Skocz do zawartości
Michał_3City

Płyta, procek, RAM, edycja video/gry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam sztywny budżet w wysokości 3800 zł, potrzebuję płyty procka i RAM'u, wstępnie w tym budżecie wybrałem:

 

Ryzen 3900X

Asus TUF X570

Ram - tutaj totalnie nie wiem co wybrać, jest tego za dużo...wiem tylko nie muszą mieć podświetlenia RGB i wyglądać jak UFO albo Transformers XD

 

Komputer bardziej do obróbki VIDEO (Da vincie resolve, premiere pro, after effects)

Jeżeli gry to na poziomie 1070 GTX którego zostawiam sobie ze starego konfigu i max rozdzielczość 1080p.

 

Jak macie jakieś sugestie byłbym wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę że ta płyta nie na QVL Goodramów , one będą działać ? Bo w sumie wyglądaja fajnie, mają też niezłe parametry.

Pamięci Goodrama to jeden z większych syfów, takie lekko Aliexpressowe ;) - mogą działać a może też nie mogą, brałbym Patrioty, sprawdzony sprzęt - ewentualnie G.SKILLe jeśli masz zamiar je podkręcać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamięci Goodrama to jeden z większych syfów, takie lekko Aliexpressowe ;) - mogą działać a może też nie mogą, brałbym Patrioty, sprawdzony sprzęt - ewentualnie G.SKILLe jeśli masz zamiar je podkręcać

Ok w końcu znalazłem jakiś kompromis i wziąłem Ryzena 3900X, TUFa x570 i G Skill Ripjaws 3600 CL16, lepsze pamięci przekraczały mój budżet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...