Skocz do zawartości
Nektarynekk

Poszukuje sieci komórkowej z dostępnymi GB w fajnej cenie

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam,

poszukuje sieci komórkowej, które posiadają permamentne GB za przyzwoitą cenę.

Interesuje mnie przykładowo pakiet 2GB, z tym aby był on na zawsze, a nie na 2 tygodnie, tylko do czasu wykorzystania pakietu.

Dodatkowo, nie zależy mi na szybkości internetu. Czy ktoś byłby w stanie zarekomendować sieć, która posiada po prostu TANI internet? Nie chodzi mi o duże paczki, maksymalnie 2-5GB. Jeśli cena będzie naprawdę niska, to wtedy mogą być ograniczenia co do zużycia czasowego pakietu.

Sieć nie musi być Polska - może być np. Czeska, tylko aby była możliwość kupna w internecie i aby działał internet w Polsce.

Pozdrawiam!

Edytowane przez Nektarynekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a2 mobile 19 z hakiem (31 dni) "Niewyczerpalne Wszystko", w tym 10GB internetu bez blokady na prędkość. - 10 GB – bez limitu prędkości, 10–15 GB – prędkość max. 1 Mb/s, powyżej 15 GB – prędkość max. 512 kb/s

 

+

SMS-y i MMS-y BEZ LIMITU do wszystkich sieci.

Darmowy transfer dla aplikacji społecznościowych (Facebook, Messenger).

Bezpłatna aplikacja WiFi Calling.

Rok ważności konta.

 

I ostatnio przez akcję zostań w domu dodają +10GB

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

O, to super oferta. Dzięki za polecenie.

Poczekam na wypowiedź reszty forumowiczów - potrzebuje po prostu zestawu kilku sieci tego typu.

Edytowane przez Nektarynekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mało korzystasz z neta, to Play Odnowa. Tam pakiety nie przepadają, choć są stosunkowo drogie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie interesuje mnie coś takiego jak polecił użytkownik @Sary

Czyli - starter 20zł i np. 5GB na rok. (więcej lub mniej, ale 20 zł - 5 GB to dla mnie przyzwoity stosunek cena/ilość przy rocznym zużyciu)

Ewentualnie - tani starter z małą ilością internetu, ale możliwością dokupienia pakietu GB na długi użytek. Tylko cena żeby nie była wysoka :)

Edytowane przez Nektarynekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest coś takiego jak Aero2. Z tym że nie do końca spełnia założenia. Jest darmowy nieograniczony transfer, tylko z bardzo słabą prędkością. Jak się chce szybciej to trzeba płacić za pakiety i nie są one bezterminowe, natomiast mam wrażenie że są bardzo tanie.

 

Tak więc można tego używać za darmo, jeśli prędkość faktycznie nie ma znaczenia, a interwencyjnie dokupować pakiet.

 

Aero2

 

Minus rozwiązania darmowego to captcha co godzinę, można to jakoś wyłączyć jak się udokumentuje wadę wzroku wysoką czy coś podobnego. Tak więc nie nadaje się to do utrzymywania jakichkolwiek usług.

Edytowane przez adashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź nju mobile.

Mam u nich 2 numery na jednej umowie. Nielimitowane rozmowy, sms, mms i do tego 60 GB na 2 numery.

Widziałem, że można za około 30 PLN mieć 30 GB plus no limit na rozmowy/wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie interesuje mnie coś takiego jak polecił użytkownik @Sary

Czyli - starter 20zł i np. 5GB na rok.

W A2 nie ma czegoś takiego jak 5 GB na rok.

 

Ewentualnie - tani starter z małą ilością internetu, ale możliwością dokupienia pakietu GB na długi użytek. Tylko cena żeby nie była wysoka :)

No to podałem - Play Odnowa tak działa.

Edytowane przez vhp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam Aero2 - mam taką kartę jak muszę gdzieś wyjechać. Internet prędkościowo w miarę dobry, ale z pewnością spełnia założenia - nie wyczerpuje się (mam taką kartę od przeszło 6 lat) jest za friko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ktoś ogarnia którzy operatorzy mają roaming krajowy? obecnie jestem w red bull (play) i mam ten zasięg 4 sieci i mogę się podpinać do której chce. umowa mi się kończy a obecna jak i nowa nie jest satysfakcjonująca a bardzo mi na tym zależy bo u mnie dobrze śmiga w play a w robotaju tylko orendż.

do tego od dawno przebąkują że rezygnują z roamingu krajowego, ktoś wie jak to z tym jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a ktoś ogarnia którzy operatorzy mają roaming krajowy? obecnie jestem w red bull (play) i mam ten zasięg 4 sieci i mogę się podpinać do której chce. umowa mi się kończy a obecna jak i nowa nie jest satysfakcjonująca a bardzo mi na tym zależy bo u mnie dobrze śmiga w play a w robotaju tylko orendż.

do tego od dawno przebąkują że rezygnują z roamingu krajowego, ktoś wie jak to z tym jest?

Orange ma dobry roaming, w granicach UE z tego co wiem tylko w Portugalii i Hiszpanii są jakieś zonki.

Co do Aero2 - byłem w Niemczech i działało tak samo z UK

Edytowane przez Namae Wa Yuri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orange ma dobry roaming, w granicach UE z tego co wiem tylko w Portugalii i Hiszpanii są jakieś zonki.

Co do Aero2 - byłem w Niemczech i działało tak samo z UK

 

 

roaming krajowy kolego mi chodzi, nie zagraniczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

roaming krajowy kolego mi chodzi, nie zagraniczny

A to przepraszam

Wiem że Aero2 nie ma problemu z zasięgiem w całym kraju (a przynajmniej w większych ośrodkach miejskich)

Edytowane przez Namae Wa Yuri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba skorzystam z Aero2.

A istnieje jeszcze możliwość, z tego co pamiętam kiedyś tak było - mam doładowane na koncie pare zł i ściaga mi z konta kwote w zależności od wykorzystania internetu? Chodzi o to, żeby nie kupować pakietów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest taka możliwość. U każdego operatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...