Skocz do zawartości
kacpi278

klawiatura mechaniczna rgb 200zł

Rekomendowane odpowiedzi

siemka

moja obecna klawiatura nadaję się do wymiany

 

myslę nad klawiaturą mechaniczną z przełącznikami BRĄZOWYMI bo wg tego co wyczytałem najbardziej do mnie przypasują (niebieskie za głosne ,czerwone zbyt wrażliwe)

czy do 200zł coś sie znajdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, co najwyżej Outemu bez RGB np. Krux Cometa/Meteor - same Outemu jest syfiaste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, co najwyżej Outemu bez RGB np. Krux Cometa/Meteor - same Outemu jest syfiaste.

 

Nie wprowadzaj w błąd. Za 200 złotych dostaniesz SPC Gear GK530 z RGB na Kailh Brown.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A np

Klawiatura mechaniczna Genesis Thor 300 RGB brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Daruj sobie Genesisa, a już na pewno Thor 300, no chyba że chcesz klawiaturę na pół roku z badziewnymi przełącznikami.

 

Jeśli chcesz dopłacać to kup GK530.

 

Nie wprowadzaj w błąd. Za 200 złotych dostaniesz SPC Gear GK530 z RGB na Kailh Brown.

 

Nie wprowadzam, ta klawiatura chodzi po 250-300 zł. Niestety ostatnimi czasy ten model podrożał :kwasny: Miałem tą klawiaturę nawet ostatnio na uwadze przez fajną cenę.

Edytowane przez Aspartam K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z tym ze wolałbym klawe razem z klawiatura numeryczna xD

Jeszcze jakies modele?

 

Moze cos uzywanego w dobrym stanie?

Edytowane przez kacpi278

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wprowadzam, ta klawiatura chodzi po 250-300 zł. Niestety ostatnimi czasy ten model podrożał :kwasny: Miałem tą klawiaturę nawet ostatnio na uwadze przez fajną cenę.

 

Kupiłem GK540 za 219 złotych z Morele parę dni temu, więc raczej wersja TKL powinna koło 200 złotych w promocji być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kupiłem GK540 za 219 złotych z Morele parę dni temu, więc raczej wersja TKL powinna koło 200 złotych w promocji być.

 

RzYLf4u.png

 

No faktycznie.

 

LGi9PdQ.png

 

A może ta? Nadal wprowadzam w błąd? Jak dla mnie obie klawiatury wyraźnie przekraczają 200 zł. Poza promocjami nie kupi tego co chce, zostaje tandeta na Outemu.

Edytowane przez Aspartam K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam sie własnie do zakupu tej GK540 (alternatywa to HyperX Alloy Core RGB podobny pułap cenowy.

 

Ta pierwsza jest w wersjach z przełącznikami Kaihl Blue,Brown Red.

 

Jeżeli w zasadzie nie gram, ale zależy mi na jak najcichszych, iść w czerwień, czy brąz? Wiem, że najcichsze z tych to redy, ale one są do gamingu. Podobno średnio spisują się w innych zastosowaniach.

 

Czy Kaihl Brown, są dużo bardziej hałaśliwe od Redów? Skłaniałbym sie chyba ku Brownom.

 

 

 

Czy np Kaihl Brown w klawiaturze A brzmią identycznie jak w klawiaturze B?

 

Czytałem o tych wszystkich przełącznikach,ale nadal wiem niewiele. Rozmawiamy o Kaihl. Czy ten GK540 to dobry wybór na pierwszego mechanika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam sie własnie do zakupu tej GK540 (alternatywa to HyperX Alloy Core RGB podobny pułap cenowy.

 

Ta pierwsza jest w wersjach z przełącznikami Kaihl Blue,Brown Red.

 

Jeżeli w zasadzie nie gram, ale zależy mi na jak najcichszych, iść w czerwień, czy brąz? Wiem, że najcichsze z tych to redy, ale one są do gamingu. Podobno średnio spisują się w innych zastosowaniach.

 

Czy Kaihl Brown, są dużo bardziej hałaśliwe od Redów? Skłaniałbym sie chyba ku Brownom.

 

 

 

Czy np Kaihl Brown w klawiaturze A brzmią identycznie jak w klawiaturze B?

