Skocz do zawartości
huudy

Snowrunner

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

hehe, korzystam od pierwszego dnia z kupowania przyczep na chwilę :E

 

wydaje mi się,że nie trzeba ulepszeń demontować bo auto ze zmienionymi częściami ma większą wartość.

Edytowane przez zakk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie sprawdzałem ale np. na reddicie ludki mówią żeby najpierw zdemontować ulepszenia bo jednak gra nie wlicza wszystkich ulepszeń przy odsprzedaży pojazdu.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skończyłem grę gdzieś tu na tygodniu (oprócz niektórych wyzwań i w rosji nie znalazłem wielu aut) a tu update "Rozpadlina".

No to jadę :E

Edytowane przez zakk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie dodali Nowej Gry Plus z już zdobytymi pojazdami i modyfikacjami :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj skonczylem Out With The Old w Michigan, ale dramat z ta duza naczepa...juz wiem dlaczego ludzie probuja przejechac przez wode do Drilling Site....

Ja przejechalem polnoca przez las i caly czas naczepa wieszala sie na brzuchu, bez przerwy trzeba byla ja pchac od tylu Tatarinem.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, ta przyczepa trochę przegięta jest. O wszystko zahaczała i się blokowała na byle czym. Zresztą do dzisiaj nie naprawili fizyki kamieni i kłód na których pojazd po prostu blokuje się.

Edytowane przez Crew 900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, fizyka kłód to kiepski żart, szczególnie jak są schowane w błocie. Jedziesz i nagle spowolnienie do 0 bo zestaw zawiesił się na niewidzialnej kłodzie.

Najgorsze są pnie między krzakami na który można się w 100% zablokować bez mocnej wyciągarki.

 

Kiepsko się jeździ bez co-opa, scoutem popychasz przyczepę, potem spowrotem do ciągnika, znowu popychać scoutem i tak co parę metrów.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pnie to też masakra jak piszesz. Wjechać to wjedziesz bez problemu ale już wyjechać prawie niemożliwe bo blokuje się pomiędzy mostami xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo idealnie między zbiornikami paliwa. Dobrze że Snowrunner jest dość tolerancyjny co do kolizji pojazd vs przyczepa i można się wtedy wypchnąć innym ciągnikiem.

Jechał ktoś już Azovem Antarctic? Mam ponad 80% na Michigan, Taymyr i dalej go nie odblokowałem. Całość przejechałem najpierw Paystarem, potem Azov 64131 i Taygą 6436, te dwie ostatnie to praktycznie meta na wszystkie mapy.

Po nowym updacie ponoć konsolowcom ostro pękły tyłki bo dali im sterowanie jak na PC z samo centrującą się kierownicą czyli tak jak od zawsze było na PC :E

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w planach jest dodanie jakiś DLC/patchy w których będą nowe mapy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie odpaliłem dziś grę aby przejść jeszcze kilka wyzwań na Alasce. Już mam na niej i Michigan po 100%, Rosja 88% a tu dziś nowe DLC wyszło - Search and Recover.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:o Może znowu odpale, Alaski nie trawię,  nudzi mnie. Na Michigan brakuje mi jakichś 6 zadań i nie wiem których ani gdzie są....

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i ja skończyłem Półwysep Kolski na 100%, co ciekawe została mi jedna misja "Prowizorka" (coś gra źle liczy progress), byłem tam chwilę wcześniej sprawdzać maszty (Napięta sytuacja) i nieźle się namęczyłem. Jak ja tam dojadę? Nie wiem.

 

