Skocz do zawartości
MrKetiw

Mafia Trilogy

Rekomendowane odpowiedzi

Eee tam będę szarpał jak Reksio szynkę od grania w grafikę masz  Assassina od UBI ?

Jest wystarczająco ładnie a przy klasycznej Mafii to jak dzień do nocy.

W tym roku lepszej gry raczej nie będzie więc powitam Remake z otwartymi ramionami ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ketiw555 napisał:

Trochę biednie ten skrin wygląda :(

Moim zdaniem oki. Czemu biednie? 

 

35 minut temu, azgan napisał:

Eee tam będę szarpał jak Reksio szynkę od grania w grafikę masz  Assassina od UBI ?

Jest wystarczająco ładnie a przy klasycznej Mafii to jak dzień do nocy.

W tym roku lepszej gry raczej nie będzie więc powitam Remake z otwartymi ramionami ? 

Otóż to, ale bez rtx2080ti, 4k, ultra, ni ma co grać?

Śmiało bym mógł ograć nawet w grafie z 2001 roku tylko z tym nowym kontentem. 

Wiedzę  większość na tym forum, to liczy się grafa, a gameplay, fabuła, mechanika itp itd to uj, ważne że gra wygląda, choć jest pod ww względami ujowa to ni ma co grać... Kiedyś gry wyglądały na swoje czasy ale posiadały jeszcze kilka dodatkowych składników ww. 

Patrząc po sobie, powiem tak np taki wolf 3d czy dn3d dały mi ten pierwszy raz, jezcze moh czy cod dawały mi satysfakcję z typowych fps, od kilku lat jak zobaczę gameplay to widzę to samo tylko dochodzi lepsza grafa, nic po za tym. Wiem ględzę jak stary dziad, ale kiedyś gry się prześcigały w innowacjach, teraz oprócz grafy to odgrzewane kotlety można powiedzieć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko zatem będzie w Mafii... Teraz już mam taki nawyk, że oddaje kilka strzałów i przeładowanie. Prawie jak tik nerwowy. Mam nadzieję, że będzie można zostawić wysoki poziom trudności ale to wyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to regeneracja zostaje mimo trybu klasycznego. Bezsensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ODIN85 napisał:

W każdej chwili da się to zmienić.

To daremnie... Ja bym opcję wyłączenia tego, dał jako płatne dlc, hajsy gwarantowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ODIN85 napisał:

W środę nowe gameplaye?

Super ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i fajnie oby miesiąc szybko minął żeby zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako prawdziwy Polak który pije wódkę i zagryza kiełbasą uważam że najlepszą grą tego roku jest Cyberpunk 2077. Co prawda nie wydali go jeszcze, ale wiadomo że co polskie to najlepsze!

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, AMiABLE napisał:

Jako prawdziwy Polak który pije wódkę i zagryza kiełbasą uważam że najlepszą grą tego roku jest Cyberpunk 2077. Co prawda nie wydali go jeszcze, ale wiadomo że co polskie to najlepsze!

Zapomniałeś jeszcze kilo cebuli dorzucić... ?

Mafia raczej będzie GOTY, co się jej wsumie kiedyś należało, ale kiedyś to wychodziło kilka hitów na rok, nie jak teraz, pratycznie każda gra to już odgrzewany kotlet niestety, smakuje dobrze ale nie wykwintnie... Brak innowacji jakiejkolwiek. Już się wszystko widziało ?

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ODIN85 napisał:

Raczej Tlou2.

Nie posiadam konsoli i w żadną część nie grałem, patrzyłem na lets play, ale jakoś nawet jakbym miał konsolę to bym grę olał. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AMiABLE napisał:

Jako prawdziwy Polak który pije wódkę i zagryza kiełbasą uważam że najlepszą grą tego roku jest Cyberpunk 2077. Co prawda nie wydali go jeszcze, ale wiadomo że co polskie to najlepsze!

Ale smažený sýr s bramborem też dobry ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też na Mafię czekam bardziej, niż na Sajberpanka. Jak już nastała moda na remastery to poprosiłbym odświeżenia Thiefa 1 i 2. Bo ta część wydana w lutym 2014 to śmiechu warta była. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, ODIN85 napisał:

Gruby błąd.

Po średniej 1 dwójka to sztos.

Konsole miałem kiedyś x360 na którym ograłem gta v i rdr, i służył głównie do kanapowych posiedzeń ze znajomymi. Ale po roku bodajże sprzedałem. Do tego jeszcze pad od ps, tak mi nie leży w rękach że szok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, AndrzejTrg napisał:

Konsole miałem kiedyś x360 na którym ograłem gta v i rdr, i służył głównie do kanapowych posiedzeń ze znajomymi. Ale po roku bodajże sprzedałem. Do tego jeszcze pad od ps, tak mi nie leży w rękach że szok. 

U mnie PS5 i XSX to teraz podstawa będzie a mógłbym brać już teraz nowego PC na wypasie za 10K. Pozmieniało się, ja też zawsze wolałem grać na PC ?

Godzinę temu, Radio_Tirana napisał:

Też na Mafię czekam bardziej, niż na Sajberpanka. Jak już nastała moda na remastery to poprosiłbym odświeżenia Thiefa 1 i 2. Bo ta część wydana w lutym 2014 to śmiechu warta była. 

Też czekam bardziej na Remake Mafii niż CP2077 ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis o godz 17 na kanale  tvgry plus ma byc stream z gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównanie intro oryginał vs remake.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego na gram.pl piszą tak:

Cytat

Jeśli obawialiście się, że w oczekiwaniu na remake Mafii będziecie musieli wymieniać podzespoły komputera, to mam dobrą wiadomości. Gra ma niskie rekomendowane wymagania sprzętowe. Wystarczy komputer z procesorem Intel Core i7-3770 lub AMD FX 8350 GHZ, 8 GB RAM-u i kartą graficzną NVIDIA GeForce GTX 1080 lub AMD Radeon RX 5700 z 4 GB pamięci. Dlatego też nic dziwnego, że AMD Ryzen 5 2600, ASUS Radeon RX Vega 56X OC 8 GB i 8 GB RAM-u wystarczyły, by gra działała niemalże przez cały czas w 60 klatkach na sekundę przy wysokich ustawieniach jakości grafiki w rozdzielczości 1080p.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że gra cierpi na syndrom nowych Assassin's Creedów, czyli działa bardzo dobrze oczko niżej niż Ultra. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym oglądam stream na którym osoba gra na RTX 2060 i działa bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z wersjami językowymi? Na steamie napisane jest, że będą tylko polskie napisy, ale podobnie jest z wersją czeską, a koleś na twitchu gra właśnie z czeskim dubbingiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...