Skocz do zawartości
huudy

Snowrunner

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

O tom dzban jest, myslalem ze najpierw trzeba skonczyc Michigan i Alaske. Na Alasce bylem raptem 15 minut, zakopalem sie zwykla ciezarowka i pomyslalem w d... to mam, najpierw skoncze pierwsza mape :E

Czytalem ze przy sprzedazy pojazdu zwraca sie 100% wartosci czyli mozemy swobodnie testowac pojazdy. Jak jest z ulepszeniami? Tez sie sprzedaja?

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, kupujesz i sprzedajesz z 100% zwrotem kosztów.

Jeśli na szybko chcecie zarobić parę dolców to:

- poszukajcie przyczep i naczep, które dają exp przy ich odkrywaniu. Nie są fabularne więc można je sprzedać.

- powtarzajcie wyzwania (zadania na czas). Najprostszym jest dowóz materiałów eksploatacyjnych z farmy do miejsca odwiertów(lokacja startowa). Ale wpierw ukończcie zadanie na zbudowanie drewnianej przeprawy, przyda się także do innych zadań.

 

Co do Alaski, szybki objazd blokady:

 

 

n4xvmTJl.jpg

 

zqCiKJll.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

Widzę że wszyscy tutaj piszą jak za darmo i bez trudu maksymalnie sobie ułatwić od początku grę co by poziom trudności nie był wyższy niż w mudrunnerze na trybie uproszczonym a sama rozgrywka przypominała jak najbardziej jazdę w ETS-ie. Dlatego dla tych bardziej wytrwałych polecam instalację tego oto moda. Pojemność baków paliwa ograniczona o 30% (baki mają teraz 70% pojemności oryginalnej). Wytrzymałość poszczególnych części pojazdu zredukowana z 50 do 10 pkt. Zmniejszona długość liny wyciągarki. Znacznie podwyższona cena aut w sklepie garażowym. Nieco zmieniona pogoda i dym wydechowy. Właśnie testuję na zaporze.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dla mnie te gry od Spintires to jedynie ze speedhackiem bo inaczej zbyt powolna gra po tym błocku. W ogóle bardziej irytujące te wszystkie gry niż zabawne. U siebie mam trochę już pojazdów i ostatnia mapka u Ruskich już została a pojazdy nawet pomimo wszystkich ulepszeń w błocku toną.

 

Takie coś dodam :E

 

https://www.youtube.com/watch?v=7VBumiNo80A

https://www.youtube.com/watch?v=JHiRtnb9lqY

Edytowane przez Crew 900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mną już ponad 71h. Gra bardzo rozbudowana w stosunku do Mudrunnera.Szkoda, że zabrakło im czasu na porządne dopieszczenie gry bo jest sporo bugów (przede wszystkim na konsolach).

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii bugów i niedoróbek - gałęzie drzew są niczym pancerne. Potrafią zatrzymać półciężarówkę, zwiadowcę postawią "na świecę"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

A jak tam u was z kooperacją? Nie ma problemu z dołączaniem do znajomych i odwrotnie?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te gry od Spintires to jedynie ze speedhackiem bo inaczej zbyt powolna gra po tym błocku. W ogóle bardziej irytujące te wszystkie gry niż zabawne. U siebie mam trochę już pojazdów i ostatnia mapka u Ruskich już została a pojazdy nawet pomimo wszystkich ulepszeń w błocku toną.

 

Takie coś dodam :E

 

https://www.youtube.com/watch?v=7VBumiNo80A

https://www.youtube.com/watch?v=JHiRtnb9lqY

w pełni się zgadzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem dziś wszystkie kontrakty w Michigan USA. Wracam teraz na Alaskę bo jakieś modyfikacje mi umknęły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Was ale u mnie jest błąd z automatyczną aktywacja modów. Przy każdym uruchomieniu gry trzeba ręcznie je aktywować by z nich skorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No bo ręcznie się instaluje mody. Przecież jest o tym w ich opisach. Tym bardziej jeśli się gra ze znajomymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo ręcznie się instaluje mody. Przecież jest o tym w ich opisach. Tym bardziej jeśli się gra ze znajomymi.

Powodzenia w modyfikowaniu plików gry gdy po patchu od nowa musisz wprowadzać zmiany. Właśnie po to jest katalog mods by unikać ciągłego grzebania i nadpisywania w oryginalnych plikach .pak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

To może jest jakiś konflikt modów skoro w menedżerze modów są wyłączone po każdorazowym uruchomieniu gry. Ale najpierw bym je przeinstalował bo może to wina aktualizacji gry.

Jak napisał dzisiaj w komentarzu do swojego moda jego twórca Mój link.

