Skocz do zawartości
Tutegg

Podkrecenie karty graficznej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chcialem podkrecić troche karte graficzną wgl spróbować czy to cos da i ile to da i ogolnie tak bardziej dla zabawy bo to stara karta gtx 750ti bodajże, msi afterburn jej nie widzi wiec uzylem thunder mastera i znalazłem gdzies na yt poradnik zeby zrobic OC skan i ten skan trwa u mnie juz drugi dzien chcialem go wczoraj wyłączyc to zaczeło procesować zeby wyłaczyc. Wyłaczylem komputer nie zważając na to i dzisiaj po ponownym uruchomieniu komputera juz nie chcialem nic ruszac ale ten oc skan sam sie włączył i dalej stara sie dokonczyc juz piątą godzine pasek ładowania stoi na max załadowaniu i stoi stoi i nic sie nie dzieje. moge normalnie sobie grać wszystko robic tylko irytujące to jest jak na srodu ekranu ciagle mam pasek procesu tego skanu. I tutaj pojawia sie to w czym potrzebuje pomocy- jak to usunąć wyłączyc albo zrobic tak zeby sie zakonczyło, znaleźć bład przez który nie chce to sie skonczyć sam nie wiem. pomocy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie uruchamia się przez Harmonogram Zadań. Wyłącz program w Menadżerze Zadań i skasuj go z dysku. Nie ma programu - nie ma problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie uruchamia się przez Harmonogram Zadań. Wyłącz program w Menadżerze Zadań i skasuj go z dysku. Nie ma programu - nie ma problemu :)

 

 

Menadzer nie widzi tego programu wiec to nie zadziałą ;d a nie moge odinstalować bo mam komunikat ze nie da sie odinstalowac programu bo "Proces in progres"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Skoro działa to niemożliwe by go nie widział, szczególnie że to program od Palita a nie żaden wirus.

Menadżer Zadań, zakładka Szczegóły i szukaj po nazwie procesu. W razie wątpliwości prawy przycisk myszy i otwórz lokalizację pliku aż znajdziesz który to konkretnie. Prawdopodobnie będzie to oczywiste i któreś z wymienionych w załączniku

post-149675-15888151318506_thumb.gif

Edytowane przez Walitorax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...