Skocz do zawartości
szuwar333

Podłączenie pada od PC do Xbox One S

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam,

temat pewnie wałkowany... ale nie mogę znaleźć wyczerpującej odpowiedzi, no chyba że jest tylko jedna odpowiedź: NIE DA SIĘ.

Kupiłem dzisiaj konsole Xbox One S z jednym padem. Posiadam Pada do PC Trust GXT 1230, zastanawiam się czy da radę go podłączyć (i jak) do konsoli.

 

Wiem, wiem że oryginalny pad lepszy, ale chce pograć z żoną w gry typu Tekken - a wiem że ona zagra z 2-3 i się znudzi, natomiast obecnie ceny padów do Xbox One odstraszają...

Edytowane przez szuwar333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wyczerpująca odpowiedź znajduje się na stronie producenta, ale spokojnie nie musisz już tam iść i ci ją przekopiuję:

Compatible Device Types gaming console, pc, laptop

Compatible Consoles Nintendo Switch

O czymś to świadczy ;)

Zresztą nie wiem co jest strasznego w dołożeniu 50 zł :D

Edytowane przez Namae Wa Yuri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czytałem instrukcje i opis na pudełku od Pada;).

Jak pisałem, pada już mam (kupiłem za ok 80zł) i stąd moje pytanie.

To w sumie moja pierwsza konsola (nie licząc epizodu z PS3) i się trochę zdziwiłem że nie ma za dużo informacji o podłączeniu padów, które nie są wypuszczone przez Microsoft...

 

Czyli rozumiem, że nie ma opcji podłączenia pada (nawet po USB), który nie jest padem dedykowanym do Xbox One? Nie ma jakiś "sztuczek" na obejście tego?

 

Konsole kupiłem z 550zł a pady obecnie chodzą po 200-250 zł.... więc tak średnio z opłacalnością, skoro domyślam się że żonka pogra może z 5 razy i się jej znudzi....

Edytowane przez szuwar333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem instrukcje i opis na pudełku od Pada;).

Jak pisałem, pada już mam (kupiłem za ok 80zł) i stąd moje pytanie.

To w sumie moja pierwsza konsola (nie licząc epizodu z PS3) i się trochę zdziwiłem że nie ma za dużo informacji o podłączeniu padów, które nie są wypuszczone przez Microsoft...

 

Czyli rozumiem, że nie ma opcji podłączenia pada (nawet po USB), który nie jest padem dedykowanym do Xbox One? Nie ma jakiś "sztuczek" na obejście tego?

 

Konsole kupiłem z 550zł a pady obecnie chodzą po 200-250 zł.... więc tak średnio z opłacalnością, skoro domyślam się że żonka pogra może z 5 razy i się jej znudzi....

Zapewne są podróbki - to PS4 są więc XPudło też powinno takie mieć - np.: ten https://www.euro.com.pl/kontrolery-do-gier/pdp-pad-przewodowy-pdp-dlx-camo-bialy-xone.bhtml i ten https://www.euro.com.pl/kontrolery-do-gier/pdp-pad-przewodowy-pdp-dlx-camo-niebies-xone.bhtml

Co do tamtego na pewno nie ma

Zawsze jak ci szkoda 200 zł na zwykłego pada to kup tego Cyberpunka2077 za 250 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...