Skocz do zawartości
allas

[K] Niesprawne karty RX 470/570 itp 4GB/8GB.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Kupię niesprawne karty RX 470/570 4GB/8GB najlepiej Shappire nie wyświetlające obrazu , nie wykrywane przez bios .Nie chcę kart z artefaktami, próbami naprawy , wygrzewanym rdzeniem itp.Cena zależna od stanu karty.

Oferty z opisem co dokładnie jest nie sprawne oraz w jakich okolicznościach karta padła .Proszę pisać na PW.

Edytowane przez allas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej pod naprawe, inna kwestia jakie kwoty kto proponuje - kiedys mialem pare uszkodzonych - poprostu padły to mi ktos chyba nawet tu na forum zaoferował 50-60zł/sztuka, to rozlozylem na czesci - same układy chlodzenia poszly mi po 100-120zł a karty zostaly luzem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

raczej pod naprawe, inna kwestia jakie kwoty kto proponuje - kiedys mialem pare uszkodzonych - poprostu padły to mi ktos chyba nawet tu na forum zaoferował 50-60zł/sztuka, to rozlozylem na czesci - same układy chlodzenia poszly mi po 100-120zł a karty zostaly luzem :E

Kupowałem kilka miesięcy temu po 100zł uszkodzone RX 570/80 8GB prawie wszystkie udało się naprawić ale było kilka sztuk z uszkodzonym GPU albo z zwęglony laminatem.Zostały jako dawcy pamięci i części do innych kart.

Edytowane przez allas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mowie- po 100 to zero ryzyka, bo chlodzenie a glownie wentylatory czesto duzo kosztują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie nie wiem czy tak dużo , na ali do takiego RX Nitro można już dostać nowe za 50zł komplet.Do innych producentów też są w podobnej cenie .

Edytowane przez allas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...