Skocz do zawartości
acreal

Mikrorozrywanie obrazu przy 240Hz

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Tak bo Ty wiesz lepiej ile ja pc miałem?

Ktoś stworzył plotkę albo źle zrozumiał że to kilka pc było.

PC był jeden i wysłany 4 razy,

Za 1szym razem nie ruszyli nic, bo gpu od producenta wróciło jako sprawne - nie stwierdzono usterki gpu

Za 2gim razem wymienili procesor z i5 8400 na i5 9600kf

Za 3cim razem wymienili tylko dysk HDD, bo padł

Za 4tym razem wysłałem wraz z żądaniem o zwrot kasy, który otrzymałem.

 

Ostatecznie zamówiłem nowy pc z rtx i ryzenem, mam go do dziś i nie ma tamtych problemów

 

Pc na gwarancji był więc jeden i ten sam. Kolejny to już ten nowy zestaw.

 

Może się pomieszało, bo pisałem że na starym pc, tym jeszcze starszym, przyniesionym z piwnicy na zastępstwo tego co był na gwarancji, tego z gt 630 i jakims cpu od amd nie było takich problemów jak na tym co pojechał na gwarancję.

 

Wyjaśniłem więc proszę już mnie zostawić i nie snuć teorii spiskowych na mój temat

Edytowane przez BRB Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Paranoik. Pamiętam że do psychiatry mnie kierowali na tym zarabistym forum xD

I nie czytałeś uważnie moich tematów bo 4 komputerów nigdy nie miałem

 

To był jeden, cały czas jeden jedyny pc, jechał do serwisu 4 razy ale k... PODKREŚLAM JEDEN KOMP! Skąd ty 4 wytrzasnąles?

 

I w końcu problem ustąpił na nowym pc. Nie wiem co było przyczyną bo mózgi tego forum takie jak Ty nie wiedziały, ani serwis.

 

Dodam, że nie zmieniłem mieszkania ani nawet gniazdka do którego jest podłączony pc, ani myszki, ani klawiatury ani nawet głośników

 

To chyba już wspomniany przez ciebie "mózg" ci się zlasował i sam nie wiesz, co pisałeś.

97a63fG.png

NyvJeQ9.png

bWACjig.png

wYbc2kN.png

Z0SPVox.png

ToSgwh8.png

BnDBXie.png

 

 

Dodam, że nie zmieniłem mieszkania ani nawet gniazdka do którego jest podłączony pc, ani myszki, ani klawiatury ani nawet głośników

No popatrz, a tutaj pisałeś coś zupełnie innego. Ba, nawet w innym poście pisałeś, że zmeniałeś całą listwę, kłamczuszku. Masz coś ewidentnie z głową.

dbwizYj.png

 

Dalej nawet nie chciało mi się szukać twoich bredni, a pamiętam, że jeszcze przynajmniej raz lub dwa zmieniłeś procesor, kartę i płytę :lol2: O wymianie monitora nawet nie wspomnę, bo to u ciebie norma i wymieniałeś już kilka modeli.

 

I w końcu problem ustąpił na nowym pc. Nie wiem co było przyczyną bo mózgi tego forum takie jak Ty nie wiedziały, ani serwis.

Jakby problem ustąpił na nowym PC, to zaraz wróciłbyś do tego tematu i zaczął się chwalić, jak to wszyscy nie mieli racji, a ty w cudowny sposób w końcu rozwiązałeś problem wymieniając po raz 4 komputer. Także twoje "poradzenie sobie z problemem" polegało na tym, że po prostu przestałeś wariować i fiksować co przełożyło się na nie widzenie tych wyimaginowanych problemów.

Edytowane przez Kroliszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

BRB Nexus, więc z moją pamięcią raczej wszystko w porządku. Kroliszek dobrze cię wypunktował. Czy ty wyparłeś ze świadomości ten pierwszy komputer? Poza tym napisałeś, że po wymianie komputera na nowy problemy ustąpiły a twój temat Problemów ciąg dalszy ... z 3 marca 2020 r. temu przeczy.

