Skocz do zawartości
ddawid

Głośniki do 300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam Creative T40 (seria I) od ponad 10 lat, a ponieważ kończą powoli swój żywot rozglądam się za nowymi głośnikami. Wpadły mi w oko Fenda R30BT, zbierają dość dobre opinie i zastanawiam się czy godnie zastąpią moje Creative'y. Dodam, że nie będę ich używał typowo do gier, bardziej do muzyki. Dodam, że zastosowane w R30T technologie Bluetooth i NFC nie są dla mnie niezbędne, poszukuję głośników o dobrym dźwięku nawet przy dużej głośności i z przyzwoitym basem, a to zapewniały mi Creative'y. Niestety seria II t40 kosztuje dużo powyżej pułapu który sobie wyznaczyłem, stąd moje pytanie czy R30BT dadzą radę, a jeśli nie to jaka inna propozycja. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge polecic microlaby B77. Graja naprawde bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w tych Microlab z jakością dźwięku przy max głośności? nie trzeszczą? Jak z ilością i jakością basu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

U mnie nic nie trzeszczy, a jak widzisz w sygnaturce uzytkuje wlasnie te glosniki.

Poczytaj i poogladaj recenzje. To jedne z lepszych glosnikow do ok. 250zl i szczerze moge je polecic.

 

Z tylu masz regulacja basow i sopranow, wiec mozesz sobie dostroic. Ja nie zwiekszalem basow ale i tak w zaleznosci od utworu potrafia dac kopa, choc moze to tez byc kwestia indywidualnych odczuc...

Edytowane przez Belliash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli byłes zadowolony z ilości "basu" w creativach to w polecanych microlabach też będziesz. Aczkolwiek z tak małych membran to raczej średnica wychodzi. Taka zamiana ma sens jeśli szukasz nowej funkcjonalności.

Moim zdaniem lepiej troszkę dołożyć i szukać używek, które będą w stanie odtworzyć większość, a nie jakieś połowę pasma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bas to chyba każde powyżej stówki mają spoko :E ja mam stare jak świat logitech Z523 do tej pory i bas jest prze potężny :E aż muszę skręcać nawet poniżej 50% bo inaczej meble się trzęsą :lol2: :lol2: nie zmieniłem ich od lat bo sprawują się bdb

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

U mnie nic nie trzeszczy, a jak widzisz w sygnaturce uzytkuje wlasnie te glosniki.

Poczytaj i poogladaj recenzje. To jedne z lepszych glosnikow do ok. 250zl i szczerze moge je polecic.

 

Z tylu masz regulacja basow i sopranow, wiec mozesz sobie dostroic. Ja nie zwiekszalem basow ale i tak w zaleznosci od utworu potrafia dac kopa, choc moze to tez byc kwestia indywidualnych odczuc...

 

Słuchałem porównania polecanych przez ciebie Microlab B77 z Creative T20 (co prawda moje to wyższy model - T40 ale o dziwo różnice w jakości dźwięku są niewielkie) i muszę przyznać, że jakość dźwięku Microlab'ów jest zdecydowanie lepsza, wyraźniejsza, nie przytłumiona jak to ma miejsce w Creative'ach. Tak więc na pewno godnie zastąpią moje obecne głośniki, choć z chęcią bym jeszcze porównał z Fenda R30BT. Może ktoś z forumowiczów miał możliwość porównania tych dwóch zestawów.

 

Bas to chyba każde powyżej stówki mają spoko :E ja mam stare jak świat logitech Z523 do tej pory i bas jest prze potężny :E aż muszę skręcać nawet poniżej 50% bo inaczej meble się trzęsą :lol2: :lol2: nie zmieniłem ich od lat bo sprawują się bdb

 

Tylko, że Z523 maja osobno głośnik niskotonowy a ja bardziej celuję w zestawy 2.0

Edytowane przez ddawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...