Skocz do zawartości
szalony_kapelusznik

Xblitz Reborn - przepalone niebo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Kupiłem kamerkę Xblitz Reborn. Poziom szczegółów jest OK, ale chmury na niebie ze słońcem są przepalone i wręcz różowe. Niebo (nawet z chmurami) bez słońca wygląda ok. Przesyłam dwa zrzuty z wideo. Czy to wina kamerki i nic już się nie da zrobić?

post-573513-15898090394572_thumb.jpg

post-573513-15898090482507_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepalenia: cóż, wideo to dziedzina w której zdolność do rejestracji dużego zakresu totalnego, od świateł do cieni, jest bardzo ważna. Tego typu kamerki nie mają zbyt dużej rozpiętości materiału.

Różowy zafarb: wada kamerki, najprawdopodobniej problem z filtrem IR, może wymiana na inny egzemplarz pomoże. Może nie - zależy na jakim poziomie w firmie to produkującej jest kontrola jakości produktów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Mam w to w dupie jak te postacie wyglądają i ile ich jest, ja stwierdzam tylko fakt ty temu zaprzeczasz także z tobą jest coś nie tak skoro tego nie widzisz lub nie chcesz widzieć, nie rozumiem ludzi którzy wszystko negują i mają wszystko gdzieś to co ich na około otacza, tacy pierwsi do szczepienia na koronkę już stoją w kolejkach.
    • Ja odnioslem sie do pracy na karcie a nie konkretnej aplikacji, to co cytujesz to tylko informacja w jakich programach jest TITAN lepszy o czym juz pisalem wczesniej ze kazdy dobierze karte pod to na czym pracuje. Rownie dobrze moge odbic pileczke i dobrac programy w ktorych 3090 bedzie wydajniejsza ale dla ciebie to juz nie bedzie karta do pracy bo przeciez nie bedzie tam programow ktore Ty wymieniles   Ode mnie to wszystko bo widac masz klapki na oczach i sprowdzasz prace tylko do konkretnych programow tylko po to zeby wyszlo na twoje a tego nie lubie.
    • Witam Panowie Z przyjemnością systematycznie czytam ten wątek i do tej pory się nie ekscytowałem, ale podkusiło mnie, żęby napisać do X'a w sprawie WD:L i GF Now, których nie miałem przypisanych do zamówienia. Przy okazji też podpytałem o status samego zamówienia, bo nie dostałem tego drugiego meila z potwierdzeniem zamówienia jak też parę osób tutaj i tylko konsultant do mnie dzwonił na drugi dzień. Zamówienie z 15:20 na TUFa bez OC - niestety straciłem parę minut polując na FE na stronie nVidii wtedy... Numer 2200. Wziąłem sobie dostawę do salonu bo mam go pod nosem. I dzisiaj dostałem taką superaśną wiadomość: " Dzień dobry,   dziękuję za wiadomość. Uprzejmie informuję, iż powiadomienia o zamówieniu nie zostały do Pana wysłane z uwagi na status zamówienia, który został mu nadany. Jest ono przekazane do zamówień oczekujących, z uwagi na dostępność wybranego produktu. Jeśli tylko dostawa przypisze się do Pana zamówienia to zmieni ono status do realizacji, wtedy też wyślemy kolejne powiadomienia.   Do wybranej przez Pana karty nie jest dostępna promocja na wymienione tytuły. Zamówienie zostało poprawnie przyjęte po naszej stronie. Istnieje możliwość, iż gratis w postaci gry Watch Dogs Legion i GeForce Now jest możliwy do uzyskania przy rejestracji produktu po zakupie na stronie producenta.   Zamówienia są realizowane w pełni chronologiczne. Opłacenie zamówienia nie przyspieszy jego realizacji. Otrzymujemy cykliczne dostawy kart z serii RTX 3000. Aktualnie nie jestem w stanie Panu podać przybliżonej daty dostępności produktu do Pana zamówienia. Proszę o cierpliwość. Poinformujemy Pana o dostępności drogą telefoniczną/mailową.   W razie dodatkowych pytań służę pomocą." Czy ktoś z Was zamówił też TUFa za 3279 i nie ma przypisanych tych Voucherów? Bo jeśli tak to jak widać Xkom twierdzi że ta wersja karty tych voucherów nie ma... A jeżeli macie, to czy ktoś byłby tak miły i mi zrobił screena swojego potwierdzenia (bez numerów oczywiście identyfikacyjnych), żebym mógł uprzejmemu Panu który mi to napisał załączyć go jako potwierdzenie sprzecznych informacji? Przy okazji to super się dowiedzieć że się nie jest przypisanym do niczego xD Chronologia bardzo... TUFowcy non-OC - dostaliście te drugie meile z jakąkolwiek datą dostawy, czy też nie? Na koncie mam status "W realizacji" jbc.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...