Skocz do zawartości
mpzgora

GTX1050/1030GT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupię kartę bez dodatkowego zasilania do poleasingowego HP na i5 760. Najchętniej GTX1050 ale 1030GT też będzie ok. Mocniejsza chyba będzie bez sensu przy tym procku chociaż 1050TI bez dodatkowego zasilania w dobrej cenie też rozważę... Proszę o oferty z ceną na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupię kartę bez dodatkowego zasilania do poleasingowego HP na i5 760. Najchętniej GTX1050 ale 1030GT też będzie ok. Mocniejsza chyba będzie bez sensu przy tym procku chociaż 1050TI bez dodatkowego zasilania w dobrej cenie też rozważę... Proszę o oferty z ceną na PW.

A jaki tam masz zasilacz? O jakiej mocy? Wejdą normalne karty czy szukasz low profile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wejdą normalne. Jeśli chodzi o zasilacz to nie mam pojęcia ale to jakiś tower HP więc zakładam, że 1030GT i GTX1050 powinien ogarnąć. Teraz siedzi tam jakiś Radeon 75xx. Miałem go przez chwilę w rękach żeby go odkurzyć, dołożyć ramu i zainstalować system ale nie spojrzałem na moc zasilacza a teraz nie mam dostępu do tego kompa.

Generalnie to sprzęt dla chorego na nowotwór 12 latka, którego nie stać na komputer. Koleżanka miała starego kompa po swoim synu, który stał nieużywany bo młody dostał od dziadków laptopa. Ja dorzuciłem 4 GB RAM (do 4 GB które już tam były) i Farming Simulator 2017 (musiałem kupić starszą wersję bo 2019 nie chciał na tym pójść). Pomyślałem jeszcze o jakiejś w miarę budżetowej karcie, na której dałoby się w coś tam jeszcze pograć i stąd poszukiwania.

Z tego co kojarzę to były chyba jakieśGTX950 bez dodatkowego zasilania więc taka też mogłaby być jakby co.

Edytowane przez mpzgora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź, jak nie znajdę sensownej NVIDII to pomyślę o Radeonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...