 

Czytałem o tych wszystkich przełącznikach,ale nadal wiem niewiele. Rozmawiamy o Kaihl. Czy ten GK540 to dobry wybór na pierwszego mechanika?

 

HyperX Alloy Core to nie jest mechanik. Ja bym brał gk540. Najbezpieczniejszym wyborem będą brązowe przełączniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że ten HyperX Alloy Core to membrana. Podałem ją bo myśle także o niej (dobra membrana), jako alternatywa dla GK540. Tylko tam dla mnie wadą jest to, że gdy mamy wylączone oswietlenie to słabo

 

widać oznaczenie klawiszy. Widziane na fotce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A może ta? Nadal wprowadzam w błąd? Jak dla mnie obie klawiatury wyraźnie przekraczają 200 zł. Poza promocjami nie kupi tego co chce, zostaje tandeta na Outemu.

 

Tylko ta promocja nadal jest i nadal można kupić za 219. Raczej mała dopłata, żeby mieć coś stosunkowo lepszego od tej "tandety", co nie?

No ale lepiej się oburzać, że w błąd wprowadzasz. To jest "ważne". Jak diabli.

Edytowane przez Greenboy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tylko ta promocja nadal jest i nadal można kupić za 219. Raczej mała dopłata, żeby mieć coś stosunkowo lepszego od tej "tandety", co nie?

No ale lepiej się oburzać, że w błąd wprowadzasz. To jest "ważne". Jak diabli.

 

Jakoś nie widzę tej promocji na gk530 na morele i w dodatku ceny za 200 zł. może ją pokażesz zamiast pisać, że ktoś wprowadza w błąd?

Edytowane przez Aspartam K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Troche za duża na moje biurko,ale dzięki za polecenie. ;) Chyba zamówie tą GK540.

 

Co myślicie o tej HyperX Alloy Core?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Odpuść, chcesz i możesz kupić mechanika to nie ma sensu pchać się w membranę.

Edytowane przez Aspartam K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A np

Klawiatura mechaniczna Genesis Thor 300 RGB brown

 

ja mam i jestem zadowolony, nie ma się do czego przyczepić, a browny to też dla mnie najlepsze przełączniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkopuje

kupiłem ostatecznie GK550 bo była promka na morelach

i mam jedno pytanie klawiszem funkcyjnym + "windows" blokuje działanie przycisku "windows" problem w tym ze po ponownym wyłączeniu i włączeniu pc przycisk windows znowu działa i musze go znowu blokować

ktoś wie co na to poradziC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.06.2020 o 09:16, kacpi278 napisał:

odkopuje

kupiłem ostatecznie GK550 bo była promka na morelach

i mam jedno pytanie klawiszem funkcyjnym + "windows" blokuje działanie przycisku "windows" problem w tym ze po ponownym wyłączeniu i włączeniu pc przycisk windows znowu działa i musze go znowu blokować

ktoś wie co na to poradziC?

Nic. Po prostu to tak powinno działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkupuje lekko temat

kupiłem gk550

 

wszystko ogólnie fajnie ale od wczoraj zacząłem słyszeć taki metaliczny dźwięk przy wciskaniu niektórych klawiszy co jest lekko denerwujące

czy ma/miał ktoś tak podobnie?

https://vocaroo.com/55zHMzIYRvl

 

edit dzwięk sie głownie uaktywnia po puszczeniu klawisza 

Edytowane przez kacpi278

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysyłaj, to nie jest normalne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie zakładać nowego tematu podepnę się. Moja G19 od logitecha ma juz 4 pekniete membranki (3 naprawilem, 4ta teraz padla juz mi sie nie chce rozbierac nawet). Przymierzam się do wymiany na jakiegoś taniego mechanika tak do 300zł max. Zastanawialem się na SPC GK550,  sharkoon skiller mech sgk3 lub IBOX K4.

Za Iboxem przemawia cena i rolka od volume która akurat używam i troche słabo że te droższe jej nie maja. Czy warto dopłacać do SPC lub sharkoona ? SPC mi pasuje duża podpora na nadgarski ktorej Sharkoon niema. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasmuce Cie - wszystkie klawiatury, ktore wymieniles to syf. Wiem, ze zaraz zleci sie grono osob, ktore posiadaja wlasnie te klawiatury i beda je wychwalac w nieboglosy - niestety realie sa takie a nie inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...