Skocz do zawartości
Canarino

Szukam bardzo cichej maszynki do włosów

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam. Poszukuję bardzo cichej maszynki do włosów. To dla mnie najważniejsze przy wyborze maszynki do strzyżenia. Budżet jaki mogę przeznaczyć to 350 zł . Co moglibyście polecić w tej cenie ?

Edytowane przez Canarino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mój tandetny Braun, ten z tych najtańszych, jest serio cichy. Nie to co maszynka do golenia tej samej firmy. Z resztą chyba będziesz musiał iść do sklepu i sam odpalić, by się przekonać która najcichsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu kupiłem REMINGTON HC450CE, głośność porównywalna z wibracją w iPhone SE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu kupiłem REMINGTON HC450CE, głośność porównywalna z wibracją w iPhone SE :)

 

 

czyli cicha ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci o taki trymer do wlosow/brody by moc sie ostrzyc czy o golarke ktora ma cie ogolic 'jak zyletka'? jesli to drugie to poszukaj maszynki typu 'rotary' zamiast 'foil'. nie dosc ze zasadniczo duzo cichsze sa od tych drugich, to jeszcze lepiej gola. nie bez powodu fryzjerzy je uzywaja (tylko raz widzialem te druga u fryzjera)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma cie ogolic 'jak zyletka'? jesli to drugie to poszukaj maszynki typu 'rotary' zamiast 'foil'. nie dosc ze zasadniczo duzo cichsze sa od tych drugich, to jeszcze lepiej gola.

Zabawne, bo słyszałem coś dokładnie przeciwnego ( foliowe dobrze golą bez podrażnień, a "obrotowe" mają dwa tryby - taki co goli gorzej niż foliowa i nie drażni, lub taki co goli lepiej, ale orze po skórze ją drażniąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawne, bo słyszałem coś dokładnie przeciwnego ( foliowe dobrze golą bez podrażnień, a "obrotowe" mają dwa tryby - taki co goli gorzej niż foliowa i nie drażni, lub taki co goli lepiej, ale orze po skórze ją drażniąc.

 

 

jak chodzisz (chodziles przed pandemia) do fryzjera, to jakiego typu maszynki czesciej widziales? u mnie tylko jedna fryzjerka urzywa foliowej. reszta to obrotowki. lepiej gola dlatego ze niewazne jak jest wlos ustawiony zawsze bedzie, jesli odpowiednio sie golisz, zgolony. o ile na brodzie badz glowie to nie ma znaczenia, to juz przy jablku adama ma. a ze sa cichsze to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chodzisz (chodziles przed pandemia) do fryzjera, to jakiego typu maszynki czesciej widziales?

Chodziłem do różnych fryzjerów, ale nigdy nie widziałem ani obrotowej, ani foliowej, tylko te takie "trymujące" do strzyżenia włosów + tradycyjne nożyczki. Przy cyzm nigdy się nie goliłem u fryzjera, a jedynie strzygłem włosy ... na głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.05.2020 o 16:24, RubasznyRumcajs napisał:

chodzi ci o taki trymer do wlosow/brody by moc sie ostrzyc czy o golarke ktora ma cie ogolic 'jak zyletka'? jesli to drugie to poszukaj maszynki typu 'rotary' zamiast 'foil'. nie dosc ze zasadniczo duzo cichsze sa od tych drugich, to jeszcze lepiej gola. nie bez powodu fryzjerzy je uzywaja (tylko raz widzialem te druga u fryzjera)

a mógłbyś polecić jakąś taką maszynkę obrotową do strzyżenia włosów do  150 zł ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Canarino napisał:

a mógłbyś polecić jakąś taką maszynkę obrotową do strzyżenia włosów do  150 zł ? 

ja uzywalem philipsa norelco 5000, ale jest toto drozsze niz 150 pln. proponuje poszukac takowych kompatybilnych z lepszymi ostrzami (bo wtedy mozesz je dosyc tanio 'uprgade'owac')

W dniu 27.05.2020 o 12:09, Kyle_PL napisał:

