Skocz do zawartości
rafbgo

Chłodzenie LC, złączki, GPU, dyski SSD, pamięci RAM ddr4 i inne.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na Allegro mam wystawione bardzo dużą liczbę przedmiotów pozostałych po wykonanych przez mnie projektów na targi PGA 2018/2019.

https://allegro.pl/uzytkownik/Client:33781129

Na sprzedaż mam złączki, 2 x GPU wraz z blokiem, zasilacze, płyty główne oraz inne rzeczy. Lista na bieżąco aktualizowana.

Jeśli ktoś chciałby wziąć większą ilość możemy się dogadać i wystawię inną aukcję itp. Zapraszam na PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Jak chcesz brać laptop do obróbki zdjęć nie radziłbym żadnego gamingowego. Serio. Mam teraz porównanie na przykładzie strixa i conceptD. Ten pierwszy ma bardzo fajną matrycę, wyraźna, ostra ALE u niego czerwony wpada w... bordo! Jak porównam dwie sesje fotograficzne mojej rodziny to w jednej gdzie robił zdjęcia profesjonalista kolory są 1:1 jak w concepcie (jak porównam z odbitkami w najwyższej jakości), drugie zdjęcia robił no już nie taki profesjonalista bo kolory zostały przejaskrawione (głownie czerwony) w programie (odstają od tego co jest w rzeczywistości, np kolor żony sukienki) i to widać w tym concepcie i na odbitkach własnoręcznie wywołanych (te wywołane przez tego fotografa są ok bo pewnie zastosował jakiś filtr) ale na strixie jest już całkiem "normalnie". Mój wniosek to drugi fotograf pracował na monitorze ze słabym odzwierciedleniem barw gdzie czerwony wpadał właśnie pod bordo. Taki krótki post do przemyślenia. Na koniec dobry artykuł do przeczytania dla Ciebie: https://fotoblogia.pl/7760,obrabiasz-zdjecia-na-kiepskim-laptopie-wyjasnimy-ci-dlaczego-robisz-zle-poradnik
    • Niestety gra jest mocno średnią kopią CoH, sam fajny klimat i setting nie wystarczają, nie wiem jak oni z takim multi chcą wejść do ESL ale powodzenia...
    • Ale ja wiem jak to działa i o co w tym chodzi i faktu to nie zmienia, że jest to dla mnie śmieszne podejście.
    • Nie wyobrażam sobie życia bez dysku HDD, najmniej 3TB. Robię masę zdjęć, filmów kamerką które muszą być gdzieś przechowywane. Do tego nałogowo ściągam z internetu, od filmów przez muzykę po PDFy z czasopismami. Mam takie podejście że muszę mieć wszystko u siebie, na swoim dysku więc jakiekolwiek chmury/streamingi odpadają. Mam plan dokupić sobie drugie 3TB w dalszej przyszłości bo niedługo będzie brakowało mi miejsca na jednym
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...