Skocz do zawartości
Kerri

Telefon do 1500 zł. Na oku Mi9t i A80

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam telefonu dla 33 letniej ciotki. Konkretnych wymagań nie ma ale przyzwoity aparat musi być i pasują jej większe ekrany.

Sam posiadam Xiaomi mi9t i jej poleciłem ale jeszcze znalazłem samsunga a80 za 1600 zł: https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/samsung-smartfon-galaxy-a80-black-samsung.bhtml

 

Który byłby lepszy? chodzi mi głównie o aparat, jakość i wygoda nakładki, jakość ekranów (wiem że oba mają amoledy ale może któryś jest lepszy), czy trzymanie baterii.

Ewentualnie jakieś inne propozycje. Do 1500 zł i koniecznie z pewnego sklepu z fakturą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi9t bedzie bardzo dobrym wyborem w tej cenie, aparaty na pewno sa zadowalajace, dlugo trzyma na baterii i jak to xiaomi - miui do ogarniecia

ktos wpadnie zaraz to pewnie jeszcze cos dorzuci do tej listy, osobiscie nie lubie az tak bardzo samsungow, przecenione sa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oba ciekawe ale samsung to straszna patelnia , znacznie wiekszy od Xiaomi i gorzej na bateri bedzie trzymał oraz ma słabsze aparaty. Większośc argumentów przemawia za Mi 9 T a najlepiej szukać pełną Mi 9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motorola one zoom. Świetny aparat z OIS. Bateria 4000mah i trzyma nawet dłużej od konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...