Skocz do zawartości
damianKr

Sony gry ekskluzywne - które PS4 kupić.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Planuję zakupić Playstation 4 żeby ograć gry ekskluzywne od SONY. Do gier multiplatformowych posiadam PCta tak więc nie zależy mi na wydajności takich gier na Playstation.

 

Na chwilę obecną nie mam TV 4k HDR.

 

Różnica między PS4 Pro a Slim to prawie 700 zł więc dużo.

 

PS4 slim mogę kupić za 1000 zł z dwoma padami. PS4 pro 1700 zł.

 

Czy w moim przypadku warto zainwestować w PS4 Pro? Biorąc również pod uwagę że wychodzi PS5?

 

pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gry na PS4 będą działać na wersji Slim jak i Pro, więc jeżeli chcesz tylko przejść kilka wybranych tytułów, oraz ponieważ niedługo wychodzi PS5 to zostałbym jednak przy wersji Slim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz SLIM, nie ma większego sensu +/- pół roku przed premierą PS5 brać Pro. Tym bardziej, że część exów - te z początku generacji - praktycznie nie wykorzystuje potencjału mocniejszej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że wszystkie gry na PS4 będą działać to wiem bardziej mi chodziło o to czy konsola daje sobie radę.

 

Ale, z tego co piszecie to faktycznie chyba nie warto inwestować w pro.

 

Konsole jak wspominałem potrzebuję głównie do exów i dla platofrmówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie, wy zapewne posiadacie PRO, ale może wiecie jak wygląda płynność w nowych Exach SONY? Na filmikach widzę, że God Of War problemów chyba nie ma.

 

A z przyszłych exów to chyba już tylko wyjdzie The Last Of Us 2? Tutaj czytałem, że ponoć gra ma działać tak samo dobrze na PS4 slim jak i Pro, nie wiem czy w to wierzycie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do The Last of Us 2 to różnica w działaniu pewnie sprowadzi się do 30 vs 60 fps, może jeszcze wyższa rozdzielczość na PRO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Planuję zakupić Playstation 4 żeby ograć gry ekskluzywne od SONY.

 

Tylko pytanie czy w ogóle warto. Nie są to złe gry, ale jakieś szczególnie wybitne też nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko pytanie czy w ogóle warto. Nie są to złe gry, ale jakieś szczególnie wybitne też nie.

 

To już chyba kwestia osobista, ale trochę tego jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ogólnie PS4 pro jest lepsze. Gry na nim działają płynniej, w niektórych jak np God of War masz wybór grania w uwolnionym fps 40-60. Do tego możesz korzystać z supersamplingu, czyli gra jest renderowana w wyższej rozdzielczości i skalowana do 1080p, co wygładza krawędzie i poprawia jakość obrazu na TV/monitorze 1080p. Masz też tryb boost mode, który pomaga lepiej trzymać fps w starszych grach, które nie dostały patcha pod pro jak np. Bloodborne.

 

Czy warto dopłacić w twoim przypadku to sam musisz zdecydować.

 

Teraz masz promo w xkomie prosiak za 1369 z kodem dziecko

https://www.x-kom.pl/p/507679-konsola-playstation-sony-playstation-4-pro-1tb-fortnite-dlc.html

 

Wcześniej zdarzały się jeszcze lepsze promocje, ale tutaj też nie ma tragedii.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, promocja fajna i za tą cenę brałbym PRO, ale promocja już wygasła :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak wygląda aktualnie data premiery PS5? Na większości stron w internecie piszę, że pod koniec 2020 roku, ale na oficjalnej stronie sony pisze, że PS5 startuje w wakacje 2020. Tak więc które dane są właściwe? Premiera w Polsce ma być w tym samym czasie co na świecie?

 

Jeśli PS5 ma wyjść w wakacje czyli lipiec/sierpień, no to już wolę poczekać na PS5... na chwilę obecną mam w co grać na PC.

 

----------- update ---------------

 

Ok, mój błąd zapomniałem, że 'holiday' nie oznacza tylko wakacje, ale również święta...

Edytowane przez damianKr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...