!!! https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP4529-CUSA07905_00-STRANGE000000001

Co za zenada!!!

Gdy sprawdzi sie oferte amerykanska to gra jest dostepna za 15 dolarow. Przypuszczam ze tylko w polskiej sa takie problemy. Jak i te z jezykiem w ofertach itp.

Mozna wiec jakos to obejsc i kupic gre czy nie?

Bardzo prosze o odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to było deal of the week, to w PS Store kończą się one w nocy z poniedziałku na wtorek.

Na tej stronie cena wynosi 39 zł, ale nie mogę dodać gry do koszyka (przycisk nie reaguje). Nie ma też informacji, kiedy kończy się promocja:

https://store.playstation.com/en-pl/product/EP4529-CUSA07905_00-STRANGE000000001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byla wielka wyprzedaz wiosenna. Na pewno miala trwac do 30 kwietnia 2020 do okolo 12.

Zreszta w twoim linku gdy klikne na dole deluxe edition, to widac date wygasniecia promocji.

I moze bym i kupil z tego twojego linka (bo mi guzik kup dziala), ale ani ja, ani moj znajomy, nie mozemy sie zalogowac na ps store przez przegladarke.

Totalna zenada....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra sa jakies postepy, juz da sie zalogowac do ps store na pc, ale po zalogowaniu z twojego linku (mozna jeszcze szybko kliknac dodaj do koszyka, ale to nic nie zmienia), to pojawia sie komunikat, ze url jest niewlasciwe i zebym przeszedl do polskiej wersji sklepu, nastepnie przechodzi do polskiej gdzie juz nie ma ceny.

A wiec moje pytanie, da sie to jakos obejsc na moim koncie? Ewentualnie czy mozna zalozyc nowe konto i kupic to strange brigade na angielskiej wersji sklepu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...