Skocz do zawartości
MrKetiw

Mafia Trilogy

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nie no stara wersja dokładnie 12,08zl :D..

 

Nie zamieni się - trzeba kupić :E

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak mamy starą to nam się zmieni w nową?

Jak masz starą na steam to masz dwie ;)

Wersja Classic i za free dostajesz Definitive Edition.

 

Przynajmniej tak było przed premierą i ja jak miałem starą wersję classic to dostałem za free wersję DE :D

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafia 2 ma tą bolączkę, że dużo czasu poświęcasz pomiędzy misjami na dojazdy. Mapa jest pusta więc w końcu te dojazdy od misji do misji robią się trochę monotonne.

Wlasnie miasto bylo bardzo fajne w tej grze tylko niewykorzystane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Up No właśnie nie było dobrze wykorzystane, a tak na prawdę, aż tak dużo nie brakowało, aby była pełnia szczęścia.

 

Ale pytałem o 1,też ma tak być?

Raczej na pewno nie bo to pełny remake na nowym silniku czyli coś jak RE:2/3

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dla mnie w dwójce najlepsza była relacja Vito z Joe i sam Joe. Mam spore zastrzeżenia co samej gry, ale uwielbiam misję gdy mamy trupa w bagażniku :E. Tym mnie ta gra do siebie ostatecznie przekonała. Ale potencjał był o wiele większy, gdyby łajzy krawaciarze z 2k dali Vavrze i spółce na spokojnie pracować i zrobić grę jaką chcieli od początku, to mogło wyjść coś naprawdę dużego kalibru. A tak mamy ułomnego kastrata. Nadal dobrze wygląda i ma jakieś zalety, ale mogło być wow, a nie jest.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak u intela wyłączyć tą cholerną synchronizację pionową ? Bo pomimo wymuszanych ustawień w Nvidii dalej jest włączona i to ona powoduje mi te spadki w pierwszej Mafii. Mam najnowsze i ogólnych ustawień v-sync nie ma a dla gry nie działa ustawienie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Taki Odyssey i Origins są dla ludzi niepracujacych i nie mających problemów w życiu.

Jestem na etapie Odyssey, mam pracę i życiowe problemy - 75% fabuły w 74h a połowa wysp nie ruszona. Gra daje sporo przyjemności ale na krótkich odcinkach czyli pogram 1-1.5h i 2-3 dni przerwy. Przy dłuższej rozgrywce nuży mnie monotonność. :E

 

Już nie mogę się doczekać 28 sierpnia i powrotu do Lost Haven ;)

Edytowane przez DjXbeat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to z jednej strony nie mogę się doczekać i najchętniej już kupiłbym preordera, ale z drugiej mam duże obawy, że mogą spieprzyć tego remake-a i dlatego wstrzymuję się z kupnem do czasu premiery. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za odświeżenie drugiej części Mafii odpowiada ekipa D3t Ltd, nie sam Hangar 13. Nie, żebym ich bronił, ale tylko informuję :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za odświeżenie drugiej części Mafii odpowiada ekipa D3t Ltd, nie sam Hangar 13. Nie, żebym ich bronił, ale tylko informuję :E

Mam nadzieję, że przy rimejku 1 pracuje Hangar z pomocą D3t. Wtedy będzie perełka. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@crush, a nie masz obaw, że dwóch partaczy wysmyczy podwójną kaszanę? lol2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zaczynam się bać o 1 :cold:

W jedynce, w oryginale z 2002 roku też były takie bugi, że samochód, albo postać przenikały przez ziemię i spadały w otchłań. Pamiętam, że kilka razy mi się tak zdarzyło w jedynce jak w trybie swobodnej jazdy zwiedzałem całe miasto.

Edytowane przez ShadowMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, Co to jest to Copy w wydajności karty graficznej? Bo to chyba na tym mi Mafia działa i fps koło 50 i więcej nie może dobić. O cholerę chodzi?

IXu7GcB.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same dobre zmiany w tej Mafii, tak się troszczą o komputery graczy, że wycinają zbędne kawałki mapy żeby sprzęt odciążyć, szkoda tylko że o kolizji zapomnieli :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pier.. grałem w Mafię 2 dwa razy i nigdy mi samochód nigdzie nie spadł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

132h pokazuje mi licznik steam i też nigdy nic takiego nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Mafie 2, warto mi ruszać te dodatki w ogóle? Czytałem że średnie. BTW, przez całą grę jedyny bug jaki miałem to para że studzienek w niektórych rejonach miasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pany, Co to jest to Copy w wydajności karty graficznej? Bo to chyba na tym mi Mafia działa i fps koło 50 i więcej nie może dobić. O cholerę chodzi?

https://i.imgur.com/IXu7GcB.jpg

Dziwne. Mam GTX 1660 i to zwykłego, a nie żadnego Super, czy Ti i zremasterowana Mafia II bez problemów chodzi w 60 FPS.

 

Pojechałem też w to miejsce z tego filmiku wyżej, gdzie niby występuje ten bug z wjeżdżaniem samochodów pod ziemię i u mnie czegoś takiego nie było. Samochód normalnie jechał po ulicy. :P

Edytowane przez ShadowMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Mam GTX 1660 i to zwykłego, a nie żadnego Super, czy Ti i zremasterowana Mafia II bez problemów chodzi w 60 FPS.

 

Pojechałem też w to miejsce z tego filmiku wyżej, gdzie niby występuje ten bug z wjeżdżaniem samochodów pod ziemię i u mnie czegoś takiego nie było. Samochód normalnie jechał po ulicy. :P

 

OK ale mi chodzi o pierwszą Mafię :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikrotrasakcje by dobiły tą gównianą grę. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po kilku latach dałem nową szanse Mafii 3 i teraz w sumie nie wydaje mi się ta gra taka tragiczna. Owszem, to już nie jest klimat Mafii, ale jak się nie będzie szukało na siłę klimatu wcześniejszych części, to gra się w to całkiem przyjemnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po kilku latach dałem nową szanse Mafii 3 i teraz w sumie nie wydaje mi się ta gra taka tragiczna. Owszem, to już nie jest klimat Mafii, ale jak się nie będzie szukało na siłę klimatu wcześniejszych części, to gra się w to całkiem przyjemnie. :)

Ja grałem tylko na darmowym weekendzie, to nie jest i nigdy nie będzie GTA V która po 30h ma u mnie 666/10. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy na początku gry, jak się sprzeda wszystkie kartki do stacji benzynowych, to coś to zmienia w fabule ? Pamiętam, że 10 lat temu mi się to nie udało, a teraz tak i nie pamiętam niektórych scen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...