Skocz do zawartości
Jakub_212

Mam proste pytanie Logitech G502

Rekomendowane odpowiedzi

Mam myszkę g502 lightspeed ma ona klawisze dodatkowe kupiłem ją głównie dlatego że ma dużo dodatkowych klawiszy. A więc moje pytanie brzmi czy np jeżeli w myszce jest klawisz tego celowania (tryb snajperski) można go naprzykład wyłączyć bo chciałem sobie go ustawić w fortnaicie jako klawisz naprawy budynków ale nie mogę tego zrobić bo gdy wchodzę w ustawienia klawiszy w grze i klikam żeby zmienić kawisz nic się nie dzieje można to jakoś zmienić ??? żeby klawisz celowania można było ustawiać tak samo jak te podstawowe 2 dodatkowe klawisze co ma prawie każdy po lewej stronie swojej myszki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ustaw w makrach za pomocą oprogramowania do myszki, jeśli się nie da to najwyraźniej klawisz może pełnić tylko taką rolę jaką ma.

Edytowane przez Aspartam K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W aplikacji Logitecha Ghub można pod każdy klawisz przypisać dowolne działanie. Ja np po d dodatkowe klawisze ustawiam sobie cyfry z klawiatury numerycznej i wszystko bezproblemowo śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Mam myszkę g502 lightspeed ma ona klawisze dodatkowe kupiłem ją głównie dlatego że ma dużo dodatkowych klawiszy. A więc moje pytanie brzmi czy np jeżeli w myszce jest klawisz tego celowania (tryb snajperski) można go naprzykład wyłączyć bo chciałem sobie go ustawić w fortnaicie jako klawisz naprawy budynków ale nie mogę tego zrobić bo gdy wchodzę w ustawienia klawiszy w grze i klikam żeby zmienić kawisz nic się nie dzieje można to jakoś zmienić ??? żeby klawisz celowania można było ustawiać tak samo jak te podstawowe 2 dodatkowe klawisze co ma prawie każdy po lewej stronie swojej myszki ?

 

Hahahaha! Nie ma to jak kupić myszkę za ponad 400zł i nie wiedzieć o niej nic ... Czym kierowałeś się podczas zakupu? Wyglądem??? :boink:

Edytowane przez doman18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hahahaha! Nie ma to jak kupić myszkę za ponad 400zł za myszkę i nie wiedzieć o niej nic ... Czym kierowałeś się podczas zakupu? Wyglądem??? :boink:

 

Przecież napisał, że ma klawisze dodatkowe i do tego dużo, dlatego ją kupił do fortnajta :E

Edytowane przez Aspartam K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisał, że ma klawisze dodatkowe i do tego dużo, dlatego ją kupił do fortnajta :E

Tylko że fakt że gra w ogóle rozpoznaje te klawisze to jeden wielki fuks. W niektórych grach rozpoznawane są tylko niektóre albo tylko podstawowe. Poza tym są myszki które mają dodatkowe klawisze (biurowe albo "gejmerskie" z chin) ale z nimi nic nie zrobisz, bo funkcje są przypisane na stałe.

 

Więc mnogość przycisków to żaden czynnik wyboru :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że fakt że gra w ogóle rozpoznaje te klawisze to jeden wielki fuks. W niektórych grach rozpoznawane są tylko niektóre albo tylko podstawowe. Poza tym są myszki które mają dodatkowe klawisze (biurowe albo "gejmerskie" z chin) ale z nimi nic nie zrobisz, bo funkcje są przypisane na stałe.

 

Więc mnogość przycisków to żaden czynnik wyboru :D

weź się typie ogarnij, bo akurat myszki pod Logitecha to nie jest Twój typowy chinol - przy pomocy softu pod każdy przycisk możesz ustawić co chcesz, od przycisków z klawiatury, przez skróty, aż po makra.

 

Ale lepiej wypisywać głupoty :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

weź się typie ogarnij, bo akurat myszki pod Logitecha to nie jest Twój typowy chinol - przy pomocy softu pod każdy przycisk możesz ustawić co chcesz, od przycisków z klawiatury, przez skróty, aż po makra.

 

Ale lepiej wypisywać głupoty :lol2:

Typie to sobie np. do swojego ojca mów, ale nie do mnie ... Nigdzie cię nie obraziłem, więc co "typujesz" do człowieka którego nawet nie znasz? ...

 

Poza tym chyba wyraźnie napisałem że chodzi o sam czynnik wyboru a nie myszkę logitecha. Gość wziął na ślepo bo miała dużo przycisków i gejmingowy wygląd. Ale nic nie wie o jej możliwościach. Równie dobrze mógł kupić chinola bo spełniają powyższe wymagania ... Więc to ty się ogarnij o co chodzi w wypowiedzi ...

 

Sam od wielu lat mam g700, g602 z własnymi makrami pod gry i pracę codzienną. W szufladzie leży a4tech 738k w której nawet skrypty można pisać. Więc coś o możliwościach programowania myszek wiem ...

Edytowane przez doman18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

skoro odnosisz się do innych użytkowników forum bez szacunku, vide.

Hahahaha! Nie ma to jak kupić myszkę za ponad 400zł i nie wiedzieć o niej nic ... Czym kierowałeś się podczas zakupu? Wyglądem??? :boink:

to stwierdziłem, że tym samym tonem pociągnę dyskusję. Facet może i jest laikiem, ale to nie powód by wjeżdżać na jego decyzje zakupowe, zwłaszcza, że sprzęt który kupił a) spełnia jego wymagania b.) będzie spełniał jeszcze większe wymagania, o ile ktoś mu normalnie odpisze i pomoże tak jak w poście Aspartama.

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytkąłem mu jego słabe podejście do tematu, ale nigdzie nie nazwałem go "typem", nie ubliżyłem mu. Owszem wyśmiałem jego decyzję, ale to nie znaczy że mam coś do niego samego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...