Skocz do zawartości
kubuS1337

Blackwidow swieci ale nie dziala

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w tytule, klawiaturka kupiona dziś z outletu MediaMarkt. Była używana, ale ponoć powinna być sprawna. Po podłączeniu świeci się w opcji "fali", ale nie reaguje na naciskanie klawiszy. Klawiatura generalnie wygląda jakby była nowiutka. Ma ona green switche. Próbowałem zainstalować sterowniki (razer synapse 3), gdzie klawiatura była widoczna itd. ale nie reagowała na zmianę podświetlenia itd. W opcjach windowsa, też jest widoczna. Ma ktoś jakiś pomysł co zrobić poza gwarancją?

 

Ps. była sprawdzana na innym komputerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Skoro świeci, to spełnia swoje zadanie"... :D

Na twoim miejscu bym oddał, i jeżeli zależy Ci na tym modelu, dopłaciłbym do nówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde 600 zł za klawiaturę trochę dużo, tu była okazja to myślałem, że kupie fajny sprzęcik ;v No cóż poczekam, zobaczymy, może ktoś miał taki problem i pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A nie jest ona przypadkiem zablokowana?

 

Miałem podobny problem z myszką GX57 - wystarczyło zainstalować sterowniki. Posprawdzaj kable, możliwe że stery też źle się zainstalowały skoro oświetlenie żyje własnym życiem. Jak to nic nie da to nic nie grzeb i na gwarancję ze zwrotem pieniędzy (od x-komu masz prawie stówkę w kieszeni).

 

A kupowanie czegoś z outletu :kwasny: Osobiście uważam, że to pchanie się trochę w kłopoty tym bardziej za taką kwotę.

 

Też nie rozumiem po co kupować coś ze sklepu drożej i w dodatku jeszcze używanego zamiast kupić taniej w necie z dostawą nówkę:

https://www.x-kom.pl/p/491560-klawiatura-przewodowa-razer-blackwidow-green-switch.html

Edytowane przez Aspartam K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja jest w wersji Elite ;p Sterowniki instalowane na 2 różnych komputerach, więc wątpię, że to coś z oprogramowaniem.

 

W zasadzie wyczytałem, że to może być tryb wystawowy, tylko pytanie jak go wyłączyć?? ;c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja jest w wersji Elite ;p Sterowniki instalowane na 2 różnych komputerach, więc wątpię, że to coś z oprogramowaniem.

 

W zasadzie wyczytałem, że to może być tryb wystawowy, tylko pytanie jak go wyłączyć?? ;c

https://linustechtips.com/main/topic/951716-razer-blackwidow-chroma-stuck-in-demo-mode/

 

Spróbuj CAPS + ESC trzymać i dopiero podpiąć klawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

"Blackwidow"

 

Hmm, chodzi ci o Natashe Romanov? Czy klawiatury nie maja juz ani producentow ani oznaczen?

 

 

Ps. Nie moglem nie zauwazyc oszczednosci wynikajacych z wymienienia informacji nie dosc ze szczatkowych to jeszcze tylko w tytule.

Czy myslales juz moze gdzie moglbyz zainwestowac taka ilosc czasu? Jesli nie to mam dla ciebie baaaardzo atrakcyjne portfolio inwestycyjne:

"Okaz Choc Odrobine Podstawowego Szacunku Ludziom Ktorych Prosisz o Pomoc" w skrocie: OCOPSLKPOP ;)

Edytowane przez TerakotowyKrolik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

"Blackwidow"

 

Hmm, chodzi ci o Natashe Romanov? Czy klawiatury nie maja juz ani producentow ani oznaczen?

 

 

Ps. Nie moglem nie zauwazyc oszczednosci wynikajacych z wymienienia informacji nie dosc ze szczatkowych to jeszcze tylko w tytule.

Czy myslales juz moze gdzie moglbyz zainwestowac taka ilosc czasu? Jesli nie to mam dla ciebie baaaardzo atrakcyjne portfolio inwestycyjne:

"Okaz Choc Odrobine Podstawowego Szacunku Ludziom Ktorych Prosisz o Pomoc" w skrocie: OCOPSLKPOP ;)

 

Strasznie czepialski jesteś.. Wystarczy przeczytać dokładnie jego pierwszy post gdzie autor napisał jakiego rodzaju oprogramowania użył i już można wywnioskować z jaką marka masz do czynienia, ale nie - lepiej wtrącić swoje trzy grosze i szukać problemu tam gdzie go naprawde nie ma :E

 

Rada na przyszłość - jak chcesz kiedykolwiek 'zabłysnąć' w ten sam sposób i nabić sobie posta to lepiej nic nie pisz :)

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ps. Nie moglem nie zauwazyc oszczednosci wynikajacych z wymienienia informacji nie dosc ze szczatkowych to jeszcze tylko w tytule.Czy myslales juz moze gdzie moglbyz zainwestowac taka ilosc czasu? Jesli nie to mam dla ciebie baaaardzo atrakcyjne portfolio inwestycyjne:"Okaz Choc Odrobine Podstawowego Szacunku Ludziom Ktorych Prosisz o Pomoc" w skrocie: OCOPSLKPOP ;)

 

Dobrze, że swój drogocenny czas dobrze pożytkujesz na pisanie takich wartościowych postów.

 

Koleś nie jest nic winien, a na szacunek to musisz sobie najpierw zasłużyć eksperciku :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...