Skocz do zawartości
Pro8lem

ERR_CONNECTION_RESET

Rekomendowane odpowiedzi

Temat też na forum "WINDOWS" ale brak odpowiedzi zniechęca .. może tutaj ?

 

Może ktoś rozpozna powód przedziwnego zachowania komputera ....

 

Od jakiegoś czasu (nawet nie wiem od kiedy) dzieciak ma problemy z pobieraniem ze stronami www: ( i grami ) i dostaje taki komunikat:

 

Ta witryna jest nieosiągalna

Połączenie zostało zresetowane.

Wypróbuj te rozwiązania:

 

Sprawdź połączenie

Sprawdź serwer proxy i zaporę sieciową

Uruchom Diagnostykę sieci systemu Windows

ERR_CONNECTION_RESET

 

Nie dzieje się to zawsze .. po kilkukrotnym "odświeżeniu" takiej strony z blokadą - ta się ładuje poprawnie, i to jest co najmniej zastanawiające ? co jest grane ???

 

Podobne cyrki dzieją się w grach - szczególnie w takich które po kliknięciu na odnośnik typu www. odsyłają do zewnętrznych zasobów - i znowu klikanie na F5 nawet do 10 razy powoduje że link się aktywuje i strona odpala ...

Z drugiej strony - mnóstwo linków i stron www działa bez problemu . gazeta, onet pclab itd - śmigają bez żadnych usterek .//// łącze stałe , ping 30ms, bez jittera itp ...

Przewalczyłem już wszytko co mi wpadło do głowy, scannnow, defender lista zabroniona, avast wyjątki, kwarantanna, cokolwiek co mi wpadło do głowy - i nie znalazłem nic "oczywistego".

Systemu stawiać na nowo mi się nie uśmiecha bo za dużo profili i danych mam poustawiane żeby to robić od nowa ...

Konfiguracja systemowa Hardware/Software niezmienna od 2 lat i żadnych extrasów nie było dokładane ..

 

Co sprawdzić i co jeszcze mogę zrobić ?

FRST ?

 

Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...