Skocz do zawartości
MrKetiw

Mafia Trilogy

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby to tylko wszystko była wina Hangar 13, a nie również 2K i produkcyjnego bałaganu, delikatnie mówiąc.

 

Zresztą Hangar 13 z 2016 roku, a z 2020 to już jednak inna firma. Ja nie jestem aż tak pesymistyczny jak niektórzy tutaj i wierzę, że dostarczą godny remake. Historię i postaci już mają (a to dla mnie najważniejszy aspekt), cutscenki potrafią robić co udowodnili w 3-jce, tak samo gameplay, który był całkiem spoko i wymaga jedynie pewnych poprawek. Wszystko rozchodzi się o kwestie techniczne, które w remake'u muszą być totalnie dopieszczone, oraz nieprzedłużanie rozgrywki takimi samymi zapychaczami jak w M3. Ale zważywszy na fakt, że M1 nigdy nie opierała się na podbijaniu dzielnic i powolnym przejmowaniu kontroli nad miastem, to raczej można być spokojnym.

 

 

Grę już dawno mam zamówioną, bo nawet jeśli nie spełni wybujałych oczekiwań, to i tak warto będzie zagrać i porównać pewne aspekty.

 

Życzę odrobiny optymizmu i nie traktowania M1 jako świętego graala, którego nikt nie powinien tykać. I mówię to z perspektywy osoby, która uwielbia serię (trójka to takie 6/10 dla mnie) a pierwszą część stawia ponad wszystkie inne gry, znając ją dosłownie na wylot.

 

Jako ciekawostka - w okresie od listopada 2018 do marca/kwietnia 2019 trwała sesja mocap/voice actingu remake'u. Gra ogólnie powstaje jakieś 2-2.5 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że oni wiedzą za co się wzięli i jeśli spieprzą to będzie ich być albo nie być. Odświeżone wersje 2 i 3 robiło i spieprzyło zupełnie inne, zewnętrzne studio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że oni wiedzą za co się wzięli i jeśli spieprzą to będzie ich być albo nie być. Odświeżone wersje 2 i 3 robiło i spieprzyło zupełnie inne, zewnętrzne studio.

Ile remaków jest dobrych? Na palcach jednej ręki można policzyć, u człowieka bez jednej ręki.

Ja nie dotknę tego tytułu na premierę bankowo, poczytam recenzje, video recki i zdecyduję, ale wspomnień sobie nie zepsuję. Pewnie lepiej będzie odpalić starą wersję i poczuć to coś, mogę się mylić, ale niestety tak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i fragment rozgrywki który miałbyć 15-go został usunięty z listy IGN...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie spoko ale dalej nie wiemy jak wygląda gameplay a do premiery raptem dwa miesiące. Póki co same rendery bo to na pewno nie jest na silniku gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już trailer remake'u

 

 

Cinematic na silniku gry jak ten z HZD2. Niby nic ale wspomnienia ożyły. Względem klasycznej wersji przepaść ale ktoś kto czekał na Next-Gen może czuć się rozczarowany. Dla mnie brylant :cool:

 

Od lat czekałem na taki Remake :thumbup:

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cinematic na silniku gry jak ten z HZD2. Niby nic ale wspomnienia ożyły. Względem klasycznej wersji przepaść ale ktoś kto czekał na Next-Gen może czuć się rozczarowany. Dla mnie brylant :cool:

 

Od lat czekałem na taki Remake :thumbup:

Tak, jak nigdy nie tknąłem żadnej mafii (jeszcze), tak ta zajawka naprawdę powoduje u mnie "kurde... pykło by się w to!" ;)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak nigdy nie tknąłem żadnej mafii (jeszcze), tak ta zajawka naprawdę powoduje u mnie "kurde... pykło by się w to!" ;)

Mogę Ci jedynie współczuć że nie grałeś w najlepszą grę jaka kiedykolwiek powstała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci jedynie współczuć że nie grałeś w najlepszą grę jaka kiedykolwiek powstała.

Wiesz, życie pisze różne scenariusze i generuje priorytety (dzieci, praca, choroby).

Do nadrobienia.

 

Lepsza od W3? ;)

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsza od W3? ;)

Inne klimaty ale generalnie to tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Lepsza"(w pewnym sensie klimatu) by była jakbyś grał na premierę, wtedy to był sztos. Dzisiaj sam nie wiem jak ludzie odbiorą tą grę. Dużo zależy od poziomu na jakim będzie stał remake.