edit: nie było tematu, łatwo poszło :E

OVf0pM9.png

Edytowane przez zakk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no z tymi aktualizacjami w tej grze to idą po bandzie. Wcześniej cienkie drzewka normalnie dało się pojazdem skosić a teraz to ni cholery nie idzie, cały pojazd mi wjeżdża na drzewko i drzewko wtapia się w pojazd :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, zakupiłem grę na ps4 z myślą że będę mógł korzystać z kierownicy (thrustmaster t150) niestety gra jej nie widzi. Czy macie w temacie jakieś rozwiązanie problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś ogarnia temat z pierwszej mapy Czarna rzeka w Michogan  odnośnie transportu kontenerów które trzeba załadować dźwigiem. Jedna misja niedaleko magazynu Wiertnicze części zamienne mimo załadowania dźwigiem i przywiezienia pod magazyn nie mam możliwości wyładowania go ponieważ dostaje info że nie mam ładunku do wyładowania ! Druga misja "zaginione maszyny"   trzeba podobnie załadować cztery kontenery z dwóch lokacji i zawieźć do Fabryki i podobna sytuacja. Dwa kontenery załadowane i ten sam komunikat że brak ładunku do wyładowania !  Ktoś wie co tu nie bangla. Oglądałem kilak film na YT z rozgrywki i robię dokładnie identycznie ale u mnie to nie działa. Jakieś kruczki w tym sa czy co ?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ładunki masz przypięte ? Bo jeżeli nie to nie będzie ich widziało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że z czasem wrzucą SnowRunnera do Game Passa :D MudRunner bardzo mi podszedł, ale czuć w nim było jednak siermieżność. W kontynuacji niskobudżetowości chyba aż tak nie czuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.12.2020 o 13:06, fataz napisał:

ktoś ogarnia temat z pierwszej mapy Czarna rzeka w Michogan  odnośnie transportu kontenerów które trzeba załadować dźwigiem. Jedna misja niedaleko magazynu Wiertnicze części zamienne mimo załadowania dźwigiem i przywiezienia pod magazyn nie mam możliwości wyładowania go ponieważ dostaje info że nie mam ładunku do wyładowania ! Druga misja "zaginione maszyny"   trzeba podobnie załadować cztery kontenery z dwóch lokacji i zawieźć do Fabryki i podobna sytuacja. Dwa kontenery załadowane i ten sam komunikat że brak ładunku do wyładowania !  Ktoś wie co tu nie bangla. Oglądałem kilak film na YT z rozgrywki i robię dokładnie identycznie ale u mnie to nie działa. Jakieś kruczki w tym sa czy co ?  

Wrzucasz je na pakę dźwigiem, otwierasz menu i musisz wybrać "PACK CARGO" wtedy zalicza je jako załadowane.

Testuje Bandit KRS 58, fajna ciężarówka - 8x8, blokada dyfra, specjalny duży dźwig ale jasna cholera jakie to wywrotne.

Edytowane przez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z nowym updatem wyszła nowa mapa Yukon oraz doszło kilka misji w poprzednich lokalizacjach. Powiem wam ciężko się gra teraz z tymi craftingami itp. Mapę męczę już drugi tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W menu konfiguracji pojazdów, przy zablokowanych ulepszeniach zawsze jest info czy odblokowuje się coś przez levelowanie czy przez szukanie na mapie, a jednak przy ciężarówce Western Star Twinsteer na liście ulepszeń napędu jest tylko jedna opcja - RWD - mimo że w specyfikacji jest napisane że AWD jest możliwe. To skąd wziąć to ulepszenie AWD?

edit: jakby ktoś jeszcze sie zastanawiał - ulepszenie jest do odkrycia na mapie którą najpierw trzeba dokupić :). A że season passy nie są objęte kuponami na Epicu, to na razie Twinsteer idzie w odstawkę - przynajmniej nie będzie trzeba na siłę szukać mu zastosowań.

Edytowane przez bart3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam problem z wczytaniem gry wersji v12.

Przy wczytywaniu , kręci i nie uruchamia się.

W wersji v11 wszytko gra jak trzeba.

Może ktoś z was się z tym spotkał. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem niedawno w promocji na EGS pełną wersję i właśnie skończyłem konktrakty w Michigan, 82%. Zostały pierdoły typu contesty i parę tasków. W międzyczasie tylko 2 krótkie wypady do Rosji i na Yukon po upgrade'y.

KRS58 Bandit to jednak jest ciężarówka OP, praktycznie całe michigan tym przejechałem. Po upgrade silnika i odblokowaniu szerokich opon jest mega, niestety dalej za slaba to ciagniacia ciezkich naczep ale specjalny dlugi dzwig i mozliwosc zamontowania paki + ciagniecia zwyklej przyczepy to kompensuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.01.2021 o 23:16, Łyli napisał:

Witam,

 

Mam problem z wczytaniem gry wersji v12.

Przy wczytywaniu , kręci i nie uruchamia się.

W wersji v11 wszytko gra jak trzeba.

Może ktoś z was się z tym spotkał. Proszę o pomoc.

W wersji 12.1 Beta nie ma już tego problemu.

Jeszcze nie skończyłem Kanady a tu Michigan i 2 nowe mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...