Skocz do zawartości
maslak

Kupno dwóch rowerów crossowych

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Moi Mili,

 

Potrzebuję zakupić dwa rower. Jeden dla mojej dziewczyny za max 1200zł oraz dla mnie max 1800zł. W 80% będziemy jeździć po ścieżkach/drogach asfaltowych reszta to mogą być jakieś parki. Sprzed lat pamiętam, że Lazaro robiło dobre rowery i widzę, że dalej działają i osprzęt mają ok. Nie chcemy żadnych marketowych rowerów. Wycieczki razem robione to będą po 20-30 km w weekendy. Dziewczyna codziennie po 5km w jedną stronę do pracy.

 

1. Dla dziewczyny, 170cm, najlepiej lekki rower, tylko jaka rama dla niej? 17"?

a) Lazaro Integral V1 - 800zł; podstawowy osprzęt, ale też nie najniższy; brak amorka co jest nawet plusem; minus wolnobieg

b) Lazaro Integral V2 - 1200zł; lepszy osprzęt plus kaseta, ale czy wart dopłacania 400zł?

 

2. Dla mnie, 190cm, 116kg, trochę obawiam się crossa ze względu na moją wagę i mniejsze opony - czy dadzą radę i czy nie będą się centrować?

a) Lazaro X-Force V4 - 1700zł; wersja na bogato z Deore/Alivio

b) Lazaro R9 29 V3 - 1500zł; opony 29, więc i rower będzie duży, osprzęt Alivio, więc nie jest źle, cena całkiem przyjemna

c) Lazaro Aero V3 - 1400zł; osprzęt Alivio i brak amortyzatora, osprze taki sam jak R9 V29 V2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak patrzyłem to Spartacus Cross 4.0 mi się rzucił w oczy jako stosunkowo ładny i stosunkowo nieźle wyposażony. Tyle że z 2 tygodnie temu kosztował 1400zł a teraz patrze to 1600. Tak czy siak dla dziewczyny by się przydał, są wersje z damską ramą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...