Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

We własnym zakresie sprzedają laptopy z dyskami innymi niż fabryczne, to z tymi fabrycznymi muszą coś robić.

Tanio, bo tak jak jest napisane to worek z którego nie wiesz co wyciągniesz, możliwe że totalny low-end bez dram i bez obsługi hmb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to dzięki chciałem kupować duże ilości i potem je sprzedawać drożej ale skoro jest tak jak mówicie to ... xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem 2 z tej aukcji.

Przyszły 2 niemal nówki NVMe 256GB - jeden Samsung PM981 a drugi jakiś OEM ale też NVMe z przyzwoitymi parametrami.

 

Jestem mega zadowolony. Zastanawiam się czy jeszcze nie dobrać póki są :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po osiągach to PM981 to taki OEMowy 970 Evo, także prima sort :E Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie każdy dostanie PM981. Przydałoby się więcej informacji od osób, które coś kupiły na tej aukcji. Cena niewątpliwie jest bardzo atrakcyjna i te emocje co przyjdzie ;)

 

Szkoda, że nie sprzedawali gdy kupowałem CS3030 250GB za 199zł z przesyłką. Jako pendrive wystarczyłby prawie każdy dysk NVME.

 

Jest jeszcze jedna istotna kwestia. "(…)Dyski posiadają złącze M.2 PCIe z kluczami M lub B+M. Dyski wysyłamy losowo.(…)" Mój adapter powinien działać z obydwoma wariantami, ale już obudowa PCIE -> USB tylko z kluczem M.

Edytowane przez indexinfio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest zakup z dużego sklepu. Jak dostaniesz i nie spodoba Ci się to zawsze możesz zwrócić w ciągu 14 dni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja

 

Tylko raz z tego korzystałem gdy się pomyliłem robiąc zakupy. Wybrałem wtedy niewłaściwy rozmiar futerału.

 

Jutro albo w poniedziałek powinienem dostać mój dysk. Mam nadzieję, że będzie miał klucz M. Reszta jest mniej istotna biorąc pod uwagę cenę i jego zastosowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrałem jeszcze trzy. Zobaczę co tym razem przyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dostałem PM981a 256GB więc było warto za 111zł z przesyłką do paczkomatu gratis.

Edytowane przez indexinfio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...