Skocz do zawartości
caleb59

Aktualizacja padów Xbox One

Rekomendowane odpowiedzi

Temat w celach czysto informacyjnych dla posiadaczy bezprzewodowych padów Xbox One.

Poprzez aplikację "Akcesoria Xbox" na PC pobraną ze sklepu Microsoftu jest dostępna nowa aktualizacja firmware do pobrania.

 

Lista zmian - 4.8.1923.0:

 

Reliability improvements for wireless connectivity on console

Improvements to Bluetooth pairing

Xbox Button behavior changes over Bluetooth on Android

Bluetooth reliability fixes

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie aktualizowałem pada :E po kablu trzeba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie trzeba, apka wykrywa pada i robi update przez BT.

Sam kiedyś tą apke znalazłem bo nie wiedziałem jak pada sparować, dopiero po godzinie się skapnąłem że na tym adapterze BT jest przycisk z przodu który trzeba wcisnąć :D i przy okazji zrobiłęm update do pada ;)

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, nie robiłem tego Update'u dotychczas, jakoś nie skojarzyłem, że może być taka opcja, chociaż pamiętam z czasów Xboxa One, że tam faktycznie jakieś Update'y Kontrolera były. :D

Wychodzi na to, że "trochę" wersji w górę przeskoczyłem, heh, miałem jeszcze 3.1.1221.0.
Mx4uOW7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś próbowałem zarówno po kablu jak i po adapterze MS i pad nie jest widoczny ale właśnie mam one starszego co prawda już z wyjściem słuchawkowym ale jednak,może dlatego że na PC nie konsoli.

Edyta:Wycofuję to co napisałem.Ostatnio miałem problem z padem co opisałem w innym temacie,że wariowały mi osie i temu podobne sprawy.To było po przesiadce na 20H2 i instalacji przez system nowych sterów z tego roku.Nie działała też mi ta aplikacja akcesoria (wcześniej też nie wykrywała mi pada) choć nie raz próbowałem.Dziś po tym co pisaliście zainstalowałem ją na nowo i o dziwo pad został wykryty,nie było aktualizacji bezprzewodowo ale po przewodzie jakaś się dokonała i po wejściu we właściwości pada te problemy z wariowaniem osi zniknęły.Tak że nie wiem czy dzisiejsza aktualizacja systemu na .630,czy nowa może jakaś wersja tego programiku akcesoria xbox ,czy aktualizacja po kablu pada sprawiła że pad zaczął być widoczny w tym programie i się naprawił.Wniosek...należy aktualizować oprogramowanie pada.

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli pada używam na PC, to da się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w ogóle niezaktualizowany. Teraz dopiero to zrobiłem. Ciekawe co oni tam mogą usprawniać w takim kontrolerze... Chyba jedynie kompatybilność.

Edytowane przez GS01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to poprzednia  to warto? :E Mnie tam też akcesoria pada po BT nie wykrywały, kazały podpiąć kablem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pojawiła się kolejna aktualizacja pada do pobrania za pośrednictwem apki Akcesoria Xbox z Windows Store. Jest to zapewne finalna wersja aktualizacji firmware opisanej w linku w moim poście wyżej.

-----------------------------

I znowu jeszcze jedna aktualizacja, niestety nie znam changeloga.

-----------------------------

Kolejna aktualizacja dla chętnych jest dostępna.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...