Skocz do zawartości
MrKetiw

Mafia Trilogy

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Radio_Tirana napisał:

Teraz dylemat: brać Mafię trylogy za 19.99$ czy samego remake jedynki za 9.99$? Dwójkę mam już na Steam, a na trzecią część nie mam ciśnienia.

Proszę o link do Mafii za 10 dolków bo już wszystkiego próbowałem żeby dostać ją za normalne pieniądze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Devasto napisał:

Proszę o link do Mafii za 10 dolków bo już wszystkiego próbowałem żeby dostać ją za normalne pieniądze. 

Poszło PW, nie będziemy zaśmiecać wątku.

Edytowane przez Radio_Tirana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mafia trylogia była z błędem cenowym za 16 zł na kostsryce.. Wystarczyło założyć nowe konto i kupić gierke przez zdrapkę za 20 PLN :D

27RmhB4.jpg

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4/4 spokojnie daje radę, myślę że te 70-80 fps na wysokich w 1440p + do ogarnięcia z moim GPU, póki co czekam aż poniżej 100zł będzie.

6ddf0e29a6510345.jpg

Źródło

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś sposób na crashującą się grę podczas uruchamiania? Włączam, wyskakuje mi okienko "łączenie z serwerem", słyszę przez sekundę muzykę, po czym gierka się wyłącza. Patrząc po internecie nie jestem sam, ale nikt do tej pory nie wymyślił co z tym zrobić.

 

Problem rozwiązany, w tym filmie chłop pokazuje co zrobić 

 

Edytowane przez Radio_Tirana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem i kupiłem z kodem z Epic za 129, pamiętam jak w dzieciństwie ojciec mi kupił magazyn PLAY (do dzisiaj mam płytkę) doszedłem do doków i nie umiałem dalej przejść nie wiem ile to jest procent gry, z fabuły mało co pamiętam ale wiem, że grało mi się wybornie, rano się ściągnie i będzie ciśnięte :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w wersji na PS4 Pro jest dodany ajcz di ar? Czy jedynie na Xboxie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w starej  części nie przypadkiem  bar Scolariego nie był tutaj a nie tam gdzie jest na mapie.??

 

ip86nPM.png

Edytowane przez brainq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napad na bank to już w cholerę skrócili do granic możliwości. No niech ich cholera! Inne zadania również skrócone jak się dało :/

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, bbandi napisał:

4/4 spokojnie daje radę, myślę że te 70-80 fps na wysokich w 1440p + do ogarnięcia z moim GPU, póki co czekam aż poniżej 100zł będzie.

Też mam 2070 i gram w 1440P wszystko full max.  Gra trzyma płynność przez prawie cały czas ale ja mam I7 8700

 

EDIT: A gierka jak najbardziej pozytywna. Fajnie było się zagłębić w gangsterski kimat tylko czemu rasowi mordercy co chwila mówią "Jezu Chryste" albo wspominają coś o Bogu? Wybitnie mnie to zadziwia :D 

Edytowane przez MAR89TUM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany jak na motorze jechać na jednym kole przez te trzy sekundy bo osiągnięcia nie mogę wbić :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Crew 900 napisał:

Pany jak na motorze jechać na jednym kole przez te trzy sekundy bo osiągnięcia nie mogę wbić :E

wtf, z tego co pamiętam to acziki dla Ciebie to żadne problem


SAM i jazda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ODIN85 napisał:

Mam 4h i połowę gry?

Chyba coś tam pocięli. Nie pamiętam, żeby w ori po 4h było się w połowie :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Crew 900 napisał:

Napad na bank to już w cholerę skrócili do granic możliwości. No niech ich cholera! Inne zadania również skrócone jak się dało :/

Co? Misja z napadem na bank to była jedna z najlepszych w całej grze. No nieźle, misje Lucasa wywalone całkowicie, inne z głównej fabuły poskracane, jak tak czytam tu o kolejnych cięciach, to coraz bardziej odechciewa mi się kupować tej gry. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem ogólnie gra mi się podobała mimo uproszczeń tryb klasyczny trochę dawał w kość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, samsung70 napisał:

Czy jeśli nie grałem w pierwowzór to będę zadowolony z tej pociętej wersji odświeżonej? 