 

acreal, ja ci napisałem w poprzednim poście co powinieneś zrobić. Według mnie nie jest to trudne i skomplikowane. Dodatkowo powinieneś w MSI Afterburner włączyć wyświetlanie na ekranie FPS i frametime z wykresem.

Edytowane przez SebastianFM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwalasz mnie xD

I gdzie tu widzisz wymiane płyty głównej i całego pc kilka razy?

Przecież jest tak jak napisałem,

Najpierw byl pc z gtx 1080 i5 8400,wymienili sam procesor na i5 9600kf ale pc byl TEN SAM! potem dysk w TYM SAMYM PC WYMIENILI.

Nie zmieniałem mieszkania toż piszę, w innym gniazdku sprawdzalem ten pc z gtx ale to problemu nie rozwiązało.

Potem dopiero dali mi zwrot kasy i kupiłem nowego rtx.

Widac to przerasta cię i nie potrafisz prostej rzeczy zrozumieć, że wymienili mi proc i hdd w tym jednym pc.

 

Zostaw to i wracaj do przedszkola bo mają otwierać

 

BRB Nexus, więc z moją pamięcią raczej wszystko w porządku. Kroliszek dobrze cię wypunktował. Czy ty wyparłeś ze świadomości ten pierwszy komputer? Poza tym napisałeś, że po wymianie komputera na nowy problemy ustąpiły a twój temat Problemów ciąg dalszy ... z 3 marca 2020 r. temu przeczy.

To temat juz z rtx? Aha to pamiętam po prostu sam to rozwiązałem, były skoki kamery ale to byla wina tego ze czułość myszy w grze była zbyt duża. Ustawiłem na minimum i problem zniknął.

To także próbowałem w poprzednim pc z gtx 1080 ale na tamtym kompie problem tam nie leżał

 

I weźcie już dajcie mi spokój bo ja już sprawę mam za sobą. Teraz każdą moja wypowiedź mi przebada i po co? Nie masz swoich problemów tylko musisz mi coś udowodnić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic mówić, ale na tych filmikach nie widać niczego niepożądanego. Może nagraj to w 240fpsach, to wtedy każdy zobaczy te misternie drgające krawędzie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do przedszkola, tak? Ty buraku!

 

Jak napisałem, że wymieniłeś płytę główną to nie miałem racji? Co, Ryzena wsadziłeś do tej samej co miałeś w niej i5?

 

Temat na 15 stron, problem nierozwiązany a ty teraz piszesz, że czułość myszy była zbyt duża. No comment.

 

ariel, w takim razie zapomnij o tym co ci napisałem i zmniejsz czułość myszki, na pewno zlikwiduje to wszystkie twoje problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do przedszkola, tak? Ty buraku!

 

Jak napisałem, że wymieniłeś płytę główną to nie miałem racji? Co, Ryzena wsadziłeś do tej samej co miałeś w niej i5?

 

Temat na 15 stron, problem nierozwiązany a ty teraz piszesz, że czułość myszy była zbyt duża. No comment.

 

ariel, w takim razie zapomnij o tym co ci napisałem i zmniejsz czułość myszki, na pewno zlikwiduje to wszystkie twoje problemy.

Nosz do cholery jasnej, przeciez juz pisałem wyraźnie!

PC 1: gtx 1080, intel i5 8400, PÓŹNIEJ PO WYMIANIE CPU BYŁ i5 9600KF NA TEJ SAMEJ PŁYCIE GŁOWNEJ W TYM JEDNYM PC!!! Teraz to rozumiesz? Czy nie?

PC 2: rtx 2070S, ryzen 3600

 

NO i oczywiście nie rozumiesz ze problem z poprzednim PC pozostał NIEROZWIĄZANY!!!!

