Forum PCLab.pl: Sterowniki - dziwny problem. - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Sterowniki - dziwny problem.

#1 Użytkownik jest niedostępny   cwaniak789 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 21 Maj 2020 - 15:20

Hej, siemanko,

Słuchajcie bo ja już nie mam sił, mam pewien problem/dylemat. A chodzi o to że w sumie nigdy nie instalowałem sterowników do karty dźwiekowej, bo w sumie wszystko grało nie było potrzeby. Ostatnio zainteresowałem się tym, zainstalowałem sterowniki realtek ze strony producenta płyty głównej i boom nagle zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Jestem osobą która pyka już od długich lat w CS'a, więc jak się domyślacie jestem bardzo uczulony na dźwięk i teraz zmierzam do problemu, przed zainstalowaniem steroników dźwięk był spoko, pozycjonowanie było okej nawet na to że moje słuchawki są z niższej półki, po zainstalowaniu realteka dźwięk oszalał, basy zaczeły bardzo dźiwnie grać, pozycjonowanie stało się niemożliwe, bliskie dźwieki były daleko, dalekie blisko, a do tego podbity bas wszystko zagłuszał, nie mówiąc że wydawane dźwieki przez siebie samego w porównaniu do otoczenia były tak głośne że aż głowa pękała. I teraz najlepsze wczoraj zmieniłem wszystkie podzespoly od kompa (oprócz karty graficznej) i problem jest nadal ten sam :D. Dużo osób na podobne problemy pisało żeby w mikserze od realteka wyłączyć wszystkie opcje dodatkowe, ale ja tego miksera nie mam, robiłem wszystko, szukałem wszędzie ale nadal miksera do realteka nie ma. Czy to jest normalne? W załączniku podeśle coś co tez mnie intryguje, skoro nie instaluje sterów do dźwiękówki, to skąd mam dźwięk, skąd sie bierze (High Definition Audio Device)? Na załączniku podeśle o co mi chodzi. I co to jest (Digital Audio (S/PDIF)) pojawiło się dopiero przy nowym sprzęcie.

W zdjęciu o co mi chodzi.
https://ibb.co/Dzg6XDB

#2 Użytkownik jest dostępny   gilban 

• Orator
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 23 Maj 2020 - 13:34

Witaj.

Napisz wpierw co to jest za płyta główna - producent i model.

Strona 1 z 1