Myślę ze tak bo pierwowzór mocno zestarzał jeżeli chodzi o gameplay a historia to nadal wysoki poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem niczego nie wycieli ( na pewno nie dodali) tylko o wiele szybciej i jakoś płynniej się w to gra niż w org, właśnie jestem po "Bon Appetit" . Natomiast ścieżka dzwiękowa i nie chodzi mi o radio to jest w porownaniu do org przepaść. Szkoda że jednak nie wzieli starych motywów, ewentualnie odrobinke jakoś mogli je pozmieniać.  Ogólnie gra się przyjemnie i wspomnienia wracają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pancerne krzaki pieprzony import prosto z Mafii 3 !!!! Niech ich Covid-19 !

Pytanie. 

Jeżeli zacznę nową grę to od nowa będę musiał zbierać wszystkie znajdźki czy tylko te których nie znalazłem? Oraz samochody, będą dostępne od początku które odblokowałem?

Edytowane przez Crew 900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sławny wyścig to ten relatywnie na początku, co ten europejczyk ma auto zepsute?

I to podobno takie trudne było? : )

 

BTW będzie chwila na odpoczynek i połażenie po mieście? Bo co mi z tego pięknego miasta jak ciągle idzie akcja do przodu?

Podobno nie ma zadań pobocznych? Albo idzie po prostu pojeździć taksówką?

Edytowane przez Sponsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pograłem trochę w remake i mam smutne przemyślenia : ale ta gra jest łatwa (nawet na poziomie trudnym) i pocięta!? Grafika ładna, dźwięk ok, muzyka ujdzie. Ale co z tego skoro wszystko przypomina jakieś badziewie dla konsolowców z "czekpointami" co chwilę i strzałką co robić i gdzie iść byle się nie pogubić! No Jezus Maria!!!??? Na pewno ogram Mafię Remake do końca, ale jestem bardzo zawiedziony! Ta gra na starcie powinna kosztować max. 49.99zł! Chciałbym kiedyś zobaczyć Remake/Remaster pierwszego i drugiego Max Payne-a, ale nie tak uproszczonego. Może ktoś się kiedyś podejmie wyzwania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, ODIN85 napisał:

Zagraj na klasycznym.

 

No i nie masz już 10u lat jak kiedyś gdy ogrywałeś 1.?

1). Dzięki zagram.

2). Mafię ogrywałem zaraz po premierze w Polsce - miałem wtedy nie 10, a 19 lat.??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klimat jest, tylko po co te cięcia:hmm:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie gdyby kazdy kto gra nie patrzyl na oryginał to bylby mega zachwycony jaka gra jest swieta, a tak to wiekszosc narzeka ze tego nie ma a bylo, to jest innaczej niz kiedys bla bla bla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bla bla bla tylko znowu pokazali gdzie mają graczy. Twarzy spieprzone na maksa. Charakter głównego bohatera zmieniony. Brak pasków życia towarzyszy, fizyki szkła,  Zero zniszczeń pojazdów w wyścigu. Jeśli tam ma wyglądać Mafia 4 to dziękuje. Jeszcze traktowanie gracza jak debila i oczywiście tych ułatwień nie da się wyłączyć. Jeszcze te auto celowanie na PC  trakcie pościgu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie. Wywala mi gre w trakcie filmiku jak Thomas jest u Salieriego po rozbiciu aut tego drugiego gangu.

Probowalem roznych konfiguracji, v sync on off, pelny ekran, obramowanie, na monitorze, na tv, rozne rozdzioelczosci, wylaczylem Msi AF, HwMonitor itp itd.

Mieliscie taki problem ? Obraz sie zacina, pojawia sie czarny ekran i w lewym rogu okladka Mafia Definitive, glos leci dalej, gra leci dalej a ja nic nie moge bo czarny ekran.

 

Gra z Epica

Edytowane przez pastol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...