Skocz do zawartości
Łukson

Pad od Xone problematyczny na PC

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Dostałem bezprzewodowego pada od Xboxa One, z którego chciałem korzystać na pececie, ale gra przez bluetooth to droga przez mękę. Pad co chwila gubi zasięg i działa z opóźnieniem. Przy podłączeniu przez kabel micro usb pad też co chwila traci połączenie, logo Xboxa zaczyna migać (chyba próbuje sparować się przez bluetooth i dlatego ignoruje połączenie USB), pad wariuje, a Windows raz go widzi, a raz nie.

 

O co chodzi? Na peceta są jakieś osobne dedykowane pady? W życiu bym nie pomyślał, że kontroler za ponad 2 stówy będzie robił takie cyrki, na dzień dzisiejszy w ogóle nie mogę go używać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz windows? Do pada xbox one prawdopodobnie wymagany jest win10 i najnowszy numerek.

Sam poluję na pada od xboxa one, bo chcę już wymienić pada od xboxa360.

 

Nie mam jeszcze z nim styczności, ale czytałem co nie co na necie. Po BT działa chyba tylko na win10, win7 nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jaki masz windows? Do pada xbox one prawdopodobnie wymagany jest win10 i najnowszy numerek.

Sam poluję na pada od xboxa one, bo chcę już wymienić pada od xboxa360.

 

Nie mam jeszcze z nim styczności, ale czytałem co nie co na necie. Po BT działa chyba tylko na win10, win7 nie działa.

 

mogę Ci sprzedać za 150 zł użyty 2 razy z gwarancją

 

 

A co do autora tematu to kup sobie oryginalny odbiornik do pada koszt na allegro to 55 zł i działa bez zarzutu, do odbiornika możesz podłączyć kilka padów jednocześnie więc spoko :)

 

Edytowane przez xSnax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz windows? Do pada xbox one prawdopodobnie wymagany jest win10 i najnowszy numerek.

Sam poluję na pada od xboxa one, bo chcę już wymienić pada od xboxa360.

 

Nie mam jeszcze z nim styczności, ale czytałem co nie co na necie. Po BT działa chyba tylko na win10, win7 nie działa.

 

Nie jest potrzebny, przez kabel/nadajnik działa nawet na 7/8.1 Do bluta nie jest pewien, ale każda 10 od wersji 1607 powinna to ruszyć.

 

Ja bym sprawdził czy w przypadku BT nie ma włączonego oszczędzania energii, to potencjalny winowajca, przydała by się też informacja o module bluetooth zastosowanym w komputerze, jeżeli to jest jakaś nędzna chińszczyzna z allegro na USB to mogą być cyrki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...