 

NEW GAME BUG - Mods are turning off automatically, and im not sure why. if your truck ends up deleted somehow, it is because the mod turned itself off. there is nothing we can do about it as modders. sorry fellow gamers

Rozumiem że dotyczy to tylko modów instalowanych automatycznie, czyli obsługiwanych z poziomu menedżera modów w grze.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra z tą grą, jedziesz 2km w piz du z góry żeby wywalić sie na dach przy pierwszej okazji...trzeba szybko wcisnąć ALT F4 zanim złapie cię autosave, inaczej 30 minut+ od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, wywracają się jak szalone na byle czym, albo blokują się na gałęziach lub tych cholernych fizycznych kamieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wczoraj jechałem Fleetstarem F2070A z małymi rurami + przyczepa z deskami a na dokładkę na lince White Western Star 4964 z przyczepą i ładunkiem, chciałem sobie skrócić drogę i Fleetstar mi się przewrócił, a chwilę wcześniej z WWS zdemontowałem podnośnik bo mając pakę nie można zaczepiać przyczep. Ech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego trzeba szybko przed zapisem Alt+F4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kiedykolwiek jeździliście w terenie? Bo sądząc po wpisach, w szczególności ALT+F4, śmiem wątpić, że nie. Nawet pojazd z blokadą dyfra, ustawionym 4x4 zrobi fikołka lub przewróci się jeśli zjeżdżając ze stromego stoku podskoczy na muldzie, wpadnie w dołek lub najedzie na spory kamień.

Inna rzecz, że gałęzie drzew w grze zachowują się nienaturalnie - potrafią odbić "zwiad", zatrzymać ciężki pojazd.

 

NEW GAME BUG - Mods are turning off automatically, and im not sure why. if your truck ends up deleted somehow, it is because the mod turned itself off. there is nothing we can do about it as modders. sorry fellow gamers

Rozumiem że dotyczy to tylko modów instalowanych automatycznie, czyli obsługiwanych z poziomu menedżera modów w grze.

Dokładniej to subskrybowanych z mod.io , ale tak. Na szczęście save nadal trzyma info o zmodowanych pojazdach więc po powrocie do Menu i aktywacji modów wszystko wraca do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ta, i właśnie w terenie auto zachowuje się dziwacznie - potrafi nagle zsunąć się na bok i przewrócić. Czy to na kamieniu czy w błocie. Wczoraj przejechałem 1.5h w terenie bez wywrotki, od garażu aż do smithville dam wzdłuż fabryki, przy okazji skosiłem wszystkie beczki na górach (świetna misja) i to wszystko praktycznie stockowym Scoutem 800 z oponami AT. Dopiero ta przeprawa przez rwącą rzekę na drodze do smithville dam mnie załatwiła i zmiotło mi przyczepę 'scout flatbed'.

Gałęzie to faktycznie problem, odpychają pojazdy.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bród prowadzący z fabryki do tunelu do zapory jest zdradliwy. Nie dość, że rzeka jest dość głęboka i nurt jest wartki to jeszcze dno ma masę kamieni. Ta przeprawa wymaga ciężkiego pojazdu, ew. trucka z podwyższonym zawieszeniem i oponami na błoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejechałem go Scoutem ale na pająka, od wyciągarki do wyciągarki, na dnie jest dużo konarów których można się złapać. Na samym końcu już mnie prawie zmyło ale udało się dostać na brzeg. Dobrze że wożę dodatkowe paliwo i części na dachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale nie ważne jaki pojazd ciężki i nie ważne jakie modyfikacje to i tak jak w błocie ma się zapaść i tak się zapadnie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe logo Snowrunnera :E

x7g0ddvbrrz41.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam idzie przewożenie towarów? Ja skończyłem w poniedziałek Alaskę i teraz męczę Zalane tereny w Rosji. Na szczęście miałem już dużo kasy a auta są bardo dobre. Idą przez błoto jak przecinaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Alaskę przeskoczyłem, nuda. Michigan mam na 50%, Taymyr też trochę ponad 50%.

 

Protipy:

- AZOV 64131 i na upartego poszukać od razu wszystkich ulepszeń, ma wielki zbiornik i mało pali....no i wjedzie wszędzie nawet bez ulepszeń, problemem jest to że słabo skręca i jest potwornie wolny.

- Tayga 6436 po ulepszeniach to bestia, szybka i jedzie po wszystkim. Jest za darmo niedaleko garażu na pierwszej mapie w Rosji (Drowned Lands).

- Sprzedawać nieużywane przyczepy i pojazdy, kurs sprzedazy to 1:1 także można próbować wszystko po kolei. Wazne żeby przed sprzedażą zdemontować i sprzedać ulepszenia

 

No i gdyby ktoś nie wiedział - ciężarówki z Rosji można normalnie przerzucić do USA, i odwrotnie. Gdyby ktoś wpadał w panikę że na mapie nie ma garazu / stacji serwisowej albo stacji benzynowej ale jest sklep z przyczepami to jest kolejny lifehack :E - kupujesz przyczepę z paliwem, tankujesz się z niej i sprzedajesz spowrotem za tyle samo, podobnie z naprawami.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...