Dopiero na drugim miałem przez CHWILKĘ problem z czułością myszy, załatwiłem to zmniejszając ją ALE TO NA POPRZEDNIM PC NIE DZIAŁAŁO WIĘC TO NIE BYŁO ROZWIĄZANIE PROBLEMU NA PIERWSZYM PC!!!!!

 

nie wiem jak takim idiotom to tłumaczyć moze na diagramie k...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos jeszcze bierze tego nexusa na powaznie? "To byl caly czas JEDEN PC! Wymienilem tylko procesor, karte, ramy, mobo, zasilacz, dyski i obudowe! Tzn. kupilem calego nowego z x koma hehe".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos jeszcze bierze tego nexusa na powaznie? "To byl caly czas JEDEN PC! Wymienilem tylko procesor, karte, ramy, mobo, zasilacz, dyski i obudowe! Tzn. kupilem calego nowego z x koma hehe".

To weź mnie zacytuj gdzie ja wymieniłem karte, ramy, mobo, zasilacz i obudowe w pierwszym pc

 

brak sił na was, róbcie co chcecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nosz do cholery jasnej, przeciez juz pisałem wyraźnie!

PC 1: gtx 1080, intel i5 8400, PÓŹNIEJ PO WYMIANIE CPU BYŁ i5 9600KF NA TEJ SAMEJ PŁYCIE GŁOWNEJ W TYM JEDNYM PC!!! Teraz to rozumiesz? Czy nie?

PC 2: rtx 2070S, ryzen 3600

 

NO i oczywiście nie rozumiesz ze problem z poprzednim PC pozostał NIEROZWIĄZANY!!!!

Dopiero na drugim miałem przez CHWILKĘ problem z czułością myszy, załatwiłem to zmniejszając ją ALE TO NA POPRZEDNIM PC NIE DZIAŁAŁO WIĘC TO NIE BYŁO ROZWIĄZANIE PROBLEMU NA PIERWSZYM PC!!!!!

 

nie wiem jak takim idiotom to tłumaczyć moze na diagramie k...?

Brniesz coraz bardziej.

 

Pierwszy komputer miał już dosyć ciągłego odsyłania do serwisu i popełnił sepuku w transporcie.

 

A to już twój cytat z tematu o drugim komputerze.

Okej, jutro to wstawię bo teraz muszę już spadać.

 

Dokładniejszy opis tego problemu? Jak mam stały fps jest ok, ale są spadki nagłe, wiadomo że jak jest wysoka wartość fps np 100 i spadnie nagle do 50 to jest ścina, to rozumiem. Ale są po prostu takie spadki przykładowo z 100 do 90 i jest ścina + skok frametime. Nie wygląda to juz jak wina monitora bo on ma g-sync, a g-sync powinien taki efekt spadku klatek dodatkowo łagodzić, że na tak wysokim fpsie nie powinno być to aż tak odczuwalne. Można to porównać do doczytywania lokacji, ale przecież w takim DOOMie sa zamknięte (póki co) lokacje więc co by tu doczytywało? RAM jest bardzo szybki 3200mhz i 16gb więc sam HDD robiłby taki problem?

Jutro powstawiam jakieś filmy z dooma albo czegoś innego, postaram się to uchwycić.

 

Wiem że może trochę chaotycznie piszę ale ciężko się tu skupić jak kolejny raz mam ten sam problem :/

 

Aha i te ściny to nie są jak wchodzę do nowej lokacji, są po prostu podczas poruszania myszką i przemieszczania się klawiszami WSAD

Edytowane przez SebastianFM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

i pięknie, teraz powinieneś się sam domyśleć skoro to problem z drugiego kompa. Ściny były podczas poruszania myszką z jednoczesnym przemieszczaniem się WSAD, oraz jak nie dodałem tam, przy samym poruszaniu myszką, wtedy kiedy fps latał.

