Skocz do zawartości
MrKetiw

Mafia Trilogy

Rekomendowane odpowiedzi

I jak, ma ktoś pomysł jak uruchomić pierwszą Mafie by używała dedykowanej karty a nie integrowanej ?

wymusić w panelu nVidii domyślny akcelerator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymusić w panelu nVidii domyślny akcelerator

 

Nic to nie daje, gra nadal na integrze się uruchamia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wyłączyć integre w biosie (o ile się da) albo w menedżerze urządzeń ;)

Edytowane przez lamparcicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Yyy, wyłączyć integrę w biosie lub menagerze urządzeń ? :hmm:

Edit - dwa identyczne posty w tej samej sekundzie.

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jesteś moim bratem bliźniakiem, o którym nie wiem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przed remasterem części pierwszej naszła mnie ochota zagrać w Mafie II. Czytając recenzje odświeżonej wersji wolałbym zagrać w wersje z 2010 plus mod odświeżający grafikę. Co polecacie do Mafii II ?

 

Po za tematem jestem pewien, że odświeżona Mafia I straci klimat. Graficznie będzie duży plus, ale na muzykę mogą nie dostać licencji. Do tego jak zaczną grzebać w fabule... W części II najbardziej klimatycznym czasem był okres zimowy. W części pierwszej cała gra tak miała.

Edytowane przez desmoRR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed remasterem części pierwszej naszła mnie ochota zagrać w Mafie II. Czytając recenzje odświeżonej wersji wolałbym zagrać w wersje z 2010 plus mod odświeżający grafikę. Co polecacie do Mafii II ?

 

 

Ja polecam zagrać w odświeżoną. Mimo wszystko, jak dla mnie z modami wcale nie wygląda lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część Mafii to dla mnie tytuł wszech czasów za klimat, fabułę, postacie i muzykę. Żadna gra pod tym względem do pięt nie dorasta pierwszej części Mafii. Mafia 2 pozostawiła lekki niesmak - produkcja dobra jednak czegoś jej brakowało natomiast Mafia 3 - napluli mi tym tytułem w twarz. Tylko tyle mogę napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja jeszcze zdążyłem ;) W środę dałem całe 6,61 ojro :E 120zł w życiu bym za to nie dał :lol2:

A ja sam nie wiedziałem, brać czy nie brać. Ciekawe, jak się będą ceny tej DE kształtować, bo zwykłą to już nagminnie była po 30 zł jak się patrzy na historię ceny np. na gg.deals.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 10 latach zacząłem grać w dwójkę w nowej odsłonie i właśnie sobie przypomniałem, jaka ta gra jest miodna. Oryginalną dwójkę wchłonąłem w moment. To samo było z jedynką, tylko (w obu) to zakończenie. :/ Trójce nie dałem takiej szansy (bo coś było z nią nie tak) i chyba teraz będzie dobry moment, by to nadrobić. Nie wiem, czy działa HDR na PC, ale ręcznie je wymusiłem w projektorze i wygląda nawet fajnie. Nie zgodzę się z wieloma osobami, że grafika w remasterze nic się nie zmieniła na plus. Owszem, jak na moment, jaki musieliśmy czekać to trochę za mało, ale ogólnie gra nadal jest ładna, a przynajmniej teraz jest 4K 60 fps i samo to robi sporą różnicę :) Miałem zagrać tylko na chwilę (obecnie kończę PoP Dwa trony, a nie lubię grać w kilka gier jednocześnie), a stuknęły prawie 3 godziny i bawię się tak samo świetnie, jak 10 lat temu. Polecam każdemu i mówi to osoba, która nie przepada za sandboxami. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ograniczony, to raczej historia w sandboxie, scenariusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jak oni chcą powiększyć mapę w Lost Heaven :hmm:. Od południa może czy ocean, ze zachodu tor wyścigowy, od północy te tereny zielono górskie, jedynie wschód zostaje. Ciekawe co wymyślą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część Mafii to dla mnie tytuł wszech czasów za klimat, fabułę, postacie i muzykę. Żadna gra pod tym względem do pięt nie dorasta pierwszej części Mafii. Mafia 2 pozostawiła lekki niesmak - produkcja dobra jednak czegoś jej brakowało natomiast Mafia 3 - napluli mi tym tytułem w twarz. Tylko tyle mogę napisać.

Mafia 2 ma tą bolączkę, że dużo czasu poświęcasz pomiędzy misjami na dojazdy. Mapa jest pusta więc w końcu te dojazdy od misji do misji robią się trochę monotonne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ograniczony, to raczej historia w sandboxie, scenariusz.

Właśnie dlatego mi sie podoba. Jakby inne sandboxy szły tym tropem, to bym sie z nimi polubił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego mi sie podoba. Jakby inne sandboxy szły tym tropem, to bym sie z nimi polubił.

GTA V pewnie nie lubisz i Wiedźmina 3 wg. mnie to najlepsze sandboxy w jakie grałem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No właśnie płakali że nie ma aktywności pobocznych to je dowalili w 3.

W dwójce wystarczyło by trochę więcej smaczków związanych z otwartym światem gry.

 

Mafia 1 to zdecydowanie najlepsza część serii

 

https://www.youtube.com/watch?v=CRJFhOeAXrU

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i miały być, ale powycinali przed premierą. Podobno wydawca naciskał, że miały być w formie dlc. I tak np. Przygody Joe miały być bezpośrednio w grze. Były też ślady w plikach na różne dodatkowe misje, jak na więcej z autami u tego złomiarza. Albo, że miało być kilka misji przed tą, która się zaczyna obecnie w dwójce (4-6, nie pamiętam już dokładnie). Miała być broń biała. Wykastrowali grę mocno. Jakieś tam nawet protesty były i dramy ze strony devków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co marnować czas na to pseudo otwarte miasto w takim razie? Kończy się misja, przerywnik i następna.

Albo otwarte z zawartością albo zamknięte. "Open world" w 2 był bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pany, udało mi się uruchomić grę by korzystała z dedykowanej karty no ale dziwnie to chodzi. Poniżej 60 fps i płynność jest lipna i nie wiem czemu.

W ogóle dziwnie chodzi, co jakiś czas wyłącza się, jakieś artefakty graficzne xD

Edytowane przez Crew 900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

GTA V pewnie nie lubisz i Wiedźmina 3 wg. mnie to najlepsze sandboxy w jakie grałem. :)

Te dwa lubię, bo mozna iść tylko droga fabularną. W przeciwieństwie do asasynów, obie te gry nie zmuszają mnie do subquestów. A przez takie gry jsk asasyn, nie przeiadam za sandboxami. Na szczęście Valhalla ma to zmienić. Taki Odyssey i Origins są dla ludzi niepracujacych i nie mających problemów w życiu. Mam tylko nadzieję, że nie będzie żadnych powiązań fabularnych we współczesności.

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka na steam niecałe 70 zł?

 

42,90 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Ruskich chyba.

 

U ruskich 13 zł - brałem wczoraj dla znajomego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...