Chodziłem do różnych fryzjerów, ale nigdy nie widziałem ani obrotowej, ani foliowej, tylko te takie "trymujące" do strzyżenia włosów + tradycyjne nożyczki. Przy cyzm nigdy się nie goliłem u fryzjera, a jedynie strzygłem włosy ... na głowie.

wiesz- nawet po ogoleniu glowy przez fryzjera taka brzytwa na wymienne polowki zyletek i tak jest lepiej poprawic sobie taka maszynka, by bylo gladko. bo brzytwa 'pod wlos' to tak sobie to widze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.09.2020 o 23:37, RubasznyRumcajs napisał:

ja uzywalem philipsa norelco 5000, ale jest toto drozsze niz 150 pln. proponuje poszukac takowych kompatybilnych z lepszymi ostrzami (bo wtedy mozesz je dosyc tanio 'uprgade'owac')

wiesz- nawet po ogoleniu glowy przez fryzjera taka brzytwa na wymienne polowki zyletek i tak jest lepiej poprawic sobie taka maszynka, by bylo gladko. bo brzytwa 'pod wlos' to tak sobie to widze :)

Czy wiedziałbyś czy ta maszynka spod tego linku   https://www.ceneo.pl/65837561#tab=reviews     to jest maszynka do strzyzenia włosów ? Wszedzie czytam ze to do do strzyzenia wlósów  brody,nóg,klatki piersiowej ale nic o głowie. Maszynka by mi odpowiadała bo bardzo  cicha i ma dobre opinie .Wiem ze cicha bo widziałem na jakimś zagranicznym filmiku z youtube ale autor mówił po arabsku i nic nie rozumiem .Tylko słyszałem dzwięk tej masyznki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.09.2020 o 12:59, Canarino napisał:

Czy wiedziałbyś czy ta maszynka spod tego linku  https://www.ceneo.pl/65837561#tab=reviews    to jest maszynka do strzyzenia włosów ? Wszedzie czytam ze to do do strzyzenia wlósów  brody,nóg,klatki piersiowej ale nic o głowie. Maszynka by mi odpowiadała bo bardzo  cicha i ma dobre opinie .Wiem ze cicha bo widziałem na jakimś zagranicznym filmiku z youtube ale autor mówił po arabsku i nic nie rozumiem .Tylko słyszałem dzwięk tej masyznki 

tak, nadaje sie ona rowniez do strzyzenia glowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Produkcja śmieci, ile z tych końcówek ma być używana. Bez sensu mija się z ergonomią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.09.2020 o 22:06, RubasznyRumcajs napisał:

tak, nadaje sie ona rowniez do strzyzenia glowy.

 

10 godzin temu, Spokxik napisał:

Produkcja śmieci, ile z tych końcówek ma być używana. Bez sensu mija się z ergonomią.

a ta maszynka ?     https://www.ceneo.pl/40329398   Ponoć Remingtony są dobre a ta w opiniach ma że jest dość cicha. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem nie wypowiem się, weź Philipsa QC5115 nie pożałujesz, w tej chwili najbardziej sprzedawana maszynka o czymś to świadczy.

 

ps ostrza są za 50 zł co prawda nie polecam lepiej dołożyć do oryginalnych stówkę i maszynka śmiga kolejne parę lat a w tym remingtonie co zrobisz jak nic nie zrobisz. Chciwy dwa razy traci ziom.

Edytowane przez Spokxik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się podepnę pod temat. Poszukuję maszynki która posłuży przede wszystkim do golenia brody długość minimum 2mm.  Oraz posłuży odpowiednio do golenia miejsc intymnych. W chwili obecnej mam najtańszego brauma nawet nie wiem jaki model. Ale raz, że z nakładką krzywo łapie taki zarost to krótko trzyma na baterii i ogółem bardzo podstawowy sprzęt. A chciałbym się przerzucić na coś klasę wyżej. Myślę, że 300zł wystarczy. Chyba, że budżet wymaga to cena może wynieść i 600zł

Edytowane przez Medejz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...