Skocz do zawartości
wolficzek97

Pralka czy pralko-suszarka? Oto jest pytanie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jako, że przed momentem moja pralka utonęła w swoich łzach zapewniając przy tym wielkie sprzątanie łazienki potrzebuję wymienić ją na nową. Kto mieszka w bloku ten zapewne zna cotygodniowy widok suszącego się prania w łazience lub salonie, który za każdym razem niemiłosiernie mnie irytuje. Wspólnie z wybranką mego serca zastanawiamy się w tym momencie nad zakupem pralko-suszarki. Zdaję sobie sprawę, że jeżeli coś do wszystkiego to z reguły jest do niczego ale ze względu na ograniczoną powierzchnię użytkową wolelibyśmy zakupić urządzenie 2 w 1. I teraz pragnę się zwrócić do społeczności tego forum - czy istnieje jakiś fajny kompromis takiego rozwiązania? Czy ktoś użytkuje takowe cudowne urządzenie i jest z niego zadowolony? A może ktoś jest w stanie coś ciekawego polecić? Budżet jaki chciałbym przeznaczyć aby zrobić dobrze mojej kobiecie to około 2000zł (+/-200zł) - miło by było gdyby cała transakcja zamknęła się w tej kwocie. Wymagań też nie mamy zbyt wygórowanych - pralka będzie służyła dwóm osobom, ewentualnie w dalekiej przyszłości do prania pieluch tej trzeciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za samą suszarkę w grudniu dałem 1900, imho z tego co się orientowałem 2w1 nie wysuszy tak jak powinna i zużycie prądu też większe niż przy 2 urządzeniach, a 2 osobne tej samej serii można postawić na sobie, tzn suszarkę na pralce i zajmują miejsce tylko na wysokość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jak kupisz jakąś chińską pralko-suszarkę to pewnie cena będzie spoko.

 

Edit: sprawdziłem i nawet nie-chińskie pralko-suszarki można kupić poniżej 2000 zł.

Edytowane przez Plati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie pralka osobno i suszarka osobno.

Połączenie tego powoduje że masz jakąś pralkę i tragiczną suszarkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie pralka osobno i suszarka osobno.

Połączenie tego powoduje że masz jakąś pralkę i tragiczną suszarkę.

 

Dokładnie tak :thumbup: tylko osobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez przy kupowaniu nowej pralki zastanawialem sie ale zostalo mi to odradzone na szczescie, dokupilem suszarke osobno, na szczescie mam miejsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pralka + suszarka. Temat sam walkowalem. Dodatkowo przy prackosuszarce zuzycie prądu jest absurdalnie wysokie, do tego cykl prania i suszenia ciągnie się w nieskończoność. Tak to pierzesz i suszysz jednocześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...