 

W oryginalnej wersji to bardzo mocno się zestarzała.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesmak? Ja się nie mogę doczekać, wygląda naprawde zacnie i klimatycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie? Nie musi to wyglądać jak demo unreal engine z PS5, mimo że to trailer, nawet nie gameplay wygląda zacnie.

Może i lepiej że robią Remake 1 a nie Mafie 4, poczekamy zobaczymy ale ja sam czekam na ten tytuł bo w tym roku za wiele interesujących mnie tytułów nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co takiego tam zobaczyłeś? Bo ja mam obawy będąc realistą ale akurat w tej zapowiedzi to ja nie widzę niczego co by te obawy miało zwiększać. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do grafiki nic nie mam,ale jakoś tak mam dalej obawy po tym co zobaczyłem.

A co zobaczyłeś? Cinematic jak każdy inny. Martwić to się możesz zacząć jak będzie zapis rozgrywki ;)

 

A co takiego tam zobaczyłeś? Bo ja mam obawy będąc realistą ale akurat w tej zapowiedzi to ja nie widzę niczego co by te obawy miało zwiększać. :hmm:

 

Ba jest nawet zaskakująco dobrze co dziwi bo wiemy kto za to odp. :E

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to z tym się zgadzam ale co w tym trailerze było takiego co napawa Cię niepokojem? :hmm:

Mnie ten trailer zdania nie zmienił ani na lepsze ani na gorsze. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesmak? Ja się nie mogę doczekać, wygląda naprawde zacnie i klimatycznie.

Szukanie na siłę problemu tam gdzie go nie ma :D

 

Jakość tych dwóch remasterów nie pozwala być spokojnym w stosunku do tego.

Ale za Remaster 2 odpowiada inne studio a 3 to tylko SP za free dali więc jak się to ma do Cinematic Trailer z Remake 1 części?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to z tym się zgadzam ale co w tym trailerze było takiego co napawa Cię niepokojem? :hmm:

Mnie ten trailer zdania nie zmienił ani na lepsze ani na gorsze. :E

Logika ODIN'a tam było źle to tutaj też musi = skopany Cinematic Trailer :]

 

Nie staraj się tego zrozumieć ;)

 

Te głosy jakieś takie chyba inne :hmm:

 

To chyba czy inne :lol2: ?

 

Czy można być trochę w ciąży?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No głosy inne i ja też tego nie lubię ale jak to przeskoczysz jak z aktorami jest różnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie mylę to przecież głosy podkładają Ci sami ludzie co w pierwowzorze? Więc ocb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No głosy inne i ja też tego nie lubię ale jak to przeskoczysz jak z aktorami jest różnie?

U tego samego aktora głos ma prawo się zmienić z wiekiem po tylu latach. Ja w to grałem w okolicach pierwotnej premiery więc już nawet nie pamiętam kto jaki ma głos żeby obiektywnie stwierdzić czy jest lepiej czy gorzej. Nic w tym Cinematic Trailer nie wzbudziło u mnie powodów do obaw bardziej działa psychologia bo wiem kto się zabrał za ten Remake.

 

Jak się nie mylę to przecież głosy podkładają Ci sami ludzie co w pierwowzorze? Więc ocb?

Też to widziałem bo się tym chwalili na instagramach ale nie sądziłem że wszyscy co do jednego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

azgan to raczej trzeba wrócić do gry, przypomnieć sobie przed premierą odświeżonej wersji by mieć porównanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci sami aktorzy co w pierwowzorze? Cała obsada jest inna. Na Instagramie pisali o tym właśnie nowi aktorzy, tacy jak Andrew Bongiorno, Jeremy Luke, Anthony Bonaventura, Ward Roberts.

 

Nie wspominając już o tym, że nawet gdyby chcieli, to całość starej ekipy nie mogłaby powrócić, bo aktor głosowy Salieriego zmarł 10 lat temu.

 

 

Jak dla mnie dobry zwiastun, choć trochę za krótki. Jedyne do czego muszę się przyzwyczaić to głos Tommy'ego i trochę się dziwie, że poszli w takim kierunku, bo normalnie Andrew Bongiorno brzmi całkiem podobnie do Mike'a Sorvino. ;)

Edytowane przez B3rCik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...