Skocz do zawartości
Lukasz6212

Losowe wyłączanie komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem: mianowicie komputer kompletnie losowo sie wyłącza. Nieraz wyłączy się raz w miesiącu a nieraz nawet kilka razy w tygodniu.Reset pojawia się raczej przy grach, chociaż raz zdarzył się w przeglądarce. Ekran i dźwięk się zawiesza i nic nie można zrobić przez 3 s. Potem czarny ekran i świeci się kontrolka od VGA. Zrobiłem test pamięci memtestem ale nic nie wykryło. Skanowałem malwarebytes - też nic. Benchmarki wszystkich komponentów robiłem i wszystko przebiegło pomyślnie. Temperatury nie sa wysokie(60-70karta,40procesor podczas gier) . Reinstalacja systemu to ostatnia rzecz, którą bym chciał zrobić aby te resety już nie występowały. Komp w sygnaturce. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz, zasilacz,zasilacz ...

Też mi to przyszło do głowy ale SPC VERO M2 600W nie jest złe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałby być to zasilacz to przy benchmarkach też by wywalało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli miałby być to zasilacz to przy benchmarkach też by wywalało.

Mi się wyłączał komp na youtubie więc jeszcze raz

Zasilacz,zasilacz,zasilacz pada! To że ma pierdyliard Wat i jest niby dobrej firmy ma dokładnie zerowe znaczenie.

Edytowane przez Atak_Snajpera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wyłączał komp na youtubie więc jeszcze raz

Zasilacz,zasilacz,zasilacz pada! To że ma pierdyliard Wat i jest niby dobrej firmy ma dokładnie zerowe znaczenie.

 

To odpowiedz mi w takim razie jak komputer może przechodzić benchmarki , skoro winien jest zasilacz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To odpowiedz mi w takim razie jak komputer może przechodzić benchmarki , skoro winien jest zasilacz?

Mi też benchmarki przechodziły ,a gdy komp się nudził na przeglądarce internetowej nagle był OFF jakby ktoś mi korki wykręcił.

Pomyśl logicznie. Jaki komponent komputera jest odpowiedzialny za dostarczanie energii elektrycznej? Jeśli jesteś w 100 % pewny że zasilacz jest sprawny to może coś jest nie tak z twoją instalacją elektryczną. Nagły spadek napięcia w gniazdku?

Edytowane przez Atak_Snajpera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś też dysk?

 

z dyskiem było tak: miałem AMD A10 i kupiłem wtedy SSDka, zainstalowałem na ssd system ale przy polaczeniu z amd a10 to komputer wylaczal sie po 10 minutach, wiec system dalem na hdd a gry na ssd, teraz system jest postawiony na ssd , ale benchmarki i wszystko przechodził

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...