Nie wiem czemu gdy miałem stały fps to problem nie był zauważalny, natomiast gdy się zmieniał, to były takie drgania, ściny, jak zwał tak zwał, po prostu czułość minimalna i po problemie

Dostatecznie wyjaśnione? Czy zaraz będziecie wzywali egzorcystę

 

A wy zamiast koledze z tematu pomóc to szukacie dowodów, żeby niby udowodnić ze to wy macie racje, ślęczycie przed kompem i wypatrujecie każdej możliwej okazji do ośmieszenia mnie, jakbym był jakimś zbrodniarzem wojennym.

Trochę się nad sobą zastanówcie i wróćcie do swoich spraw, bo ja nie mam problemu, a wy macie, ze sobą najwidoczniej.

Przypominam autorowi tematu nikt nie pomaga

Edytowane przez BRB Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie pomaga. Ja dokładnie opisałem jakie czynności powinien wykonać. Pierwszy krok to przecież zdiagnozowanie problemu. To, że monitor gubi klatki jest raczej mało prawdopobne. Jeżeli natomiast problem występuje w systemie, sterowniku, samej karcie graficznej będzie to widoczne w postaci peak'ów na wykresie frametime.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za porady, jednak żadne ustawienia nie pomogą. Jestem na 75 procent przekonany, że problem tkwi w elektronice umieszczonej w karcie graficznej. Tak jak wspominałem, doszło piszczenie cewek i moment w którym się to pojawiło pokrywa się w czasie z wystąpieniem problemów na ekranie. Oczekiwałem na odpowiedź, że ktoś miał coś podobnego i wymienienie któregoś z podzespołów naprawiło problem.

 

Nie chce nic mówić, ale na tych filmikach nie widać niczego niepożądanego. Może nagraj to w 240fpsach, to wtedy każdy zobaczy te misternie drgające krawędzie :E

 

https://streamable.com/0paz27

 

Od razu uprzedzam, nie ma tutaj ani winy kompresji, ani 60 fps. To jest dokładnie to samo, co widzę przy 350 fpsach w CS:GO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

75% elektronika, czyli 25% software. Przecież jak pod innym systemem masz to samo, to nie może być software.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

75% elektronika, czyli 25% software. Przecież jak pod innym systemem masz to samo, to nie może być software.

 

75%, bo podejrzewam jeszcze płytę główną i zasilacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[FRAME]
media_type=video
...
pkt_duration_time=0.016393
...
[/FRAME]

 

Więc tak, filmik nagrany dokładnie w 61 FPS. Jak ustawię odświeżanie monitora na 60 Hz to podczas jego odtwarzania wyraźnie widzę przycinki. Są one jednak spowodowane tylko tym, że odtwarzacz co sekundę pomija jedną klatkę. Jak ustawię wysokie odświeżanie monitora to filmik wygląda już normalnie i animacja jest płynna. Wnioski odnośnie analizowania płynności rozgrywki tylko na podstawie tak zarejestrowanego wideo każdy niech wyciągnie sobie sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[FRAME]
media_type=video
...
pkt_duration_time=0.016393
...
[/FRAME]

 

Więc tak, filmik nagrany dokładnie w 61 FPS. Jak ustawię odświeżanie monitora na 60 Hz to podczas jego odtwarzania wyraźnie widzę przycinki. Są one jednak spowodowane tylko tym, że odtwarzacz co sekundę pomija jedną klatkę. Jak ustawię wysokie odświeżanie monitora to filmik wygląda już normalnie i animacja jest płynna. Wnioski odnośnie analizowania płynności rozgrywki tylko na podstawie tak zarejestrowanego wideo każdy niech wyciągnie sobie sam.

