Skocz do zawartości
argh

Smartfon do 2000 zł max, najlepszy aparat

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim,

 

Wiem, że dużo jest tematów gdzie poszukiwane smartfony w tej cenie, dlatego też mam już wytypowanych kilka opcji. Bardzo bym prosił o pomoc wybraniu, który z tych modeli robi generalnie najlepsze zdjęcia? (ewentualnie jeśli jest coś innego, a pominąłem to też jak najbardziej do rozważenia). Apart to kwestia pierwszorzędna, następnie kwestia wielkości, mam starego Huaweia Mate 10 lite (156.20 x 75.20 x 7.50 mm), który niestety jest minimalnie za szeroki żeby dało się go wygodnie obsługiwać jedną ręką, także najchętniej nie brałbym nic szerszego. Kwota, której nie chcę przekroczyć to, jak w temacie, 2000 zł.

Typy:

Oppo Reno 3

Huawei P30 (mój fawort na tą chwilę)

LG G8s ThinQ

Xiaomi Mi 9T Pro

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G8s ma trochę lepszy aparat od mi9t pro. Miałem obydwa z nich. Różnica jest widoczna w szybkości af i aparatach pomocniczych. Główny w mi9t pro radzi sobie zaskakująco dobrze bez stabilizacji nawet w nocy ale to ois jest w stanie często uratować zdjęcie, szeroki kąt na g8s daje podobne efekty przy dobrym świetle i trochę lepsze kiedy światła jest mniej ale jest ZNACZNIE szerszy niż w mi9t pro. G8s ma też krótki tele ze stabilizacją, wbrew pozorom to przydatna rzecz szczególnie do fotografii produktowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...