Skocz do zawartości
scy7he_

Zestaw za max. 5350 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :) ,

Mam zamiar złożyć komputer w najbliższych miesiącach... Ma służyć do gier jak Battlefield, COD -(strzelanki) oraz od czasu do czasu Assasin's Creed ;) .

Jak już zostało wspomniane, mam składać kompa w najbliższych miesiącach, więc jeśli niedługo będą jakieś premiery CPU i GPU i czy opłaca się na nie czekać to napiszcie. Ja sam się nie orientuję, więc wiecie. :cool::)

 

Jak na teraz, nie czekając na premiery, mam coś takiego: https://www.x-kom.pl/lista/dd7gp9d28

 

Cena uwzględnia monitor.

 

Moje wymagania:

- 1tb ssd, najlepiej nvme

- 16 gb ram

- no i jakaś lepsza jakościowo obudowa... jak się da :kwasny:

- monitor 144hz, 1ms resztę pozostawiam wam :):thumbup:;)

 

Pozdrawiam oraz z góry dziękuję

 

Tak naprawdę to nie wiem czy akurat 1660 ti w twj cenie... :boink::kwasny: xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Obecnie jesteśmy już po premierze CPU Intela. Dalej CPU AMD i GPU nV to jednak raczej po wakacjach i nawet dłużej.

 

Na teraz https://proline.pl/koszyk/4a27bd9c

 

Zamiast SSD 512 + HDD 1TB jak chcesz bij budżet pod górną granicę i dawaj SSD 1TB

Edytowane przez Caps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :) ,

Mam zamiar złożyć komputer w najbliższych miesiącach... Ma służyć do gier jak Battlefield, COD -(strzelanki) oraz od czasu do czasu Assasin's Creed ;) .

Jak już zostało wspomniane, mam składać kompa w najbliższych miesiącach, więc jeśli niedługo będą jakieś premiery CPU i GPU i czy opłaca się na nie czekać to napiszcie. Ja sam się nie orientuję, więc wiecie. :cool::)

 

Jak na teraz, nie czekając na premiery, mam coś takiego: https://www.x-kom.pl/lista/dd7gp9d28

 

Cena uwzględnia monitor.

 

Moje wymagania:

- 1tb ssd, najlepiej nvme

- 16 gb ram

- no i jakaś lepsza jakościowo obudowa... jak się da :kwasny:

- monitor 144hz, 1ms resztę pozostawiam wam :):thumbup:;)

 

Pozdrawiam oraz z góry dziękuję

 

Tak naprawdę to nie wiem czy akurat 1660 ti w twj cenie... :boink::kwasny: xD

W pełni się zgadzam z Capsem, musiałbyś brać 2060 w tej cenie jeśli chcesz tam 1TB SSD, np. Adaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno. Mam Monitor Dell 23 P2314H 50\60hz, a zresztą sprawdźcie sami. Czy ten monitor mógłby być takim ''zamiennikiem'' na jakiś czas? np. na dwa miesiące, żebym uzbierał kasę. Wiem że 60 hz, ale jakoś bym wytrzymał. :E:o:kwasny:

 

I w ten sposób kupiłbym jakiś droższy zestaw - np. coś takiego: https://proline.pl/koszyk/2e5e78a5 (ok.?) czy może spaść na czymś i zainwestować w np. msi rx 5700 xt gaming x?

 

Jeśli ten monitor byłby w miarę okey... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jak popatrzyłem to 1080p obsługuję... Myśałem że jest gorzej... :E No i dobra, wiem że to może nie w tym miejscu powinienem pisać, ale za ile ten monitor by poszedł - użytkuję go niecały rok. Dostałem go w prezencie więc to nie moja wina że go używam xD.

 

A to link do tego monitora : https://www.dell.com/pl/firmiinstytucji/p/dell-p2314h/pd

 

z góry dzięki ;)

napiszcie co o tym wszystkim myślicie :E

Spadam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno. Mam Monitor Dell 23 P2314H 50\60hz, a zresztą sprawdźcie sami. Czy ten monitor mógłby być takim ''zamiennikiem'' na jakiś czas? np. na dwa miesiące, żebym uzbierał kasę. Wiem że 60 hz, ale jakoś bym wytrzymał. :E:o:kwasny:

 

I w ten sposób kupiłbym jakiś droższy zestaw - np. coś takiego: https://proline.pl/koszyk/2e5e78a5 (ok.?) czy może spaść na czymś i zainwestować w np. msi rx 5700 xt gaming x?