 

Człowieku, co ty bełkoczesz? Przecież napisałem, że filmik dokładnie pokazuje te same artefakty, które widzę swoimi oczami przy 240Hz i 350 fpsach. Tu nawet nie chodzi o klatki, tylko to jak zachowują się tekstury i krawędzie. Jeżeli nie masz nic ciekawego do napisania, to po co się udzielasz ze swoimi teoriami z dupy ekspercie po MIT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

75%, bo podejrzewam jeszcze płytę główną i zasilacz

czyli płyta główna to nie elektronika tylko elektryka... ok

a co z testami? sprawdziłeś inną myszkę, wykres czasu generowania kaltki a frame time? Puściłeś unigine i czy tam też takie rwania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Człowieku, co ty bełkoczesz? Przecież napisałem, że filmik dokładnie pokazuje te same artefakty, które widzę swoimi oczami przy 240Hz i 350 fpsach. Tu nawet nie chodzi o klatki, tylko to jak zachowują się tekstury i krawędzie. Jeżeli nie masz nic ciekawego do napisania, to po co się udzielasz ze swoimi teoriami z dupy ekspercie po MIT?

Po pierwsze to weź wyluzuj. Ja nie napisałem żadnej teorii tylko same fakty. Z czymś się nie zgadzasz? Może sam napiszesz ile klatek ma udostepniony przez ciebie film?

Po drugie to jak filmik zawierający 61 klatek na każdą sekundę może oddać to co ty widziałeś na monitorze 240 Hz? Tak na logikę, to zawiera on tylko 1/4 widzianych przez ciebie podczas gry klatek.

Po trzecie to napisałem dokładnie, że jak go oglądam u siebie to nie widzę żadnych przycięć chyba, że zmniejszę częstotliwość odświeżania do 60 Hz, wtedy jedna klatka filmu na sekundę jest gubiona. Wspomniałem o tym głównie dlatego, że część osób może go rzeczywiście oglądać przy odświeżaniu 60 Hz i wtedy będą widzieć rwanie animacji.

 

Tak z ciekawości, czy ktoś poza autorem tematu widzi na filmiku z 38 postu jakieś nieprawidłowości. Czy ktoś może potwierdzić, że jest różnica jeżeli ten filmik ogląda się przy odświeżaniu monitora 60 Hz.

Edytowane przez SebastianFM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak z ciekawości, czy ktoś poza autorem tematu widzi na filmiku z 38 postu jakieś nieprawidłowości. Czy ktoś może potwierdzić, że jest różnica jeżeli ten filmik ogląda się przy odświeżaniu monitora 60 Hz.

 

Ja widzę, że podczas tych ruchów myszką w prawo i lewo wszystkie tekstury (oprócz rąk z nożem, minimapki w lewym górnym rogu i ikonek broni, zdrowia itp.) zaczynają wyraźnie "rwać". Oglądam na lapku z matrycą IPS 60Hz.

Edytowane przez Kroliszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to weź wyluzuj. Ja nie napisałem żadnej teorii tylko same fakty. Z czymś się nie zgadzasz? Może sam napiszesz ile klatek ma udostepniony przez ciebie film?

Po drugie to jak filmik zawierający 61 klatek na każdą sekundę może oddać to co ty widziałeś na monitorze 240 Hz? Tak na logikę, to zawiera on tylko 1/4 widzianych przez ciebie podczas gry klatek.

Po trzecie to napisałem dokładnie, że jak go oglądam u siebie to nie widzę żadnych przycięć chyba, że zmniejszę częstotliwość odświeżania do 60 Hz, wtedy jedna klatka filmu na sekundę jest gubiona. Wspomniałem o tym głównie dlatego, że część osób może go rzeczywiście oglądać przy odświeżaniu 60 Hz i wtedy będą widzieć rwanie animacji.

 

Tak z ciekawości, czy ktoś poza autorem tematu widzi na filmiku z 38 postu jakieś nieprawidłowości. Czy ktoś może potwierdzić, że jest różnica jeżeli ten filmik ogląda się przy odświeżaniu monitora 60 Hz.

