Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję kupić w Polsce siatkę/filtr przeciwkurzowy o taki:

DIY 30x100cm komputer siatka pcv obudowa pc wentylator chłodzący czarny pył osłona filtra

1-częściowa siatka filtra przeciwpyłowego

Ale nie chcę tego kupować i sprowadzać z chin z przyczyn oczywistych. Czy wiecie gdzie można kupić to w Polsce. Potrzebuję wyciąć większy kawałek pod wentylatory 200mm dlatego nie jestem zainteresowany gotowymi powycinanymi kawałkami na mniejsze wentylatory.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Polsce nawet jak dostaniesz to znacznie drożej.

Tu jedyne co wydaje się być wystarczająco duże:

https://allegro.pl/oferta/filtr-do-obudowy-fractal-design-meshify-c-blekitny-8585337393

Niebieski i ponad 70zł - jak już to szukałbym właśnie czegoś takiego - elementów z obudów albo filtry dla chłodnic.

Tylko że zapłacisz jak za zboże.

Szczerze powiedziawszy brałbym z Chin - wirusa nie ściągniesz bo wirusy nie żyją kilkanaście-kilkadziesiąt dni. To nie cysta w formie przetrwalnikowej. https://pl.wikipedia.org/wiki/Cysta_(biologia)

Edytowane przez Arturro67

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na ali jest za grosze, myślałem że gdzieś w jakimś magazynie jakieś Polskiej hurtowni, leży taka rolka i ktoś to tnie i sprzedaje na metry.

Ale nie kupię tego od tych chińskich ********* bo ta ich broń biologiczna właśnie że potrafi przetrwać na powierzchni przedmiotu bardzo długo czekając na gospodarza. Poza tym chińskie kupuję w ostateczności gdy nie ma innego odpowiednika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupowałem tą siatkę z chin w tamtym roku, zostało mi jeszcze chyba 30 cm na 50 cm czy 60 cm, musiałbym sprawdzić, napisz jaki wymiar ci potrzebny to sprawdzę czy starczy i się dogadamy, zapłaciłem chyba 15 zł za całość.

Pisz pw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi