Forum PCLab.pl: HP Smart Tank 515 - problem z drukiem w kolorze - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

HP Smart Tank 515 - problem z drukiem w kolorze 3 nowe drukarki, ten sam problem z drukiem w kolorze

#1 Użytkownik jest niedostępny   garymarlin 

• Małomówny
  • Pip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 21 Maj 2020 - 22:01

Drodzy Użytkownicy forum,

Zachęcony licznymi reklamami drukarki atramentowej ze skanerem HP Smart Tank 515, zakupiłem taką. Po 3 dniach drukowania, na wydrukach kolorowych pojawiły się cienkie, białe, poziome linie. Zgodnie z instrukcją, przeprowadziłem czyszczenie głowic, 1 2 i 3 poziomu. Po czyszczeniu 1 poziomu stan się lekko poprawił. Po czyszczeniu 2 i 3 poziomu, stan się pogorszył. Skontaktowałem się ze sklepem i polecono mi odstąpienie od umowy i odesłanie drukarki, co zrobiłem. Otrzymałem zwrot pieniędzy i zakupiłem drugą taką samą drukarkę.
Druga drukarka podobnie, drukowała 2 dni OK, następnie problem pojawił się najpierw na kolorze magenta, później na niebieskim. Tym razem skontaktowałem się z działem wsparcia HP. Zgłoszenie reklamacyjne zostało przyjęte, przysłano mi nową głowicę kolorową. Zamontowałem nową głowicę, problem pozostał. Drukarka drukuje kolor z białymi poziomymi kreskami.
Skontaktowałem się ponownie z działem wsparcia HP i przysłano mi całą nową drukarkę. I znów, po 2 dniach drukowania, wydruki w kolorze ponownie z białymi poziomymi liniami.
Wszystkie 3 drukarki, a 4 głowice kolorowe, uruchamiane dokładnie tak samo, krok po kroku zgodnie z instrukcją producenta. W ostatniej drukarce soft sprzętowy celowo niezaktualizowany do najnowszej wersji.

Czy ktoś z Was miał podobne problemy z tym modelem, lub innym modelem serii 500 lub 600?

Strona 1 z 1