Skocz do zawartości
Smutny83

10400 vs 3600

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że poczekamy dalej. Pozwolimy obkupić się wszystkim ętuzjastom najpierw po ętuzjastycznych intelo-cenach. Czy mnie słoń goni żebym od razu leciał kupować bo się pokazało?

 

Niektórych tutaj ciśnie, skoro piszą "Dawać Procesory!" ? Takie odniosłem wrażenie :D

Zwlekając kilka tygodni najpewniej doczekają się jedynie podwyżek. A jak czekać miesiącami to można też latami wtedy na pewno będzie taniej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam na i5 10600kf sa tez juz dostepne i5 10600 ale nie wiem jaka jest wydajnosc porownywujac go do i5 10600kf

 

To już lepiej 10400F po taniości. W temacie wydajności w grach 10600KF to najlepsza/najtańsza opcja w tym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej 10400F po taniości. W temacie wydajności w grach 10600KF to najlepsza/najtańsza opcja w tym momencie.

a co z i5 10600 mało kto sie pyta o te procesory a jakby nie patrzec sa chyba lepsze niz i5 10400 i i5 10500.Moze cos o tym procesorze warto cos powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z i5 10600 mało kto sie pyta o te procesory a jakby nie patrzec sa chyba lepsze niz i5 10400 i i5 10500.Moze cos o tym procesorze warto cos powiedzieć.

Dobry procesor ale źle wyceniony.

 

i5-10600 vs i5-10400F

iGPU vs brak iGPU

all-core 4.4GHz vs 4.0GHz

1199zł vs 849zł

 

Te 350zł różnicy w cenie lepiej już dorzucić do płyty Z490, gdzie obsługa wyżej taktowanego RAMu z nawiązką nadrobi różnice w częstotliwości obu CPU.

Poza tym i5-10600 jest zaledwie 100zł tańszy od i5-10600KF, którego na płycie Z490 można podkręcić do 5.0-5.2GHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórych tutaj ciśnie, skoro piszą "Dawać Procesory!" ? Takie odniosłem wrażenie :D

Zwlekając kilka tygodni najpewniej doczekają się jedynie podwyżek. A jak czekać miesiącami to można też latami wtedy na pewno będzie taniej :E

 

Nie znamy przyszłości, ale ja nie widzę żadnych podstaw aby to miało drożeć. A widzę podstawy aby miało tanieć. Mam wręcz wrażenie, że za miesiąc będzie się to wszystko walało po sklepach i nikt nie będzie sie palił żeby to kupować. Cudowne keszbeki się mogą nawet pojawić jesli będzie wstyd zjechać z oficjalnych cen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

[me dia]

[/media]

 

Haha. Generalnie to taki ograniczony 8700, w sumie nie jest zły ale nie pod nową płytę...

 

OC 3600 do 4.3GHz i już potrafi wygrywać z tym Intelem w niektórych grach i to przy pamięci 3600 dla obu.

 

Edytowane przez RyszardGTS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znamy przyszłości, ale ja nie widzę żadnych podstaw aby to miało drożeć. A widzę podstawy aby miało tanieć. Mam wręcz wrażenie, że za miesiąc będzie się to wszystko walało po sklepach i nikt nie będzie sie palił żeby to kupować. Cudowne keszbeki się mogą nawet pojawić jesli będzie wstyd zjechać z oficjalnych cen.

Grafik obsów w xkomie to lipiec albo sierpień.

Prawo popytu i podaży jest wystarczającym powodem do podniesienia cen.

 

Maseczka przeciw pylowa jednorazowa za 100zl chyba jest tego wystarczającym dowodem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...