Skocz do zawartości
Mietek222

Iphone SE problem z baterią

Rekomendowane odpowiedzi

Z góry mówię, że jestem zielony w dziedzinie telefonów a w dodatku jest to mój pierwszy telefon Apple. Od jakiegoś czasu mam Iphone SE i jest z nim taki problem, że podczas zakupu miał 90%kondycji baterii. Używam go przez 2 tygodnie, a już kondycja to tylko 88%. W dodatku jest taki problem, że np. oglądam Youtube w 1080p przez 10min i bateria nawet nie spada nawet o 1 % aż nagle jakiś czas później biorę telefon i nagle mam 10-15% mniej, a w dodatku bateria spada jak nienormalna bo może być tak, że przez 5 min stracę 5%, kiedy odpisuje na SMS. Telefon nie jest zajeżdżany tylko używam go sporadycznie jak potrzebuję coś zrobić. Mam podejrzenia, że bateria jest do wymiany, ale wolę zapytać się tutaj, bo napewno ktoś ma większą wiedzę ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś ten telefon jako używany? Jeśli tak to możliwe, że masz chińską bateryjke wsadzoną. Przy kondycji 88% poziom naładowania nie powinien tak dramatycznie skakać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś jaka wersja iOS jeżeli niższa niż iOS 13.1.1 to to jest normalne miałem to samo.

 

https://support.apple.com/en-us/HT210393#1311

 

@Rosoleczek

Jakby miał zamontowaną chińską baterie to nie pokazywałoby mu informacji na temat zużycia.

Myślałem, że nie jest to zjawisko, które zdarza się zawsze przy zamiennikach (lecz czasami). Przepraszam za wprowadzenie w błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Teraz Cortland i iSpot mają promocję na wymianę baterii, za 150 zł bodajże, gdybyś chciał wymienić.

Edytowane przez zireael7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...