Skocz do zawartości
cefeid

Problem z modemem USB-WIFI do komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam mały problem z modemem wifi na USB firmy TP-Link TL-WN722N. Problem pojawia się wtedy kiedy próbuje połączyć się z siecią (na PC) i normalnie działa, ale predkość tego łącza to niecałe 0.5mb/s downloadu. Próbowałem juz wszystkiego, nawet poszedłem wymienić ten modem, bo może wadliwy, ale nic z tego. W końcu sprawdziłem na laptopie czy to wina urządzenia, no i o dziwo na lapku po wyłączeniu zintegrowanej karty wifi, modem działa w tej sieci i to z predkoscią 10mb/s pobierania na testach predkości łacza. A co najśmieszniejsze, chciałem sprawdzić ten modem z inną siecią (smartfon - hotspot) i połączyło elegancko z predkoscią taka jaka powinna być. Jeszcze jedno co mogę powiedzieć to zrobiłem reinstall systemu, bo mam świeży dysk ssd i zaisntalowałem 7, ale ta sieć nie działala (cały czas ładownianie i komunikat "sieć niezidentyfikowana") to stwierdzilem ze nic mi nie szkodzi, żeby zobaczyć na 10, no i jest lepiej bo normalnie łączy z siecią, ale prędkość jest do bani.

 

Powiem szczerze, że nie mam pojęcia czemu tak jest, dlatego szukam pomocy tutaj. Mam nadzieję, że się znajdzie jakas złota rączka. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...