Skocz do zawartości
RikseRo

Telefon do 1k

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam, szukam telefonu do 1k. Obecnie posiadam Mi A2, dużym minusem jest czas pracy na baterii zdjęcia robi ok. Szukam czegoś co jest na pewno lepsze niż A2

Zależy mi na dość dobrym aparacie, czas pracy baterii jest dla mnie można powiedzieć najważniejszy no i wejście Jack, którego w A2 brak. Oczywiście wydajność też dla mnie jest ważna (GPS itp)

Wpadł mi w oko Redmi Note 8 pro 6/64 GB, ale mam pewne wątpliwości, miałem kiedyś serię redmi note 2 i 4 oba telefony padły po około roku

Martwi mnie w note 8 mediatek, co myślicie?

 

 

 

https://www.mall.pl/smartfony/xiaomi-redmi-note-8-pro-6gb64gb-global-version-blue

Edytowane przez RikseRo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rn8 pro 6/128. Jedyna wada tego telefonu to wymiary, jest wielki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli akceptujesz wymiary , Mi A2 w sumie ma porównywalne do Redmi Note 8 pro to ten drugi jest dużo lepszy i powinieneś być bardzo zadowolony ;) Mediateka sie nie martw bo to jeden z lepszych cpu teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiary są ok, patrzyłem dzisiaj na te telefony w sklepie, ale zobaczyłem również Mi 9T co prawda kosztuje więcej, ale na pepperze widziałem, że można go upolować za 1150/1200

Chciałbym również was prosić o polecenie telefonów innych marek (zawsze miałem xiaomi :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej kategorii cenowej sa jednymi z lepszych sluchawek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiary są ok, patrzyłem dzisiaj na te telefony w sklepie, ale zobaczyłem również Mi 9T co prawda kosztuje więcej, ale na pepperze widziałem, że można go upolować za 1150/1200

Chciałbym również was prosić o polecenie telefonów innych marek (zawsze miałem xiaomi :D)

 

Mi 9 T warty uwagi , nie ma większych wad , warto dopłacić względem Redmi Note 8 pro (lepszy aparat, ekran)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...