Skocz do zawartości
Ahc

Mysz do +/- 200zł

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć, szukam dla siebie nowej myszki z racji iż moja aktualna DM1 FPS zionie ducha? Przez rok działała elegancko aż tu nagle zaczęła się "rozłączać" dosłownie na ułamek sekundy w losowych momentach - nawet sufując po internecie, przy grze np. w CS'a jest tego o wiele więcej. No i dodatkowo padło też podświetlenie loga. Mysz odeślę na gwarancję (ciekawe co powiedzą?) natomiast poszukuje jakąs w zastępstwo - budżet aż taki bo nigdy nie wiem jak ta reklamacja się skończy, czy ją uznają (naprawa, czy wymienią na nowy model?) najwyżej oddam dla brata czy sprzedam.

 

Przejdźmy do tematu:

Budżet: najlepiej do 200zł.

Obecna mysz z której korzystam: DM1 FPS

Rozdzielczość ekranu w grach: w sumie ciekawe pytanie, aktualnie w CS'a pykam na WQHD (chociaż rozważam powrót na 4:3), inne gry FHD bądź WQHD

DPI: gram, surfuje po internecie korzystając z 800-1600 DPI, przeważnie jest to tylko 1600 DPI

-Ile cm zajmuje Ci obrót o 360*: oj nie wiem, za każdym razem robiąc taki obrót uderzam w konsole lub klawiaturę :E

Gram głównie w FPS'y, inne gatunki również się zdarzają.

Aktualna podkadka: w sumie to nie wiem :/ w sygnaturze.

Jeśli chodzi o chwyt to całą dłonią trzymam myszkę, więc palm grip

Przyciski jakie potrzebuje: standardowe dodatkowo Mouse4 koniecznie i przycisk do zmiany DPI.

 

może być RGB :E

Edytowane przez Ahc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spc lix plus

 

jedna z lepszych myszek jakie ostatnio miałem - i przy okazji w normalnej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem już:

Logitecha G502 Hero - testowałem godzinę w cs'ie ale niestety ta myszka nie jest dla mnie, jej waga, kształt, brakowało mi też tej precyzji, dziś ją niestety odsyłam

HyperX Pulsefire Dart - sensor taki sam jak w mojej poprzedniej, +bezprzewodowa, kształt trochę odbiega od prostej symetrycznej ale będę miał ją dopiero na czwartek więc wtedy się okaże czy mi podpasuje.

 

Rozglądam się również za: Dream Machines DM4 Evo, może jakiś Zowie?

 

Korzystał ktoś może z hyperxa czy dm4 evo i może się wypowiedzieć coś na jej temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zowie overprice, ale ergonomie niektórym osobom pasują idealnie

 

niestety dm4 evo nie miałem. Dart jest za ciężki do fps (moim zdaniem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waży chociaż te 10g mniej, zobaczy sie w praniu czy jest lepiej, stara mysz ważyła "tylko" 82g.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystam już od 5 dni z tego HyperXa i.. wysokość większa o 4 milimetry robi różnicę, mysz jest nadal wygodna jednak wg mnie nie aż tak precyzyjna jak poprzednia (może to kwestia czasu w używaniu myszy).

 

Tak samo jak z wagą niby tylko 30g więcej jednak po dłuższym posiedzeniu nadgarstek mówi nie.

 

 

Czy coś ciekawego dostanę z przewodowych kształtem jak najbliżej zbliżonych do DM1 FPS? Sensor najlepiej również PWM3389 (co bym nie musiał przystosowywać się do nowego). 2 razy tego samego modelu bym raczej nie chciał kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystam już od 5 dni z tego HyperXa i.. wysokość większa o 4 milimetry robi różnicę, mysz jest nadal wygodna jednak wg mnie nie aż tak precyzyjna jak poprzednia (może to kwestia czasu w używaniu myszy).

 

Tak samo jak z wagą niby tylko 30g więcej jednak po dłuższym posiedzeniu nadgarstek mówi nie.

 

 

Czy coś ciekawego dostanę z przewodowych kształtem jak najbliżej zbliżonych do DM1 FPS? Sensor najlepiej również PWM3389 (co bym nie musiał przystosowywać się do nowego). 2 razy tego samego modelu bym raczej nie chciał kupować.

 

 

powtarzam : SPC gear Lix Plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...