Skocz do zawartości
MrKetiw

Mafia Trilogy

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

HDR nawet największe gówno zmienia w złoto to co się dziwić. :E

Według mnie, jedyne co robi, to zmienia to g*wno w świecące g*wno. :E

 

No jakby dodali RT to faktycznie byłby to zacny Remaster

Ta i znowu otoczenie nienaturalnie odbijałoby się we wszystkim jak w lustrze. :E

Edytowane przez ShadowMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już wątek jest o całej trylogii, to ktoś może mi powie, co oni właściwie zrobili z trójką? Zwykła gra zmieniła w Definitive Edition, dociągnęło 20GB i to właściwie tyle, inny launcher, trochę więcej opcji w menu i tyle.

 

Gra dalej potrafi doczytywać tekstury przed samym ryjem, okazjonalne ścinki to już chleb powszedni od samej premiery, a do tego znowu wrócił bug z capem na 60Hz w pełnym ekranie, z jednego gówna zrobili drugie upakowane w bardziej barwny papierek.

 

Przestałem czekać na remaster jedynki, Hangaar13 czego się nie dotknie to zmienia w gówno. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już czytałem o tej modyfikacji wrzucę i sprawdzę, ale to i tak jest parodia żeby chwalić się super rimejsterem, a wydać tego samego gniota z tymi samymi błędami co na premierę :heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

Przestałem czekać na remaster jedynki, Hangaar13 czego się nie dotknie to zmienia w gówno. :lol2:

 

Tylko że Hangar13 robi Remake 1 a za Remastery 2 i 3 odpowiada inne studio - D3T

 

 

Niektórzy obarczają winą za to Hangar 13, ale inni wskazują, że za oba remastery odpowiada raczej studio D3T, a główny zespół może skupiać się na remake’u pierwszej Mafii, który zadebiutuje 28 sierpnia. Nie zmienia to jednak faktu, że „ostateczne” edycje dwóch ostatnich odsłon cyklu wypadły grubo poniżej oczekiwań. Być może sytuację poprawią aktualizacje, ale tych na razie ani widu, ani słychu.

 

Źródło: gry-online

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej tylko mafia 2 DE od d2d ltd. Nie przypominam sobie abym w mafii 3 DE widział logo/napis d2d ltd.

 

Zresztą trójka to, żaden remaster po prostu dorzucili DLC w jeden pakiet zmienili 2 opcje w ustawieniach graficznych i to było by tyle w tej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zainstalowałem sobie tą poprawioną dwójkę, odpaliłem benchmark i o kurła, jestem w szoku, że mój Ryszard ma tyle mocy :E

 

0393111344510516.jpg

 

A ja gupi się zastanawiam nad wymianą :P

 

Edit: test bez MSAA ;) bardzo ciekawe jest też to, że fps średni jest ponad dwukrotnie wyższy od maksymalnego :lol2:

Edytowane przez lamparcicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie tą poprawioną dwójkę, odpaliłem benchmark i o kurła, jestem w szoku, że mój Ryszard ma tyle mocy :E

 

0393111344510516.jpg

 

A ja gupi się zastanawiam nad wymianą :P

 

Edit: test bez MSAA ;) bardzo ciekawe jest też to, że fps średni jest ponad dwukrotnie wyższy od maksymalnego :lol2:

to jest ewidentny błąd :E

wszystko na max bez PhysX u mnie nie przekracza średnio 230fps w FHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Tornado3

Bo masz chorowitego mongoła 1600. Potężny pan ryzen 2700 pokazuję moc :thumbup:. 10ghz po oc i dwa dodatkowe rdzenie robią robotę :E.

@up

No tak 10000 :E :E.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma 10000 GHz to musi być moc :E

Ten benchmark przekręcił licznik na ryzenie :E

 

Mafia II: Director’s Cut na GOGu za 34 zł. :D

Ale na gogu z tego co czytałem nie dostaniesz za friko wersji DE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No i co z tego, jak poprawa względem oryginału jest prawie nie zauważalna, a dopłacić do innych wersji trzeba średnio 3x więcej. IMO najlepszy deal w pełni legalny i bez DRM.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

to jest ewidentny błąd :E

wszystko na max bez PhysX u mnie nie przekracza średnio 230fps w FHD

W remasterze nie da się wyłączyć PhysX-a. Jest włączony na stałe i nie ma w ustawieniach opcji do jego wyłączenia.

 

No i co z tego, jak poprawa względem oryginału jest prawie nie zauważalna, a dopłacić do innych wersji trzeba średnio 3x więcej. IMO najlepszy deal w pełni legalny i bez DRM.

Trzeba być mocno ślepym, żeby nie zauważyć różnicy. Tekstury w remasterze już na pierwszy rzut oka są bardziej szczegółowe i o wiele bardziej wyraźne, w wyższej rozdzielczości. Nie ma takiego mydła wszędzie jak w Mafii II w wersji classic.

Edytowane przez ShadowMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem to co widziałem na w/w filmiku porównawczym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na żywo widać różnicę, ale i tak zanim ogram wersję DE to czekam na patcha i poprawki :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem to co widziałem na w/w filmiku porównawczym.

to sprawdź, a nie sugerujesz się filmikami. Jest różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na żywo widać różnicę, ale i tak zanim ogram wersję DE to czekam na patcha i poprawki :E

 

W sumie też poczekam bo mi jeszcze proc eksploduje :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie już poszły klucze do Mafii 2 za 30zł? Już tylko zostały najtańsze za 100zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie już poszły klucze do Mafii 2 za 30zł? Już tylko zostały najtańsze za 100zł ?

 

KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crew 900 na tej stronie wyczerpał się zapas kluczy za 30zł, jak będzie dostawa nowych to już za ponad stówke za pewne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sprawdź, a nie sugerujesz się filmikami. Jest różnica.

No dokładnie. Pewnie że jest różnica,bardzo przyjemnie się gra w odświeżoną wersję :thumbup:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, ja tak samo Mafii III nie kupiłem... i teraz pewnie długo nie kupię. :E Też po 120 zł wszędzie. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, ja tak samo Mafii III nie kupiłem... i teraz pewnie długo nie kupię. :E Też po 120 zł wszędzie. :lol2:

Ja jeszcze zdążyłem ;) W środę dałem całe 6,61 ojro :E 120zł w życiu bym za to nie dał :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak, ma ktoś pomysł jak uruchomić pierwszą Mafie by używała dedykowanej karty a nie integrowanej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...