Skocz do zawartości
Jaca92

75NU8002

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam

 

Obecnie mam Panasonica 55AS640 ,kolega z pracy zaoferował mi ,sprzedaż rocznego Samsunga 75NU8002 w cenie 4500zł . Nie siedzę w temacie telewizorów , czy jest to dobra cena za roczny TV ? Jak patrzyłem na oferty cenowe 75Cali w sklepach to ceny są sporo wyższe ktoś się wypowie obeznany czy jest to opłacalny deal czy lepiej wziąść coś nowszego ?

Edytowane przez JackDanielsv92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Obecnie mam Panasonica 55AS640 ,kolega z pracy zaoferował mi ,sprzedaż rocznego Samsunga 75NU8002 w cenie 4500zł . Nie siedzę w temacie telewizorów , czy jest to dobra cena za roczny TV ? Jak patrzyłem na oferty cenowe 75Cali w sklepach to ceny są sporo wyższe ktoś się wypowie obeznany czy jest to opłacalny deal czy lepiej wziąść coś nowszego ?

 

W sumie nawet dobra oferta ale z drugiej strony masz teraz dobre ceny na tv w tej wielkości, na przykład:

 

Philips 75PUS7354 kupisz za 4799 zł w promce na media expert LINK

 

Telewizor nowy z androidem, wsparciem nowych standardów HDR np. pod netflix

 

Jak bym sam szukał to kupił bym nowy bo ceny podobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Samsung ma podświetlenie krawędziowe, będziesz widział na dole ekranu przebicia ledów w formie cieni. O wiele lepszym rozwiązaniem byłby Direct LED, np. ten co polecił kolega wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seria 7 Philispa jest w porządku. Lepiej kupić nowy model niż pchać się w stare modele. Podpisuję się pod powyższym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał, NU8002 jest lepszy niż droższy Q60, za 4500 zł to nawet dobry deal, do 7000 zł nie kupisz niczego nowego co byłoby lepsze niż ten TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał, NU8002 jest lepszy niż droższy Q60, za 4500 zł to nawet dobry deal, do 7000 zł nie kupisz niczego nowego co byłoby lepsze niż ten TV.

 

Dokładnie, matryca 120Hz i 8bit+FRC :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ten model https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-lg-led-75um7600plb?utm_source=Internal&utm_medium=link&utm_campaign=2019.07.00_Internal&utm_content=45988a729df28f554d96a5b9932b17e1

sam zastanawiałem się nad Samsungiem ale zadecydował sposób podświetlania matrycy, w LG jest tylne podświetlenie a Samsung ma krawędziowe no i mniej istotna kwestia sterowanie pilotem, w Samsungu żeby zmieniac kanały, trzeba się nieźle nagimnastykować a w LG jest pilot z myszką i głosowe sterowanie w polskim jezyku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IPS vs VA, kontrast 1100:1 vs 5500:1, jasność HDR 320 vs 530 nit, 50 vs 120 Hz. Nie bardzo jest co porównywać ze sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...