Skocz do zawartości
4637423623

Jak drukować tabele, obrazki (nie zdjęcia)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Mam drukarkę Canon G3411. Często mam problem z wydrukowaniem rzeczy innych niż zdjęcia. Np. tabela do gry w kości (poker). Chcę wydrukować dwie na jednej kartce A4 dla oszczędności. Tu mi w programie ucina, a jak klikam drukuj w Windowsie to nie mogę wybrać, żeby się dwa razy na jednej kartce wydrukowało. Jest jakiś program czy jak mogę zmniejszyć ten układ na zrzucie ekranu?

Edit: Musiałem przyciąć zrzut ekranu, żeby wrzucić i nie widać opcji w programie Canon My Image Garden

post-598025-15900661905735_thumb.png

Edytowane przez 4637423623

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W czym ta tabela zrobiona?

Jeżeli to jakiś gotowiec z sieci w png lub jpg, to może sam zrób sobie w edytorze tekstu takie tabelki. Ewentualnie w takim edytorze wstaw te obrazy obok siebie, żeby wypełnić kartkę.

Edytowane przez Bono[UG]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gotowiec jpg z internetu. Zrobiłem je zgodnie z radą w dokumentach Google i udało się - wyszło lepiej. Dzięki. Chociaż 20 minut mi aż zajęło, żeby to dobrze wyrównać i zmieścić. Ale nawet lepiej się wydrukowało, bo widać w porównaniu do wcześniejszej wydrukowanej tabeli, że drukarka zużyła więcej tuszu, bo czerń jest mocniejsza (a wybrałem wcześniej opcję wysoka jakość, dziwnie to działa)

Edit: i literki są trochę rozpikselowane, może zrobię swoją tabelę, bo mam czas 

Edytowane przez 4637423623

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...