 

Problem nie jest zależny od ilości klatek, frametime, temperatur procesora i karty graficznej, taktowania, użycia procesora i karty graficznej. Wszystko mieści się w normach. Jeżeli to nie dociera to ciebie, to nie udzielaj się tutaj, bo nawet nie chce mi się czytać co tam masz do powiedzenia o tych 60Hz. Nie masz absolutnie żadnej wiedzy , a jeżeli już jakąś masz, to tylko powierzchowną. Jeżeli nic nie widzisz, to znaczy że nie widzisz. Post jest skierowany do osób, które coś widzą.

 

Ja widzę, że podczas tych ruchów myszką w prawo i lewo wszystkie tekstury (oprócz rąk z nożem, minimapki w lewym górnym rogu i ikonek broni, zdrowia itp.) zaczynają wyraźnie "rwać". Oglądam na lapku z matrycą IPS 60Hz.

 

Dokładnie, trzeba mieć naprawdę problem ze wzrokiem, żeby nie zauważyć, że krawędzie są rwane. Niezależnie czy to filmik 60 fps, czy moje oczy i 350 fps + 240Hz, ale jaki kraj, tacy specjaliści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja twoją ocenę mojej wiedzy mam w dupie, poza tym wcale cię nie prosiłem o nią. Czemu zamiast się produkować nie nagrasz drugiego filmu, tym razem normalnego, w 60 FPS i z wykresem frametime?

 

Wytłumacz mi jeszcze co to znaczy rwane krawędzie.

 

Kroliszek, dzięki za potwierdzenie. Ja na tym filmiku też widzę bardzo wyraźne rwania przez cały czas jego trwania. Wystarczy jednak, że ustawię wyższe odświeżanie monitora, np. 120 Hz lub 144 Hz i wtedy to wygląda normalnie.

 

Jeszcze taka podpowiedź, w Streamable można na filmie kliknąć prawym i wybrać prędkość odtwarzania, np. 1/2 lub 1/4.

Edytowane przez SebastianFM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja twoją ocenę mojej wiedzy mam w dupie, poza tym wcale cię o nie prosiłem. Czemu zamiast się produkować nie nagrasz drugiego filmu, tym razem normalnego, w 60 FPS i z wykresem frametime?

 

Wytłumacz mi jeszcze co to znaczy rwane krawędzie.

 

Kroliszek, dzięki za potwierdzenie. Ja na tym filmiku też widzę bardzo wyraźne rwania przez cały czas jego trwania. Wystarczy jednak, że ustawię wyższe odświeżanie monitora, np. 120 Hz lub 144 Hz i wtedy to wygląda normalnie.

 

Jeszcze taka podpowiedź, w Streamable można na filmie kliknąć prawym i wybrać prędkość odtwarzania, np. 1/2 lub 1/4.

 

Nie wiem po co się produkujesz. Tobie już podziękowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak z ciekawości, czy ktoś poza autorem tematu widzi na filmiku z 38 postu jakieś nieprawidłowości. Czy ktoś może potwierdzić, że jest różnica jeżeli ten filmik ogląda się przy odświeżaniu monitora 60 Hz.

To czy widać czy nie widać to nie o to chodzi bo generalnie w tych filmikach mało widać, ale jak autor twierdzi że jest źle a było dobrze to można dociekać niezależnie od tego co widać

Ja się natomiast pytam, gdzie są informacje o rzeczach które należało sprawdzić w związku z problemem

Edytowane przez qrek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To czy widać czy nie widać to nie o to chodzi bo generalnie w tych filmikach mało widać

 

Na tym ostatnim z CS'a dobrze widać ten efekt. Z teksturami podczas rozglądania na prawo i lewo dzieje się dokładnie to samo co z napisem 15 i 30fps z tego gifa:

 

KLIK

 

po prostu "przeskakują" zamiast płynnie się przemieszczać.

Edytowane przez Kroliszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...