 

Jeśli ten monitor byłby w miarę okey... :cry:

 

A ocenicie zestawik? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga nieoczekiwany zwrot okoliczności mój budżet na komputer wzrósł do 12000 tysięcy złotych :o:D

 

W takim przypadku co sobie złożyć? Owszem chcę te wszystkie pieniądze zainwestować w kompa, ponieważ od dawna o takim marzyłem :D .

W takich okolicach cenowych jestem jestem całkowicie zdezorientowany... Pomoglibyście mi coś złożyć, a potem dla własnej wiedzy bym obczaił temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z takim budżetem czekalbym na nowe procki AMD i nowe karty graficzne nvidii albo złożyć coś za ok. 10k i za 2k dokupić jakiś fajny monitor 2k albo 4k zależy na czym ci bardziej zależy. Z takim budżetem jest dużo mozliwosci

Edytowane przez Bobson89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z tym czekaniem to zawsze tragedia, bo zakup można odkładać i odkładać, ale wówczas tracisz czas z możliwości korzystania tu i teraz z nowego kompa, który z takim budżetem spokojnie poleci parę lat. Teraz doczytałem, że planujesz nie w tej chwili tylko za jakiś czas a w tym roku nowe ryzeny i gpu od nividi. Więc jak to wyjdzie to wówczas planuj zakup. Ogólnie zawsze lepiej założyć taki temat jak masz kupować na dniach, bo w tym rynku wszystko z czasem się zmienia i teraz jest to dobre, a za te kilka dni tamto, bo coś nowego wyszło, bo ceny spadły itp.

Jak teraz chcesz kupować to szedłbym w 3700x i b450 wyjdzie około 2k pln lub jak do gier to i7 10700k mobo z490 ale tu wydatek spokojnie 2,5k. Do tego zasilacz seasonic gx gold 650/750w. Ram 2x8gb 3200mhz ballstixy, hyperx, gsilki. SSD nvme na system 500gb mp510, sx8200pro, cs3030 na resztę jakiś hdd p300, czy też nawet ssd mx500. Budę coś pokroju signum SG7V, armis AR7X, fractal define r6, define s2, eclipse 400a coś co wpadnie w oko. Gpu rtx2080. Chłodzenie dark rock pro 4.

A no i szkiełko konkretne by się sprzęt nie nudził. Ja ma jak w sygnaturce do pracy spoko, do gier troszkę gorzej.

Edytowane przez KamiloP19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym czekaniem to zawsze tragedia, bo zakup można odkładać i odkładać, ale wówczas tracisz czas z możliwości korzystania tu i teraz z nowego kompa, który z takim budżetem spokojnie poleci parę lat. Teraz doczytałem, że planujesz nie w tej chwili tylko za jakiś czas a w tym roku nowe ryzeny i gpu od nividi. Więc jak to wyjdzie to wówczas planuj zakup. Ogólnie zawsze lepiej założyć taki temat jak masz kupować na dniach, bo w tym rynku wszystko z czasem się zmienia i teraz jest to dobre, a za te kilka dni tamto, bo coś nowego wyszło, bo ceny spadły itp.

Jak teraz chcesz kupować to szedłbym w 3700x i b450 wyjdzie około 2k pln lub jak do gier to i7 10700k mobo z490 ale tu wydatek spokojnie 2,5k. Do tego zasilacz seasonic gx gold 650/750w. Ram 2x8gb 3200mhz ballstixy, hyperx, gsilki. SSD nvme na system 500gb mp510, sx8200pro, cs3030 na resztę jakiś hdd p300, czy też nawet ssd mx500. Budę coś pokroju signum SG7V, armis AR7X, fractal define r6, define s2, eclipse 400a coś co wpadnie w oko. Gpu rtx2080. Chłodzenie dark rock pro 4.

A no i szkiełko konkretne by się sprzęt nie nudził. Ja ma jak w sygnaturce do pracy spoko, do gier troszkę gorzej.

Co z czekaniem tragedia? Jakbysmy byli pare miesiecy po premierze nowych kart graficznych to spoko, moglbys tak pisac, ale Ty teraz namawiasz goscia do kupna kompa za niemałe pieniądze, który po premierze we wrześniu nowych kart i procków będzie wart połowe tej ceny.

Wstrzymaj się do września, krąża plotki, że wtedy ma być premiera kart nvidii i amd, do tego ryzeny 4000, jak masz taki budżet i chcesz topowe podzespoły, to lepiej się nie napalać, bo jesteśmy świeżo przed premierami nowej generacji.Zarówno procki od amd jak i nowe karty mają zrobić duży skok jeśli chodzi o gry.

Jak nie masz na czym grać kup sobie konsole na przeczekanie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...